Treść opublikowana przez KOval81
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Panowie - ja również mam podobny problem Poratowałem się chwilowo WD40, ale wiem, że na długo to się nie zda. Jest jednak mały problem, ponieważ nie mogę ściągnąć ramion wycieraczek, a chętnie bym cały mechanizm wyciągnął i sprawdził co się dzieje. Macie może jakiś sprawdzony pomysł? Nic cholera nie pomaga (ano pociąganie, szarpanie, próby kręcenia) a nie chce nic zepsuć Jest na rynku jakiś sprawdzony ściągacz do takich małych pierdółek, albo jakieś inne skuteczne rozwiązanie? Pozdrawiam
-
Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.
A to ciekawe, bo w moim mieście sprzedawcy w PLAY są najwidoczniej niedoinformowani albo promocja ma jakieś specjalne warunki Najdziwniejsze, że Touch HD droższy od HD2 [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 23:16_________________________________________________Jedyny minus HD2 to jego gabaryty - to bardziej palmtop niż smartphone już - jest wielki jak koń :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Patrzyłem patrzyłem, nawet sobie konto założyłem w koncu Alan Wake dobra pozycja - warto zakupić? PoP:The Forgotten Sands byś przetestował :gwizdanie: albo moskal'a naciągniemy - on ma tanie opcje
-
Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.
A nie popieprzyło Ci się coś przypadkiem, bo ja HTC HD2 widzę w neico innej cenie w tym abonamencie: http://www.playmobile.pl/pl/telefony/htchd2/popup/index.html Jak dla mnie różnica w cenie 499 pln podane przez Ciebie, a 1099pln to nie mało [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 11:19_________________________________________________http://sklep.playmobile.pl/ecommerce/control/categorypostpaidphone?VIEW_SIZE=6&VIEW_INDEX=2&brand=htc&promoId=ROZMAWIAJ&rateId=ROZMAWIAJ_99
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Michu - a Ty nie masz przypadkowo do sprzedania ACII :gwizdanie:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Mi się one kojarzą z latami 70-tymi i Skodą na rajdowych trasach Piter widać sentymentalny jest :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Prześwit
Pierwsza podstawowa rzecz, to czym pocałować? Zderzakiem, podwoziem, czy czymś innym? Ja na -35mm i z ospoilerowaniem S-Line jeszcze nigdy nie zatarłem na progu - ani tym dokładanym, ani murowanym - a auto siedzi naprawdę nisko :gwizdanie: Zwalniać musisz się nauczyć przed progami i będzie ok Poza tym, jeśli masz miękkie auto to prędzej ma prawo się bujnąć na hopce. Twardszym i tak zwalniasz i uważasz.
-
[B6 AVF] Jaki FMIC do 1.9 TDI ?
Zderzak jedynie do lekkiego podcięcia plastików - kratki zostają na swoim miejscu, grill środkowy również - poczytaj wątek bakuś'a w dziale rabaty, promocje oraz drugi o aucie udy'ego w Moja B6
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Więc niech miron zamyka ten temat
-
[B6 AVF] Jaki FMIC do 1.9 TDI ?
A nie lepiej będzie wcisnąć coś takiego, jak bakuś zakłada do swoich kompletów: http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=343 Z tego co widziałem, nie trzeba nawet podcinać belki, bo wchodzi pod nią - bakuś - coś takiego założyłeś do auta udy'ego, czy coś mi się po.... :gwizdanie:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Nosz k...a boberek proszę powiedz, że to nieprawda z tymi naklejkami :doh1:
-
[ALL] Kupiłem co teraz?
A ja nie lubię ludzi, którzy czatują na błąd, czy potknięcie innych, a później sobie robią z tego radochę jeszcze Miałem kiedyś podobną sytuację i musiałem ostro wyperswadować "koledze", bo raz, że w nieładny sposób próbował przywłaszczyć sobie moja własność, to jeszcze właśnie miał z tego niezłą zabawę Daruj sobie, bo również i Ty możesz popełnić taki sam, albo gorszy błąd i możesz później tego mocno żałować
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Czaki22'usiowe, ale niestety zwykła, a nie z łopatkami
-
[B6/B7] Wymiana napędu CD/DVD w RNS-E
Owszem AndyN, tylko zobacz na koszt z przesyłką 1 szt. Po cenie Euro wychodzi prawie tyle, co koszt zakupu 3/4 RNS-E Co do www.impelshop.com, to tymczasowo nie ściągają napędów
-
[ALL B6] Jaki fabryczny/sportowy zawias ?
julo23 - zobacz do wlepki jeśli takową posiadasz i będziesz wszystko wiedział
-
Ciekawa stronka z ciśnieniami w różnych wielkościach opon
To ile Panowie dajecie w 225/40 18" jak śmigacie 1-3 osoby?? Bo teraz zdębiałem już
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Fantaści
-
[ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
Grisza79 - a jaką Ty masz folią przyciemnione szybki? Przyznam się szczerze, że za taką przejrzystość również na przednich to już by dowód poleciał jak nic Jednak na wszystkie szyby trzeba by dać nieco jaśniejszą
-
[ALL] Oczekujac Roberta Tockiego
Problemy problemami, ale wypada poinformować zainteresowanych co się dzieje - chyb, że Rtocki siedzi w pace, to co innego :gwizdanie: Ogólnie bardzo niemiła sytuacja, ale sami moderatorzy to niestety nie organy ścigania...są od tego odpowiednie instytucje. Jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony na tyle, żeby tę sprawę zgłaszać odpowiednim służbom, to oczywiście można - ja osobiście pokusi bym się o wizytę osobistą, albo poprosił o pomoc ludzi z Rzeszowa (bo troszkę ich jest). Był już osobnik na forum, który tłumaczył się problemami rodzinnymi, pogrzebami, itp. , ale przynajmniej próbował mieć jakiś kontakt :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:kox: wczoraj z sentymentu odpaliłem sobie ACI - niepotrzebnie na poprzednim koncie wcześniej grałem i nie mam trofea żadnego
-
[ALL] Jakie śruby do tych felg? Stożek czy kula?
Tylko ori felgi oraz stalówki mają kuliste gniazda
-
Ciekawa stronka z ciśnieniami w różnych wielkościach opon
235/40 R18" Vredestein Ultrac Sessanta - 3.1 bar na obie osie ja pierdziu
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Muszę chyba w końcu zakupić AC2 i cierpliwie czekać na to AC:Brotherhood Jak dla mnie ta gra jest rewelacyjna - uwielbiam jej klimacik, nawet, jeśli ma pewne niedociągnięcia Gametrade.pl uruchomiony, więc trzeba coś zacząć szukać na stronach
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Znaczy się AC 3 wychodzi :gwizdanie: Prince Of Persia: Forgotten Sands niech no ktoś opisze - miał kto już styczność?
-
[B6 AVF] # A4 Avant 1.9TDI 130KM S-Line #
Drogowe są ograniczone - gdyby nie, to bardziej byś robił za jupiter niż samochód