Treść opublikowana przez CoLo
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
2871, chociaz nie wiem jak dokladnie te tfsi reaguja na 28rs
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
A jaka moc chcesz osiagnac ?
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
Nie rozumiem jak przy 2L 2871r moze pozno wstawac jak w 1.8 jakos daje rade...
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
podejdzie podejdzie - trochę trzeba się pobawić, ale podchodzi. Wolałbym coś większego niż GT28RS.. jesteś pewny że podejdzie http://www.goapr.com/products/turbo_long_20t_fsi_k04.html [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 14:11_________________________________________________ Tylko kiedy to będzie wstawać Co sie przejmujesz...zapomnisz o wstawaniu jak juz to zrobi...taki bedzie przeciag
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
Masz 2L pojemnosci...bierz GT30 jak sie zmiesci
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
A ile u niego FMIC...moze byc na PW
-
[B6 AMB] 1.8T quattro, tiptronic, GTRS, FMIC by MR MOROTS
Szkoda...zawsze pare kucykow by doszlo...
-
[B6 AMB] 1.8T quattro, tiptronic, GTRS, FMIC by MR MOROTS
Pb95 tylko tam jest ? ooo matyldo...
-
[B6 AMB] 1.8T quattro, tiptronic, GTRS, FMIC by MR MOROTS
No ładnie to to wstaje... Czekamy na lepszy wynik koncowy Jak spalanko ?
-
Dobrzy chiptunerzy
GTO - digitun.pl Minus taki ze kawalek do niego jest
-
[B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
Fakt...lekkie mody duze przyrosty :good:
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Na razie nic konkretnego...jakieś poprawki niedociągnięć Zastanawiam się czy dać skrzynie od 2.8 bo ma ciut dłuższe przełożenia ale nie wiem czy przypadkiem trochę na osiągach nie stracę
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal, doszla paczuszka ?
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Tloki zostaja seryjne ? Czyli podobnie idziemy na przyszly sezon
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
W jaka moc celujesz, ze odprezasz uszczelka ? Jakie beda tloki ?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Dziex EDIT: Dobra sprawdzilem. Faktycznie FIS pokazuje spalone zarowki z przodu ale tylko mijania. Pozdro
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Mam ORI FIS taki jak piszesz i pokazuje spalona zarowke ale w tylnich swiatlach. Hmm moze dlatego, ze ktos wczesniej pozmienial lampy na Angel srays i cos wymodzil zeby nie pokazywalo Może po zmianie lamp miałes ingerencje w elektryke i został pominięty czujnik niewiem nic mi innego do głowy nie przychodzi Ciekawe gdzie jest czujnik
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Mam ORI FIS taki jak piszesz i pokazuje spalona zarowke ale w tylnich swiatlach. Hmm moze dlatego, ze ktos wczesniej pozmienial lampy na Angel srays i cos wymodzil zeby nie pokazywalo
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
u mnie wyskakuje Zaraz zaraz, B5 wyswietla spalone zarowki ale chyba TYLKO tylnie
-
[B5 AFN] Jaki płyn można dolać ????
Moze kiedys byl inny ? Kazdy niech leje co uwaza...
-
[B5 AFN] Jaki płyn można dolać ????
Jak już to ORI a nie FEBI. Też dolałem Febi jak mi płyn uciekał i nie narzekam Dolales a nie wymieniles Ja i jeszcze pare osob mamy zle wspomnienia z tym plynem i osobiscie nie bede go polecal
-
[B5 AFN] Pieniący się płyn wspomagania?
taaak, a slyszales o czerwonym ale mineralnym ?
-
[B5 AFN] Jaki płyn można dolać ????
Jak już to ORI a nie FEBI.
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
A to jak była w BEXie to fakt Mój błąd... Dlatego napisałem, że łapy nie dam sobie uciąć za to info
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
Gdzieś było takie porównanie ale już nie pamiętam gdzie... 073 ma CHYBA ciut większy wirnik ale łapy nie dam sobie uciąć