Treść opublikowana przez KOval81
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Trzeba było słuchać wujaszka KOvala i zostawić jak były Następny sezon się poprawisz wuju
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Artur chciał powiedzieć, że żałuje, że takie duże koła założył, gdyż zawsze marzył o wypasionych 14"
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Potwora to się Michu zrobi, jak jej zaserwujesz otwór na FMIC w stylu pierwszego Dżo-Dżo
-
[B6 AWX] Dokładka "ultrasport"
U mnie do czołowej krawędzi zderzaczka S-Line na sprężynach H&R -35mm jest ~155 mm :gwizdanie: Pod spodem jest jeszcze niżej i jak podjeżdżam u siebie na miejsce parkingowe, to czoło wchdzi normalnie, ale przytrę spodem dokładki
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Różnicę można by zauważyć, jakby chłopaki sobie na kresce stanęli - chyba najbardziej miarodajny pomiar. Tak jak napisał kuredu - szału nie oczekujmy
-
[B7 ASB] Drei-null TDI Avant S-line by reniek
wow , glupie pytanie moze ale nie szkoda ci takie auta na takie przebiegi Widzę, że macie "jednakowe" zdanie na temat przebiegów
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
No są pajace i różne dziwne specyfikacje zachować neandertalskich niestety
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Niby tak, ale coś Ci powiem. Założyłęm 18'' i dzisiaj żałuję Artur - załóż z powrotem 16" i za 2 dni będą Ci się podobać 18" jak nie wiem
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dibo - dam Ci namiar na dobrego lakiernika Co do opłacalności modów, to chyba akurat na to się nie patrzy :gwizdanie: To ma sprawiać frajdę właścicielowi
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Przestań - ja mieszkam w 100tyś. i szanowny Prezes zwrócił mi uwagę, że nie wypada droższym autem od jego przyjeżdżać do roboty Nie wspomniał jedynie, że jeździ graciarstwem, a 3, czy 4 pozostałe sterczą na podwórku jak w jakimś pieprzonym niemieckim autohandlu
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek - to czyżby to ta wieeelka tajemnica Jak mi wyskoczysz z komplecikiem Recaro to Cię osobiście uduszę, jak już na spot dojadę :gwizdanie:
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Ale jak tłumaczyłem jednemu z drugim, żeby zostawić sreberko, bo znacznie lepszy efekt jest to się sadzili czarna i grafit też robi robotę Du.a tam - tak sobie tłumacz
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jestem tego samego zdania - nie ma się co szczypać Wieeeelu jest pewnie ciekawych co z tego wyjdzie :gwizdanie: Fly - budź gościa z linka
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A po czasie okazuje się, że jednym się praktycznie nie jeździ I zawsze to jednego staruszka się trzyma - chyba, że ktoś lubi Zamiast tego wolał bym sprzedać B6, dołożyć i kupić RS4 - to się nigdy nie zestarzeje chyba
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Ale jak tłumaczyłem jednemu z drugim, żeby zostawić sreberko, bo znacznie lepszy efekt jest to się sadzili
-
[ALL B6] Proszę o opinie ? Czarny czy biały mat ...
Ani czarne, ani białe - oba kolory będą nijak wyglądać na tym wzorze Zostaw jak jest i będzie najlepiej
-
Naprawa zatartych wycieraczek
WD pomoże jak to dobrze ująłeś CHWILOWO. Uzylem takiego sciągacza http://allegro.pl/item1079141678_sciagacz_do_klem_i_wycieraczek_nowy_sacz_autona.html i było ok. Bez niego prędzej bym wyrwał mechanizm niż zdjął ramiona. Ten sciągacz może być nawet lepszy: http://allegro.pl/item1053767841_sciagacz_do_ramion_wycieraczek_yato_yt_0846.html Od zdjęcia ramion jeszcze daleeeka droga przed Tobą do naprawienia wycieraczek. Ale zgadza sie to pierwszy "trudny" etap. Powodzenia podczas zabawy z plastkikowym podszybiem. Wielkie dzięki - tego właśnie potrzeba do dalszej zabawy Co do poczynań, to nie powinno być źle - najgorzej zasadziły się ramiona - późnej dam radę
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Młody - coś takiego ja BT istnieje :gwizdanie:
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
Piano black prześlicznie kontrastuje z jasnym środkiem, ale ja osobiście zostawił bym drewienko - przy jaśniutkim wnętrzu nadaje autu elegancji, której niestety brak przy ciemnych środkach. takie zestawienie bardzo mi się osobiście zawsze podobało - jasna skóra i drewienko Mam tak w A6C6 i jest malinka Alu nie zakładaj, bo nie będzie widać efektu
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
Dokładnie o to mi chodziło Nie liczę już kwestii zajechania amortyzatorów i całkowitej zmiany charakterystyki pracy zawieszenia nie pasującego do siebie :gwizdanie: Panowie - komfort może i będzie, bo miękki amor nie do końca likwiduje komfort poruszania się, ale jest zwyczajnie nie przystosowany do sprężyn -40mm, a tym bardziej -55, czy -60mm Dla przykładu - mam założone amory KONI Sport i one są (zaledwie!!!) do sprężyn obniżających oraz progresywnych -30/35 mm. W jakimś celu jest to projektowane przez większych konstruktorów niż przeciętny zjadacz chleba
-
'99 E46 320d na glebie :)
Szkoda, że nie połakomiłeś się na wersję 150KM, te starsze motorki mają swoje za skórą Ładne autko - ładny skok w dół, ale "ludzie" z niego jeszcze będą
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
Kolega jeździ po krainie, w której nie ma dziurawych dróg (i nie chodzi mi tu mokre sny)
-
[B6 AMB] udy - 1.8 turbo AMB, w końcu po wizycie w MR Motors :)
Jak Cię dogonił przy 130km/h to dość szybko - ta krówka ma 6,3s do 100 chyba z tego co pamiętam :gwizdanie: Trzeba rezać dalej, bo pewnie gość spokojny emeryt, a Ty nam tu koloryzujesz, że paskudny Rumun
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Skrzynia powinna jako pierwsza leżeć za łóżkiem i czekać na swój czas, a nie to co w aucie siedzi :gwizdanie:
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
No tragedii nie ma, dlatego jeszcze jeżdżę, ale dodatkowe 20 mm w dół + miękkie amorki, to jakaś masakra by była na naszych drogach. - 40 i ori amory daja rade a jezdzi sie jak na zwykłym zawiasie 1BA No ja Cię proszę, nie fantazjuj więcej