Treść opublikowana przez KOval81
-
[B7 BRD] Pytanie do osób które zmieniały felgi na mniejsze. Z 18" na 17" czy 16" ??
No proszę Cię i błagam...... albo oddaj mi auto - ja będę jeździł na tych 18" i obiecuję nie marudzić A tak na poważnie, to naprawdę dużej różnicy między 17 a 18" nie będziesz miał. Spróbuj z rozmiarem jaki Ci podałem - to jest 20 mm różnicy na średnicy w porównaniu do 225/40. Możesz również zobaczyć 215/45 - tu masz jakieś 13 mm więcej od 225, a ok 6 mm od 235/40. A tak na dokładkę to powiem Ci jedno - nie słuchaj nikogo, bo autem jeździł będziesz Ty, a nie ja czy ktoś inny Jeden będzie jeździł na 19" po strasznych dziurach z zawrotną prędkością 10km/h i slalomem i powie, że różnicy nie ma w stosunku do 15", a dla drugiego taki setup będzie nie do przyjęcia. Auto ma jeździć i sprawiać z tej jazdy przyjemność, a nie męczyć
-
Bunia Wąskiego ....
Wąski - a ty nie miałeś przypadkiem kiery od TT?? Coś tam jeszcze pomodził oprócz wymienionych dawać nam tu zaraz dokumentację :>
-
[ALL] Seryjne 2.5 vs 1.9 po wirusie ????
Pierwsza uwaga: Jarol - mówisz o stanie obecnym auta i jego parametrach, czy jak było po samym sofcie, bo to raczej wieeeeelka różnica b3rs - 1.9Q jest sporo cięższe niż FWD, o które pyta autor tematu - nie ma co porównywać.
-
[B7 BRD] Pytanie do osób które zmieniały felgi na mniejsze. Z 18" na 17" czy 16" ??
Kolego - załóż sobie opony 225/45 i będziesz miał miło i przyjemnie Co do dziurawych dróg i tych felg RS6 (oczywiście jeśli masz ori) to nie ma problemu, że je pogniesz - opony rozwalisz i zawieszenie a felgi zostaną całe - są mega mocne Co do zmiany na 16" to raczej o tym nie myśl - będzie porażka Co do 235/45 17". to dużo większego komfortu niestety nie uzyskasz. 1BE niestety do miękkich nie należy. Co do zmiany samych sprężyn, to można, ale na PRO KIT'cie Eibach'a raczej super komfortu również nie doznasz.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
To nie Rusek, tylko Ukrainiec i raczej nie tacy jak Dragon go nie dali rady ustawić - miłym akcentem była by na pewno wygrana rodaka, ale ring zweryfikuje jutro wszystko Kliczko jest w świetnej formie i będzie mega super za***iście ciężko Albertowi.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
:polew:od 2,5 fwd albo spraw sobie jakieś całe końcowe ulter'y
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Ja mam założone H&R -35mm i tez się jeszcze układają Co ciekawe, zależy jaki maja dzień, to raz stoi jedna strona nieco wyżej, a raz siądą obie ładnie Będzie ok jak się ułożą Fele ładne, bo takie jak moje
-
[ALL] Wzór obliczenia spalania na 100km
Kamil no ja Cię proszę....
-
Montaż LED zamiast postojówek
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t64301.0.html;highlight=na+led A proszę
-
Montaż LED zamiast postojówek
Znacie - jest w odpowiednim dziale nawet caluteńki temat poświęcony zmianie oświetlenia na LED
-
[ALL] Wzór obliczenia spalania na 100km
Bo kolega ciężką nogę ma to i pali Ogólnie nie znam chyba osoby, która by się tym podstawowym równankiem nie kierowała podczas wyliczania faktycznego spalania :gwizdanie: :naughty:ale niech będzie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
moskal - ja już myślałem, że Ty tu spot chcesz rozkręcić, a Ty takie numery...... [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 12:50_________________________________________________Banda spamowiczów
-
[B6 AVJ] Spręzyny + amorki
No niestety tak to jest z Bilsteinem i nic się nie poradzi Polecam KONI Sport albo Bilstein B8 (oba amory mocno twarde, ale bardzo dobrze tłumiące nierówności - poza porzecznymi )
-
[ALL B6] Felgi opony i sprężyny-czy będzie ocierać??
Spokojnie możesz zakładać taki setup - nic nie ma prawa obcierać, chyba, że zostawisz stare wyjechane amortyzatory, to Ci się auto ma prawo bujnąć. Będzie jak najbardziej ok Dla przykładu, ja mam -35 mm H&R, 18x8" Et 43, opona 225/40 i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się przytrzeć, czy to na szybkim zakręcie, czy jadąc zapakowany z rodzinką Poprzednio miałem założone 1BE i też nie było problemu
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie - dajcie sobie już na wstrzymanie z ta dyskusją w tym dziale :cool1:Każdy z Was ma po części rację i tyle. 1000pln płaci się za wiedzę, profesjonalizm oraz pokrycie kosztów związanych z zakupem sprzętów służących do wykonania danej roboty Proste - ktoś chce i zgadza się na warunki, robi soft, ktoś nie chce, nie robi. Nikt mi nie powie, że wyżyłowanie silnika do granic możliwości nie wpływa negatywnie na jego żywotność, ale wyżyłowanie go przez kogoś, kto ma o tym pojęcie daje mniejszą szansę na uszkodzenie, niż robota w "zioma tjunera" w garażu :gwizdanie: PS Popieram postulat rob555'a o podziale firm tuningowych na województwa - bardzo dobry pomysł i zmniejszy się bałagan Poza tym należało by posprzątać nieco te przepychanki na dziwne tematy
-
[ALL] Felga 18x8 jaka opona 215/45/18 czy 22/40/18 ?
To jak coś poproszę kontakt i przewidywaną cenę na PW, bo chętnie rozważę te w aukcji do której link podałem są do oddania za 1500pln/kpl. Facet powiedział, że sprzedał już 5 kpl i zostały mu chyba jeszcze 4. Niestety nie wiem, jak jest z gwarancją, bo one już 4 lata mają (są sprawdzone i sprzedający daje gwarancję rozruchową)
-
Czym myjecie swoje auta?
No i właśnie o to mi się rozchodzi Podobno ten preparat tworzy jakby poduszkę powietrzna pod syfem i nic się nie rysuje Dzwoniłem do tej firmy, żeby coś wyciągnąć i facet powiedział, że zmywa nawet za***isty syf - nic nie trzeba opłukiwać, ani robić wstępnego czyszczenia :gwizdanie: Ciekawe.....[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 14:35_________________________________________________Muszę jakiegoś znajomego z parchatym autem namówić
-
Czym myjecie swoje auta?
Panowie - a słyszeliście o myciu bezwodnym?? Ostatnio ktoś mi wpakował taka reklamówkę za wycieraczkę - spryskują auto jakimś środkiem i ścierają z niego syf. W podobny sposób ponoć nakładają również wosk i robią to również pod chata (z racji tego, że się nie syfi). Miał ktoś już z tym do czynienia? Przykładowy link, firma z której dostałem wizytóweczkę: http://nowet.com.pl/[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 14:28_________________________________________________Co do poprawek po myjniach ręcznych i ich kasowania za usługę, to ja ostatnio jeździłem 3x na poprawki Coraz gorsza kadra pracuje w tej branży, ale nie ma się co dziwić, jak właściciele myjni płacą takie gówniane pieniądze
-
[ALL] Felga 18x8 jaka opona 215/45/18 czy 22/40/18 ?
Wyjdzie w praniu - też na to liczę, że pewne aspekty się poprawią
-
[ALL] Felga 18x8 jaka opona 215/45/18 czy 22/40/18 ?
No to zobaczymy co i jak wyjdzie, bo tak samo się nad nimi zastanawiałem - mniej będzie troszkę rzucać w koleinach, a i gumy minimalnie więcej. Minusem jest mniejszy wybór niestety
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Ładniutkie te foteliki Kiedyś miałem okazję wozić się na podobnych to powiem szczerze, że są fajne na baaaardzo krótkie trasy i szybkie podjazdówki. Na co dzień będziesz wychwalał pod niebiosa "mięciuteńkie jak kaczuszka" sportowe fotele z B6
-
[ALL] Felga 18x8 jaka opona 215/45/18 czy 22/40/18 ?
Czyli rozumiem, że zdecydowałeś się na coś takiego?: http://allegro.onet.pl/item1048196396_yokohama_opony_215_45_18_advan_sport_czestochowa.html Czekam na relację z jazdy
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
A moja mała chętniej jeździła i jeździ twardym A4 niż miękką Corollą [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 14:39_________________________________________________Ale za bardzo bym nie usztywniał to fakt wiem z autopsji, że jak wracasz po pracy zmęczony, to czuć każdy kamyczek na plecach :gwizdanie:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Odkryty ładnie wygląda, nie wiem jak z wydajnością :gwizdanie: Co do foteli to zakładaj oba przednie, żeby jakąś symetrię zachować i wagę zmniejszyć
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
truckmaniac - przerwę między kołem a nadkolem mamy podobną, a ja mam na miarce 640mm Na podanym przez Flyer'a zestawie jeździ się bardzo fajnie, ale twardo jest trzeba przyznać - różnicę zauważyłem na stałym odcinku drogi przed moim byłym miejscem zamieszkania - jak się taczka puściła po sporych nierównościach, to żona się prawie rozbiła o dach Najgorsze są poprzeczne nierówności :gwizdanie: ale na normalnej drodze tragedii nie ma - trzymanie za to super Fly - chodź w okolice Wrocławia, to i ja zobaczę - Ty masz przód i tył u siebie, bo myślałem właśnie o tylnym. Chyba że lepiej komplet przód+tył za jednym zamachem?