Treść opublikowana przez KOval81
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Poszperaj dokładnie, bo na pewno były do C6 - sam przeglądałem, bo mam lekko nadłamaną osłonę i widziałem do C6 właśnie
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
ACC masz na allegro i to chyba kilka sztuk, więc nie powinno być problemu Tylko za 650pln zaślepkę w ASO i lala
-
"obnizka"
Mocniejsze sprzęgło, skrzynia o jeden bieg więcej, itp. Musi delikatnie wagę zrobić.
-
Koni str.t + eibach pro kit
Ja Ci mogę polecić KONI Sport, bo na takowych jeździłem w B6 - jak dla mnie super, czego niestety nie mogłem powiedzieć o 1BE. Pamiętaj tylko, że mimo bardzo dobrego wybierania nie będziesz miał wcale miękko, a dodam od siebie, że gwint AP skręcony na max w aucie jednego z Użytkowników był chyba nieco bardziej, lub podobnie komfortowy niz mój stary kit (KONI Sport+H&R). W STR.T nie masz niestety możliwości regulacji siły odbicia, która jest w Sport'ach. Fakt, że ciężko ogarnąć, ale jak już ustawisz to jest lala.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Szukam jakąś ładną i solidną 19-kę do C6 na lato Albo RS6 II, albo może i rotor mi chodzi po łebku - albo co całkiem innego i bardziej solidnego. A co do alusport.pl, to nie bangla Już mam - alusport.com.pl ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- lipa - nic ciekawego Kolega nie posiada na stronie - same szmirki do 18" co najwyżej z ceną z kosmosu
-
Amortyzatory
Bilstein lub KONI jak dla mnie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
mironku - podrzuć linka do człowieka od którego brałeś te 6 kompletów
-
Polecane opony zimowe
Na kuriera się nie patrz - wczoraj sprawdzałem zimówki u wulkanizatora i akurat kurier dostarczył opony do jednego z aut flotowych - jeden sezon, zero bieżnika Oni nie mają ograniczeń, stąd wysokie zużycie
-
8.5j et32 zawieszenie -40 i przycieranie opon o plastikowe nadkola. co zrobić?
Możesz sobie zrolować nadkola, jak to niektórzy robili - jak dla mnie, to założyłeś za miękkie sprężyny do za szerokiej felgi ze zbyt małym ET jak na B6:kwasny:
-
Polecane opony zimowe
Panowie - a ja poszukuję komplecik w rozmiarze 245/40 R18 97V/W - polećcie coś solidnego, ale żeby nie zrujnowało budżetu i żeby było dobre? ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Przy okazji spytam - czy miał któryś z Was może do czynienia z oponami zimowymi TOYO SNOWPROX S953?
-
"obnizka"
Ale tym się nie przejmuj - właśnie o to chodzi, żeby auto sylwetkę klina miało, a nie sterczało przodem jak koza (1BE)
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A to akurat kompletnie mnie nie dziwi - masa, ośka i parametry auta pozwalają na spokojne złojenie krówska, które waży prawie 2000kg i ma straty w napędzie.
-
"obnizka"
No i lala - dupka nieco wyżej niż przód z tego, co widzę?, ale ogólnie efekt jest ok. Nie za nisko, nie za wysoko, aby się sprawnie poruszać.
-
"obnizka"
16" w B6 to na zimę są ładne - na lato to jest masakra, szczególnie, jak się ma "biedronki":facepalm: Co do twardości, to wiadome było, że bardziej miękko nie będzie, ale się przyzwyczaisz To tak, jakby po 195/65 15" zimowej przesiadać się na większą oponę letnią - też jest szok
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
A ja bym jeszcze dodał, że różnią się prawie wszystkim Wystarczy porównać A6C6 i A6C7:wink:
-
Eibach pro kit 30/30
Czy pasują tego właśnie nie wiem, a co do klapnięcia, to pewnie z 5mm niżej może usiąść.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
no co ty , linia boczna tylu wypisz/wymaluj a7 taka jedna prosta linia , a5 sportsback troche sie bardziej odroznia ale troche - ma zaznaczony bagaznik odrobine Nie taka prosta od lini dachu do konca bagaznika Domyslam sie ze celujesz w 3.0biturbo tdi ? Podejrzewam sie ze rozczarujesz sie drzwiami bez ramek bo jednak jest roznica na niekorzysc w porownaniu ze zwyklymi drzwiami przy wyzszych predkosciach ...z drugiej strony nie wiem jak jest w q7 bo to jednak kawal sciany pchajacej powietrze i moze byc porownywalnie ... W A7 jest cichutko jak makiem zasiał, nawet przy 240km/h i kołach 20" Piotrek - celujesz rzeczywiście w klekota, czy myślisz również o benzynce? Co do designu to jak dla mnie kładzie wszystko, czym do tej pory jeździłem - na miejsce bym nie patrzył przy Twoim modelu rodziny (chyba, że nasiałeś już coś poważniej ) ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- Poza tym, 4 osoby dorosłe, ale nie wielkie spokojnie jadą A7 na wczasy z pełnym bagażem Sprawdzone empirycznie.
-
Eibach pro kit 30/30
Może usiąść bardziej - sedan jak widać ma dupkę lżejszą od avanta ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- Bardziej obawiał bym się różnicy w zawieszeniu o ile taka występuje.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jeszcze jak na razie nie, patrząc na statystyki sprzedaży i ilość osób przesiadających się w obie strony
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Maniek - raczej na takiej glebie na co dzień się człowiek nie porusza po wsi, czy mieścinie Na eventach większy fun, jak sobie użytkownik podniesie i opuści kilka razy
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Czyli? A7 fajne, ale jak się przyzwyczaiłeś i dobrze czułeś w Q7 to będzie takie troszkę klaustrofobiczne Ja do kolosów nie należę, ale głową o lampkę waliłem wczoraj
-
otwór centrujący
Wszystko przed A4 B8 to średnica otworu centrującego 57,1mm, od B8 66,6mm. Jak kupisz do siebie felgi z B8, to jak piszesz musisz założyć pierścienie.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
A może kolejne RS6 się pojawi na forum
-
18-NASTKI NA zime jakie opony polecacie
205/40 na 8,5" na zimę to jak dla mnie z lekka poroniony pomysł
-
Opel Mokka 1.7cdti 4X4
Ogólnie ładniutkie auto - szczególnie białe z czarnymi dodatkami Jak to jeździ i się sprawuje mam pojęcia ale wygląda ciekawie (a tego chyba jak się kobieta uprze nie przegadasz )