Treść opublikowana przez KOval81
-
Polecane opony letnie
Panowie - a co dobrego jesteście w stanie polecić w rozmiarze 225/45 R17. Szukam na wiosnę jakieś solidne opony, które zastąpią zużyte Run On Flat (czyli wzmocnione, znacznie sztywniejsze gumy). Rozglądałem się za Nokian Z G2, lub może coś z Hankook'a V12 EVO, czy S1 EVO. W grę wchodzi również Potenza S001. Może ktoś doradzić coś sensownego, co się nie zetrze w oczach, a w środku auta będzie cisza jak makiem zasiał? Dwa poprzednie sezony zjeździłem na Vredesteinie Ultrac Sessanta 225/40 R18 i jak dla mnie super - chcę jednak spróbować coś nowego (oprócz Conti SC 2, bo tego za darmo nie założę). Z góry dzięki ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- A czy ktoś ujeżdża GoodYear Asimmetric 2 przypadkiem? Jak wrażenia z jazd na tej właśnie oponie? Nie jest miękka, nie ściera się zbyt szybko?
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Dorośnie chłopak, zmądrzeje, to i Gosię i Teścia uświadomi, że różnicy nie ma między 17, a 19"
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Oj Bartku Bartku - wpakowałeś do B6 19", a tu nie dasz rady? Bezawaryjności życzę, bo o zadbanie to się raczej nie ma co martwić Kolorek świetny - ja zawsze chciałem mieć czarne auto, kupiłem sobie teraz BMW w takowym kolorze i chyba to będzie ostatni taki w moim posiadaniu:facepalm: Na Twoim przynajmniej nie będzie aż tak widać syfu:wink:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
miron78 obszywa całe auto zapobiegawczo:decayed: Włącznie z blachami:naughty:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
A co Ty myślałeś - że tam druga Anglię założyli? Dziś jest tak, że jak chcesz to pracuj, a nie to fora ze dwora - na Pana/Pani miejsce czeka 10 chętnych za te (notabene szmatławe) pieniądze. ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ---------- Zresztą tak jest wszędzie teraz. Napiali ludziom znów o kryzysie, więc jest okazja golić ile wlezie:kwasny:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jeszcze nie do końca - spróbować zawsze może:wink: A fabryka stoi już i nawet pracuje:decayed:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Podziękował serdecznie odgórnie:hi:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Myślę,że tak, bo swojego czasu starał się gdzieś tam dostać, ale wszędzie było: "oddzwonimy do Pana" i ktoś znajomy wskakiwał na etat:wink: Jeśli nie sprawi CI to problemu to dowiedz się proszę co i jak:hi: W razie czego pisz śmiało PW,albo esa na mój numer 607 393 083, to oddzwonię. ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- Weź Bartek kobiecie daj klucz w końcu od drzwi, to wszystko się zmieni - nie możesz być takim despotą, sam jeździsz ciągle na wycieczki a biedaczka w domu siedzi:decayed: W jakim charakterze szuka dziewczę pracy jeśli można spytać?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
poszlo pw ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- w jakim sektorze szukasz pracy w Legnicy odezwij sie na PW moze bede w stanie pomoc Pany - ja również w kwestii zatrudnienia. Poszukuję roboty dla szwagra - chłopak 33 lata, bardzo uczciwy i ogarnięty - nie jakiś oszołom i bajerant. Kupę lat jeździł na przewozach Prochowice-Legnica i nie tylko. Busem zapierniczać może nawet na śpiąco:thumbup1: W razie co to posiada swojego Peugeota Boxer'a. Na zaje..ście pilnie szuka pracy jakiejś, bo dziecko w drodze. Gdyby ktoś z Was wiedział, to dajcie proszę znać na PW:hi: Jak coś to oczywiście nie omieszkam się zjawić z dobrą wódeczką!!
-
jak włączyc parktornik
Jeśli nie posiadasz przycisku do włączania PDC, to na 99% przedniego nie masz:wink: Jeśli masz w zderzaku przednim czujniki, a nie masz wizualizacji i włączników wewnątrz, to może ktoś zderzak z czujkami dołożył przed Tobą.
-
A4 B8 by race444
Jak do Knurowa, to możecie sobie spota z miron78'em - naszym sławetnym VIP'em zrobić co jakiś czas:decayed: Co do samego autka, to ja nie wyobrażam sobie jazdy nim i mam nadzieję, że macie u siebie lepsze drogi i od granicy po naszej stronie nie musisz jechać 2km/h:decayed: Koła za***iste, tarcze też robią robotę Jak dla mnie to przód i wydech słabo wygląda, ale ja jestem odwrotnie zboczony:naughty:
-
[B8 CAGA] Avant black arrow
Mi się bardziej wydaje, że to charakterystyka pracy CR robi swoje - przyspieszenie jest oo wiele delikatniej odczuwalne. Nie ma takiego strzału, jak był na PD w AVF:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie - czy jest w Legnicy jakiś fachman od detailingu? Jakiś czas temu na Krętej urzędowało Car-Clinique, ale już strona nieaktualna. Ma któryś z Was kogoś zaufanego?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Ładnie Skodzina wyszła Niejeden na pewno się mocno już zdziwił Gratuluje ogólnie wkładu pracy i pieniądza, żeby auto wyglądało i jeździło po ludzku:thumbup1: Sprinter z tego nie będzie, ale na pewno będzie cieszył bardziej niż na początku:naughty:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Nie wiem jak to przypiąć do tego tematu ale faktycznie wygląda to słabo.. No jak na mój gust chodzi o samochód peter22'a, ale też się zastanawiam, skąd jego wkładka o IC w tym temacie:decayed: Co do samego wydechu, to mimo całego braku sympatii do firmy El-Tec, przez głupoty, jakie słyszałem przez słuchawkę w zeszłym roku - super robota:thumbup1:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Problem to możesz mieć Ty ze startem przy tych 260KM:wink: Rolka owszem - i to pewnie sporo na Twoją korzyść może być, ale z kreski to ja tego nie widzę.
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
A na sam koniec posiadania tegoż pojazdu zadasz sobie standardowe pytanie - po c..j ja tyle pieniędzy wpakowałem w 2.0TDI w ośce:facepalm: Ładnie ta krowa teraz wygląda przynajmniej - ten poliftowy przód robi robotę
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
widziałem, jak ostatni raz parkowałem swoje auto na pobliskim parkingu (w sumie tylko transportowałem)
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
predki74 - a to Twój czarny avant B6 stoi na tym winklu (z dwururką wydechem)?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Może to właśnie moją EX widziałeś- jak szary, obniżony avant z S-Line zderzakami to owszem:wink: predki74 - właśnie się tak zastanawiam,czy tego nie zgłosić na policję - niech się chociaż zainteresują i przejadą raz na jakiś czas, bo ileż mogą żreć po nocach na CPN... ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- Co do silikonu, to owszem można, tylko korva taka pewnie porysuje coś po złości i problem będzie:kwasny: Kamerę w oknie postawię i łapki później przetrącę...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
W sumie, jak się dupsko przyzwyczai do Audi to za wielkiego wyboru nie ma w dalszej kolejności:wink: A nabyłem e91 320xD - cztery łapki napędzane 184KM 380Nm i niewielka akcyza przy sprowadzeniu:whistling: A co najważniejsze - znacznie więcej miejsca wewnątrz niż w B6 i B8:decayed: co mnie bardzo zaskoczyło. ---------- Post dopisany 15-09-2012 at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 20:42 ---------- UPDATE Wie ktoś może, do kogo w Legnicy "wędrują" dekielki z felg ?? Jakaś korva znów się przeszła u mnie po osiedlu i znów komplecik w d*pę poszedł W końcu poświęcę chyba nockę z jakimś batonem w łapie i będzie kuku...
-
Polecane opony letnie
No i dobrze Ci fachowiec powiedział - opony kierunkowe zawsze zachowują się głośniej niż asymetryki. Jak na razie jedyną oponą o odmiennym bieżniku i najcichszą z użytkowanych jest Vredestein Ultrac Sessanta, ale to w rozmiarze 18". W sprawie opon napisz do Kolegi bedi - na pewno zrobi Ci dobrą ofertę
-
Wędkarstwo
Kolego- kilka postów niżej jest dokładnie tak samo zatytułowany wątek:decayed:
-
zawieszenie 1BV & felgi 18 cali. nie będzie wyglądał jak koza?
Super opony - jednego słowa zażalenia nie mogę powiedzieć Ciche, świetnie zachowują się na suchym i mokrym i przede wszystkim są trwałe. Co do wyglądu, to różnie bywa, bo one patrząc z tyłu mają przeciwnie skierowany bieżnik:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Krzysio spać nie może, bo kupiłem nie Audi:facepalm: Ale nie ma się czym chwalić - autko maleńkie i niepozorne:wink: a i zdjęć nie mam na chwilę obecną. Pstryknę coś, to na pewno wrzucę z opisem co i jak. ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- Andrew7771 - nowi zawsze mile widziani:hi: