Treść opublikowana przez KOval81
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
Niby, że na lewej stroniee kręcą się " z prądem", a na prawej "pod prąd" to im uroku dodaje.... :gwizdanie: gadasz Dibo
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
Wojtek - :good: Bardzo dobry wybór, tylko te kręcące się w różne strony fele...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Funkcja WYTRYCH każde drzwi otworzy
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
Że tak powiem nie podoba mi się taki setup kompletnie Felga ładna ogólnie, nawet bardzo, ale nie na aucie zrobionym na styl "pimp my shit"
-
[B6 ALT] Montaż tłumika na prawej stronie PYTANIE
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avbawxavf_swap_ori_wydechu_na_podwojny_od_25tdi_fwd-t92224.0.html A kolega to chyba nie studiował tegoż oto tematu :gwizdanie:
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
Ja mam sentyment do LM - przy sporej glebie ładnie wyglądają. Gdybym jednak miał układać listę z replik przez Ciebie podanych: 1. Lambo 2. BBS LM 3. Turbinki SLR Ogólnie SLR założył bym najchętniej, a później Lambo - niestety dałem 3 miejsce ze względu na to pieprzone kręcenie się w różnych kierunkach na lewej i prawej stronie auta. Jeśli masz obie strony kręcące się w przód, to bierz SLR, jak nie, to zakladaj Lambo - dobra gleba i pełna oryginalność będzie na forum :kox:
-
[B6 AWX] Nowy Program 196KM i 405Nm
A wiesz może dlaczego go tak szybko zdemontował?? Poczytaj Jarol dokładnie - temat jest nawet na forum o głośności tego układu.
-
[ALL B6] Potrzebuję soft do audi a4 2003 rns plus
Hmmm - a jaką Ty masz dokładne nawigację??
-
[ALL] Felgii RS6
ups :gwizdanie: a to skrytykowałem zawczasu, a później sam jeszcze polecilem
-
Wesołych i zdrowych świąt
Ode mnie również Panie i Panowie Wesołych, Spokojnych i bezpiecznych Świąt Wielkanocnych. Atmosfery udanej oraz wszystkiego wszystkiego :>
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
To mogę sam zagwarantować - moje też niezniszczalne cholery są
-
[ALL] Felgii RS6
Nie bierz żadnego dziadostwa z włoskich replik, jeśli już chcesz, to jakąś niemiecką. Napisz do kolegi miron78, niech Ci da namiar na gościa od którego on brał swoje 19" RS6 II, bo z tego co wiem, jest nadal zadowolony :>
-
[ALL B6] Felgi do B6
ET35 przy takiej szerokości, ale i tak będziesz musiał lekko autko posadzić, bo będzie jak koza wyglądało. Ja na RS6 18x8 ET43 mam schowane felgi dość znacznie, przy Et35 nic trzeć nie będzie a koło się ładnie podpasuje pod autko
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Moc spadła do 180PS, a krzywe się zawiązały w supełki, więc nie ma co pokazywać
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Będziemy pokazywać to zdjęcie jako przykład na nie kupowanie replik dziadowskiej firmy Tak to niestety jest, ale są repliki i repliki replik
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
turdzi - a mi się fela podobała zanim kupiłeś i powiem szczerze, że na aucie jest za***ista Wygląda na sporo większą niż jest w rzeczywistości i 2x większa niż BBS CH (który notabene na co 2 aucie będzie za chwilę)
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
:laghing2: :laghing2: a Poziu rękę zwichnął na darmochę
-
[ALL B6] Potrzebuję soft do audi a4 2003 rns plus
A jaki masz soft kolego, a jakie płyty próbujesz wkładać (jeśli wkładałeś kiedyś już nowszą DVD z mapami a teraz chcesz włożyć starszą, to niestety nie zrobi się downgrade softu sam), bo może zwyczajnie musisz wyczyścić laser, albo oddać RNS-E do wymiany napędu.
-
[ALL B6] Felgi do B6
Eeeee tam nie wejdzie Zobacz na ten setup: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_asn_audi_a4_b6_30v6_quattro_18_bbs_lm-t101547.0.html To jest na tyle 9" i ET32 i wystaje jakieś 10 mm na jednej stronie bez ustawionej zbieżności. Do tego z tego co pamiętam jest dystans założony. dobra gleba, twarda zawieszka i się zmieści wszystko tylko nie wiadomo jak z komfortem Na 8,5" szerokości najlepiej 235/40, na 8" - 225/40
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
U mnie w Q średnica końcówki ori wydechu wynosi 60mm, mam problem ze znalezieniem ładnej końcówki z taka średnicą montażową. No chyba,ze jeśli podają 55mm to jest razem z tymi wewnętrznymi łapami do przykręcenia... [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 00:00_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item976990168_hit_ulter_koncowki_okragle_n1_90rs_rs_kadex.html ta jest bardzo ładna,ale obawiam sie,ze moze być za wąska do zamocowania. A mierzyłeś przy samej puszce ostatniego tłumika? Bo sama zakrzywiona fifka jest większej średnicy niż rura na wylocie z puszki. Hmmm czy ja wiem, czy koszt około 1300 pln to tanie rozwiązanie....jak za bajer oczywiście
-
[B6/B7] Wymiana napędu CD/DVD w RNS-E
http://www.impelshop.com/?item=8851 W pierwszym poscie autor podał adres Ale bardzo szybko schodziło im to z półki (5 szt poszło w 3 dni) i nie wiem czy nadal mają.
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Nie kłócić się dziewczęta + kolega Kadafi ma A4 w wersji nie sport, nie S-Line, ale sedan (i wszystko jasne) :gwizdanie:
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
Dibo - na allegro masz repliki BBS LM - nazywają się DARE LM chyba, cena 2100pln http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=982296375
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
Panowie - nie widzę problemu . Ciepełko się robi powoli, więc można w końcu teren nieco rozruszać, bo szczerze powiedziawszy zakisł :gwizdanie: Bart-S - wiesz, że jesteś mile widziany, więc no problemo
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
:laghing2: nie mam pytań[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 13:32_________________________________________________wuju - a przy okazji mam pytanko - Ty masz 1BE amory dalej i na nich sprężyny zmienione?? jak to pracuje ogólnie?