Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. ładna furka no i TDI
  2. Kolor ten sam co u mnie ...ale jeszcze czeka Cie sporo zmian :twisted:
  3. Z tego co widze masz 95r. Jaki masz motor
  4. Szewczenko7 odpowiedział(a) na amoq temat w Nadwozie i Wnętrze
    Ori. to ori. najlepiej wersja zliftingowana ..ale tu rzadza gusta :twisted:
  5. Moim zdaniem najlepsza oferta jest 1 ewentualnie 2 .... a nie wolalbys np. 205/60??
  6. Mysle ze 90 konikow powinienes uzyskac a jezeli chodzi o spalanie to nie wiele wieksze bedzie jak w Twoim Di (SDI) nie odczujesz
  7. Bede na nich smigal nie jest zle ale zawsze mogloby byc lepiej ale to 17'' a nie 15 juz sie przyzwyczajam
  8. A moze jeszcze nie jestem zbytni przyzwyczajony ...nie mowie ze to jest szum typu "zaraz ogluchne" ale cos tam jest rowniez da sie wytrzymac
  9. Lampy ktore pokazales to Valeo , jesli Ci sie podobaja to kupuj i zakladaj na 100% nie pozalujesz a jezeli chcesz luknac jak to wyglada u mnie no to sie ustawimy i sobie lukniesz
  10. Nie wiem...ale wydaje mi sie ze profil za to odpowiada..a po drugie to mam porownanie...mialem kiedys 205/60 nic nie szumialo...innego razu 205/50 i 55 i szumialo jak cholera takze wydaje mi sie ze profil bo szerokosc opony byla ta sama tylko profil sie zmienil
  11. Po pierwsze nikogo tutaj nie przekonuje (czytaj uwaznie) po drugie to lampy typu lexus itd. nie dorastaja do piet swoja jakoscia i ogolnie wygladem zdecydowanie ze wskazaniem na lampy po II lifcie a po trzecie to chyba na tym forum wiekszosc ludzi uznaje seryjne lampki ori. to ori. i wyglad maja lepszy niz wszystkie lexy razem...takze przemysl sprawe
  12. Musze sie tym lepiej zainteresowac ja placilem 500zl :confused:
  13. Nie ma to jak poczciwe ori. lampy po 2 lifcie
  14. Moim zdaniem to nie zalezy od opony tylko profilu u mnie jest 45 a na 17 nie zaloze 55/60 bo bedzie wygladala jak kupa :confused: ...no to chyba pozostaje sluchac glosniej radia :twisted:
  15. Dobre wyjscie ...zazwyczaj tak robie
  16. Tylko Valeo kup i zaloz a na pewno nie pozalujesz
  17. Nie sa nowe maja bieznik tak okolo 7,5 - 7mm
  18. Ja u siebie mam 215/45 i nie zalozyl bym 225.... 215 sa wystarczajaco szerokie
  19. Witam Dzis zalozylem do swojego autka koleczka 215/45 r17 wyjezdzajac na ulice uslyszalem szum troszke mi doskwiera jest dosc glosny i teraz pytanie do Was czy jest jakis wynalazek a zeby zmniejszyc to szumienie?? Za wszelkie podpowiedzi b.dziekuje temat powielam juz gdzies byl ale nie ma tam interesujacych odpowiedzi Pozdrawaim
  20. do wyboru masz gwint , sprezyny , amory + sprezyny
  21. No ładnie podoba mi sie
  22. Tak jak pisza koledzy powyzej rancik tylko znajduje sie wiekszych rozmiarkach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.