Treść opublikowana przez wojtekce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobra dobra pogadamy na ten temat na spocie w środe hehehe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem jak u was ale u mnie strasznie długo sie te zdjęcia otwierają
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no tak z każdego miejsca parkingowego zostały tylko dwa czarne paski po ekipie B-B
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:gwizdanie: dymi cóż motor do kapy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fajnie było dzięki za wyjazd wstawcie zdjęcia jak macie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za fajny spocik :good:choć jestem troche rozczarowany frekwencją ze strony Katowic
-
Strefa Śmiechu
dobre radio szczególnie wejscie na płyty
-
[B5 ADR] Problem z Peugeotem Partnerem 1.9D
sprawdź czy się nie zapowietrza i wymień filtr paliwa
-
Strefa Śmiechu
uu może z zakonnicami wyjdzie mu lepiej :> :> uupss nie sądze :bicz3:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
będziemy w pszczynie na mac donaldzie 0 15.20 wyrobisz???[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 20:14_________________________________________________igor napisz mi na pw twój tel kom zadzwonie przed startem
-
[ALL B6] Jak skutecznie unieruchomić auto ?
jeszcze jest potrzeba zamontowania przekaźnika bo za jakiś czas wypali styki wyłącznika i po jeździe
-
Strefa Śmiechu
Klikajcie na ten link trzeba gościowi pomóc sie klika, ale d*pą z to ładną sie założył gdyby była brzydka nie miał by takiej motywacji
-
Strefa Śmiechu
Klikajcie na ten link trzeba gościowi pomóc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
trudno parasole trza zabrać
-
[B5 AFN] Wymniana uszczelki pod miską . Opinie
nie mieszaj tak olei bo bedzie lipa zmiana nic Ci nie pomoze wymien uszczelka sama uszczelka to koszt okolo 30zl a wymiana u mechaniora od 80 do 130zl ja bym nie dawał silikonu nie jest tam wcale potrzebny w fabryce nie składają na silikonie tylko porządnie wyczyść obie płaszczyzny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
już na forum gliwickim im napisałem że nie bedziemy wczesniej niż o 16-tej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ekipa z Bielska w sobote bedzie koło 16-tej nie da rady wczesniej większośc pracuje
-
[B5 ADP] trzesie sie cała skrzynia, lewarek ?
w/g mnie też poduszki silnika lub skrzyni :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Metaliczne tykanie po odpalniu silnika
dokładnie myśle ze to jest to niczym sie nie przejmuj nalej dobrego oleju
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co Ci padło jak można wiedzieć
-
Fajna promocja w Cyfrze+ - nie dajcie się naciągnąć
zawału bym chyba dostał gdybym to kupił :doh1:
-
[B5 AFN] Utrata mocy, biały dym
tak zawsze tam jest syf czarny wyczyść i składaj :>
-
Fajna promocja w Cyfrze+ - nie dajcie się naciągnąć
no to dali promocję
-
[B5 ADP] Trzeci sygnał o przekroczeniu temperatury płynu
zatkana chłodnica jak kolega wyżej wspomina lub pompa wody nie daje obiegu
-
[B5 AJM] Skrzypnięcie przy ruszaniu z miejsca.
zrób zastrzyk do wszystkich wahaczy ciężko to zdiagnozować u mnie akurat był górny