Treść opublikowana przez KOval81
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dużo elektroniki, dużo bajerów, dużo kłopotów jak się sr** zaczyna:decayed: Takie uroki postępu:grin: Grzesiu - zakładaj te neony do siebie i porób ładne foty:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Albo to konkurencja i sprawdza ile poniżej Twojej ceny może zasadzić na czeski rynek:naughty:
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
stifii - zostawiasz jednak:naughty: ?? To ile ten Klient miał gotówki, że nie sprzedałeś - 40tyś.?
-
szukam Sprawdzonej perfumerii
Ja też mogę z czystym sumieniem polecić - kupowałem u nich już ponad 10 flakonów i się jeszcze nie zawiodłem ani razu:thumbup1: Dokładnie ten link, który podałeś. ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- Dodam tylko od siebie, że jeśli kupujesz coś nowego, czego wcześniej nie miałeś, to udaj się się najpierw do stacjonarnej perfumerii i sprawdź, jak na Twojej skórze będzie pachnieć - ja się naciąłem w ten sposób z 2 męskimi:wink: chociaż stary ze mnie wyjadacz:decayed:
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Znając życie, to będzie "dzięki Misiu, że zdecydowałeś się zapłacić za nas", buziol w polik i trzepanie kapucyna już w chacie po powrocie:polew:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Lenie śmierdzące - organizujecie jakieś spoty jeszcze:decayed: Jak coś, to mogę podejść na piechtę, lub "5-ką" podjechać
-
[A4 B6]18/8J ET 45 + opona 225/40 na zawiasie S-line 1BE
Nie wystarczy, bo zawias seryjny 1BE strasznie mizernie wybiera nierówności, o czym się osobiście przekonałem, przesiadając się na KONI Sport + H&R:wink:
-
[ALL B8] Pochwalę się i ja moją czarnulką
Jak nie można - a nie pamiętasz Golfów 3 z włożonymi przetwornicami, które "pięknie" oświetlały drogę, niebo oraz wszystko, włącznie z tyłem auta?? ---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ---------- Bardzo częste zjawisko jeszcze do niedawna:decayed:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu - a lampy po-liftowe pasują normalnie w miejsce przed, czy jest jakiś problem natury technicznej, pasowania, czy czegoś podobnego? Na takowe to i ja się na Rzeszów na "kawusię i przekładańca" przejadę, jak w końcu coś znajdę
-
[ALL B8] Pochwalę się i ja moją czarnulką
Dokładnie:wink: Chwilowo zrobił bym soft, nacieszył się chwilę pojazdem i później brał się za grubsze mody:decayed:
-
[ALL B8] Pochwalę się i ja moją czarnulką
Zmiana zderzaka musowa, chyba, że sobie dla picu nakleisz zaślepki:grin: na swój. Czepialski się znajdzie na stacji diagnostycznej i możesz mieć problem. wrclaguna opisał koszty zrobienia zabiegu bez druciarstwa i nie wygląda to wesoło, bo pochłania okolice 4000PLN z tego co pamiętam.
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Czyli jednak jak się da w palnik, to pociągnąć zdrowo potrafi:decayed: Co do tego stukania, to rzeczywiście niezbyt przy tej klasie i cenie auta - tym bardziej ASO powinno "nieco" lepiej traktować Klienta, który tyle siana zostawia:thumbdown: Niestety znana polityka, że czy to Klient biznesowy, czy platynowy po zakupie staje się nieco zaśniedziały:facepalm:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No Grzesiu - te są po lifcie całkiem niezłe, bo jak dla mnie, ta przed liftowa wąska "pipka" LED w B8 Avant jakaś taka marna:thumbdown: Zakładaj zakładaj - kupisz sterowników tyle co lamp, to się już nauczysz:naughty:
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
A mówilim weź Pan BMW:decayed: A tak na poważnie, to jest niestety tak, jak napisał HiRide - jakość poszła w siną dal wraz z modelem B6/B7 - ekonomia rulez:kox: BMW też w tej kwestii nie próżnuje i buble wypuszcza. Szczerze powiedziawszy, to ostatnimi czasu zauważa się trend do znacznej poprawy samochodów "gorszych i tańszych" a znaczne pogorszenie marek "pseudo premium" i premium:thumbdown:
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem, czy dokładnie ten sam sprzedawca, ale w tej miejscowości kupowałem graty do A6C6 i swojej byłej B6. Numer posesji mógłby się zgadzać, bo to początek wioski:wink: Chłopaki w szopie mieli różne cuda, włącznie z Recaro Do RS6 itp. Skład naprawdę imponujący - jakieś 2 całe szopy zawalone częściami. Ogólnie Lubin, Obora i inne okoliczne wioski to zagłębia handlarzy częściami Audi, VW. Nie jestem pewny, czy wystawiają rachunki, FV, czy dowody zakupu:decayed:
-
Urzad celny + akcyza
Akcyza i tak jest naliczana od wartości rynkowej, a nie od wartości w umowie - jedyna opcja, to jeśli masz na umowie więcej niż wartość Eurotax'u. Jeśli nie pasuje Ci akcyza naliczona przez UC, to pozostaje jedynie rzeczoznawca.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jeden kabel przystosowany jest z reguły do jednego programu i nie chce chodzić pod innym - przynajmniej tak mam w 704.1 Eng. Jak masz Win 7/ Vistę, to odpalasz jako administrator w trybie XP? Czasem pomaga:wink:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
racja , ale i tak z jednej strony zawsze beda zalozone w odwrotna strone , dlatego jego sa w inna a moje w inna. Dokładnie - prawa jest odwrotnie w stosunku do lewej, dlatego ja zawsze preferowałem symetryczne felgi:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To będzie miejsce spoczynku B6, bo Grześkowi już się nie spłaci jej gonić
-
A4-KLUB.GERMANY
Gdybyś miał chwilkę i obejrzał autko osobiście, to byłbym wdzięczny :hi:VIN sprawdzałem, dziś odbieram wydruk,ale z tego, co wiem wszystko jest ok:wink: "Mój" człowiek dziś znów miał być u handlarza, ale nawet nie zdążył zadzwonić je.aka:kox: addassko - Koeln dość daleko z tego co wiem:kwasny: no kawalek jest ale na przyszlosc Nie ma sprawy - dzięki za info:thumbup1:
-
A4-KLUB.GERMANY
Gdybyś miał chwilkę i obejrzał autko osobiście, to byłbym wdzięczny :hi:VIN sprawdzałem, dziś odbieram wydruk,ale z tego, co wiem wszystko jest ok:wink: "Mój" człowiek dziś znów miał być u handlarza, ale nawet nie zdążył zadzwonić je.aka:kox: addassko - Koeln dość daleko z tego co wiem:kwasny:
-
A4-KLUB.GERMANY
Gdyby ktoś go obczaił przede mną i wszystko okazało by się ok, to w poniedziałek dogrywam kwestię finansowania i jechał bym z gotówką. Nie za bardzo uśmiecha mi się jechać 2 razy, jak po poprzednie auto, bo to 650 km w jedną stronę ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- domialex - a Ty siedzisz po "sąsiedzku" z Frankfurtem, czy w innym Langen??
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Takie samo mam właśnie podejście, ale zobaczyć na żywo warto by:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Tylko,że koleś jest na miejscu niedaleko Frankfurtu właśnie i za czorta nie można się z nim dogadać - zaganiany jest:facepalm:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja mam gdzieś w okolicy ziomka, z którym jechałem po poprzednią B6, ale z nim się dogadać, to lepiej samemu iść na kurs samochodziarstwa i języka niemieckiego i samemu pojechać Trzeci dzień i obiecuje, że zadzwoni, jak go pogonię, to mówi, że dzwonił, ale nikt nie odbierał...Dziś się zobowiązał podjechać jutro, ale jakoś w bajki nie wierzę Taki zwyczajnie zabiegany człowiek, ale ma blacharkę i sprowadzanie aut w małym paluchu:hi: ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- Poza tym, jak pisałem potrzeba mi właśnie osobę, z którą pojadę sfinalizować w razie czego całość - oczywiście nie za darmo:wink: