Treść opublikowana przez KOval81
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Nic się nie stanie - możesz spokojnie jeździć i spać
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
No i miodzio siadła Wygląda, że masz przód równo z tyłem, bo na tyle widoczna większa przerwa pomiędzy oponą a nadkolem U mnie jest równiuteńko po 640 mm przód/tył, prawa/lewa strona, a wizualnie wygląda, jakby tył stał nieco wyżej Ogólnie efekt wizualny masz Arturro na +
-
[B6 AVJ] Spręzyny + amorki
Sprawa ma się tak, że jak założysz 1BE to nadal będzie wizualna kupa, ale jednak trzeba przyznać nieco mniejsza Przód w B6/B7 jakoś dziwnie zawsze stoi wyżej niż tył i nic nie poradzisz :gwizdanie: Jedyna opcja, to zmiana sprężyn na -30/35 mm (H&R, Eibach) i modlitwy, żeby po ułożeniu się stało równo
-
moja A4 2.5 bfc sport auto cabrio blue
Cabrio w B6 zawsze ładne były i będą Fajne zestawienie lakieru i koloru wnętrza
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Nic się nie martw - ja również jak na chwilę obecną mam jakoś wysoko (-35 H&R stoi na 5 mm wyżej niż najprawdopodobniej wyjechane 1BE). Musi się uklepać dziadostwo i tyle
-
[ALL B6] Nowe lampy LED do Avanta
Wąski ma te, co większość sobie do b6 Avanta zakładała Nie są złe, ale mnie w nich drażni ten chamski odblask - te nowe jakoś mniej go "uwidaczniają", co uważam idzie w dobrą stronę Cuda to to nie są, ale gdybym miał spróbować, to pokusił bym się o te ciemne smoke.
-
Mój diabeł A4 b6 1.9tdi 185km ABT tuning
Ładnie siedzi, ładna felga i do tego miodny kolorek - bardzo ładny avancik - jak napisał Cinek - daj więcej foteczek jak masz [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 17:41_________________________________________________Jeszcze wypadało by grille ze sobą jakoś spasować, bo teraz ni z gruszki ni z pietruszki - zderzaki widzę jak seryjne, gdzie była ingerencja ABT??
-
[ALL] Badanie sprawności amortyzatorów
Przecież trzepak na stacji diagnostycznej pokazuje amortyzację całego pojazdu, a nie amortyzatorów - nie ma się co tym wzorować, tylko samemu oceniać jak się prowadzi, wybiera nierówności, itp. Wiarygodne info o stanie amortyzatorów uzyskasz o ich wyciągnięciu i zbadaniu na odpowiednim sprzęcie.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
miron - ale zwaliłeś ptaka z nóg :polew: Ale jeden +, że celnie a nie grilla wyżarł
-
[ALL B6] Chcę wymienić na miękkie i komfortowe ....
A ja uważam, że 70% to gówno nie pomiar, bo badanie dotyczy amortyzacji całego auta, a nie amortyzatorów - nauczcie się Panowie w końcu tego. JEDYNYM poprawnym badaniem samego amortyzatora jest wymontowanie go i określenie sił z jakimi działa na odrębnej maszynie a nie trzepaku na stacji diagnostycznej.
-
[ALL] Felga 18x8 jaka opona 215/45/18 czy 22/40/18 ?
Tak - felgę mam 18x8". Co do używek, to niestety, ale za dobry komplet musisz dać od 800pln w górę (mowa o 225/40), a i to sprzedawca nie powie Ci do końca prawdy, jak była użytkowana i czy nie powypadkowa
-
[ALL] Felga 18x8 jaka opona 215/45/18 czy 22/40/18 ?
A już Ci tłumaczę: Mam na przodzie Conti 2 - 225/40 18" tył: Dunlop Sport Maxx ten sam rozmiar Przód - opona ładnie chroni rant felgi, rancik opony wystaje sporo na zewnątrz. Tył - rancik opony pokrywa rant felgi, ale zauważalnie mniej niż na przedniej osi. Auto kolegi Kristof2009 - założone 4 szt Nexen N3000 225/40 - opony z rantem ochronnym, ale niestety cały rant felgi wystaje poza oponę - darcie po krawężniku oznacza darcie felgą, a nie rantem ochronnym opony. Nie wiem, czy każdy Nexen tak ma, czy nie, ale chłopaki oponiarze się z czymś takim nie spotkali :gwizdanie:
-
[ALL] Felga 18x8 jaka opona 215/45/18 czy 22/40/18 ?
A o jakich dokładnie oponkach mowa?? Pamiętaj, że różni producenci robią różne szerokości i ranty ochronne. Przekonałem się o tym organoleptycznie [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 12:15_________________________________________________225/40 na kole 18x8 i wygląda dobrze i dobrze felgę osłania Czasem jednak na koleinach ściągnąć lubi - na 235 będzie jeszcze gorzej pod tym względem.
-
[ALL] Felga 18x8 jaka opona 215/45/18 czy 22/40/18 ?
Taaaaaa :gwizdanie:?? http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=225%2F40R18&tolerancja=4%25&imageField.x=92&imageField.y=9[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 11:55_________________________________________________Ubiegła mnie gadzina - to apropo jednakowego rozmiaru 225/40 i 235/40 To, że chłopak chce założyć 18" koło, nie znaczy, że musi się na nim męczyć - do 18x8" nie jest przypisany jeden rozmiar opony
-
Kolejny internetowy pożeracz czasu
Przykry fakt droga mlodzieży :laghing2:
-
[ALL] Felga 18x8 jaka opona 215/45/18 czy 22/40/18 ?
Ja powiem Ci szczerze, że właśnie się zastanawiam nad podobnym rozwiązaniem problematyki komfortu (a raczej momentami jego braku) na oponach 225/40 18". Pomyślałem o tym rozmiarze, który zaproponowałeś, czyli 215/45, albo 225/45 - pierwsza trochę lepiej wypada jeśli chodzi o odchylenie od wymiaru, a co do szerokości, to zbyt wąska raczej nie będzie na 8". Węższe opony zakładają na szersze felgi i można na tym jeździć - jedyny problem to ilość opon w tym rozmiarze i ich ceny A myślałeś może o 235/40??
-
Kolejny internetowy pożeracz czasu
Ja też grywam z laptopa.to raczej normalne, że traktując to jako "trening" gitarowy ćwiczysz lewą rękę :polew: Panowie - a reszta widziała na oczęta gitarrę, że chciała gryf trzymać prawą ręką, czy jak
-
[ALL B6] Nowe lampy LED do Avanta
No różnica jest te są naprawdę fajne Nie widać tak po chamsku odblasku, a i kolor jakiś przyjemniejszy iż pseudo LexusLook
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
A widzisz - Poziek nie chce, ale bractwo tego wymaga
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Pewnie jakąś dziwną znów dziurę w zderzaku albo karoserii zaprezentuje i się auto rozsypie :gwizdanie:
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
No to działaj z tylna osia i jak latasz w ta i drugą stronę, to zapraszam na spocik do Legnicy :>
-
[ALL B6] Audi b6 1,9 Quattro
Drewienko do jaśniutkiej tapicerki jak Twoja wygląda bardzo fajnie, więc nie słuchaj paplania, bo szczotkowane alu nie będzie tu pasować na pewno Jeśli masz jasny tunel, to możesz rzeczywiście spróbować carbon, albo czerń fortepianową - nic innego Ogólnie bardzo fajne zestawienie masz Q+Avant+oszczędny i dynamiczny motorek - oby bezawaryjnie smigała
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Bo nic nie modzi łajdak szubrawiec jeden
-
[ALL B6] Nowe lampy LED do Avanta
No ciemniejsze mogły by być, bo wyglądają jakby były dziwnie całe przezroczyste. Niestety nie doczekamy się chyba w najbliższym czasie jakichś wzorowanych na ori, a szkoda - pierwszy bym zamówił Tymczasowo widać, że chociaż się coś rusza w temacie, a nie caly świat ma 1 rodzaj LED do wyboru i resztę dziadowskich lexus look'ów
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie będą nie będą - chyba, że będziesz non stop dawał czadu w trailer bo gry doczekasz się chyba na emeryturze