Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
[A4 B5] Potrzebna maska - szukac nowej czy uzywki?
Wyciagnac pewnie by sie dalo , ale poszlo by na to troszke szpachli... :twisted: a na dodatek to nie wiadomo jakby to zrobil...po roku by sie okazalo ze szpachla peka :confused:
-
CHiptuning 1.9 90km automat
115KM...bedzie bezpiecznie bez wiekszego obciazenia silnika i ingerencji w sprzeglo...a gdzie mozesz to zrobic:V-tech , Masters
-
neon w bagazniku - prosze o opinie
A myslales nad fioletem...
-
problem z odpaleniem a4 1.6
Immobilizer
-
rozbita a4
łzy leca na klawiature...
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
Ogolnie fajna...ale zmienil bym kilka drobiazgow
-
problem z odpaleniem a4 1.6
No to moze swieca nie daje iskry
-
[B5 1.8] Moje dzieciatko
No ładne A4 ...na pierwszych zdj. jeszcze lepiej wyglada jak na 2
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Na pewno nie sa to ori. Valeo noo ale jesli chwala to brac i zakladac :twisted:
-
Nowe Felgi 17" + opony ... pomoc w dopasowaniu ?!
O-Z Superturismo GT...wedlug mnie najladniejsze , jezeli chodzi o opony to 215/45 17 albo 225/45 17
-
[B6 1.9 TDI 130 km ........ QUATTRO] a tu moja pieszczoszka
ładne B6 ...szkoda ze kiera nie po lewej stronie :smile:
-
Co sadzicie o takich felgach 17?
b.ładne felgi w B6 beda wygladaly bajecznie
-
Wysokie spalanie 1.9 tdi 90 km ??
Napisalem juz...62l
-
Wysokie spalanie 1.9 tdi 90 km ??
55l. to ma golf II A4 ma 62l. poj .baku
-
[B5 2,6 ] Świdnik-moja A4
ładne A4 z V6...szkoda tylko ze nie
-
[B5 1,8 ] Świdnik
Fajna A4 kilka malutkich zmian stylistycznych i bedzie jeszcze ladniejsza
-
jak przerobic h4 na h7 ????
Tak
-
[B6 2.5TDI Q] moja A4 :)
No furka naprawde bardzo ladna
-
[B5 1.9 TDI AFN + AFTOMAT] nowy grill SSSS
ładna zmiana , jeszcze tylko soczewki i bedzie miodzio
-
jak przerobic h4 na h7 ????
Ja jak u siebie robilem to najpierw dokladnie zamalowalem minia a potem czarnym matowym spray'em i tak tego nie widac a jezeli chodzi o w ktorym miejscu beda zarowki to tak do soczewki wsadzasz H7 i obok masz otwor na sw.drogowe tam tez pakujesz H7
-
Moja A4 Quattro 1.9 TDI
kombi jest ładne...ale sedan piekny :twisted:
-
Czy na tempomacie jest oszczedniej b5 1.9 tdi
Na tempomacie oszczedzasz wiecej paliwka
-
Listwy chromowane wokół szyb od którego roku i jakie modele?
No efekt koncowy jest naprawde zadawalajacy
-
[B5 AFN] Witam ponownie o to mój następny samochodzik
ładne TDI :exclaim:
-
jak przerobic h4 na h7 ????
Tak.Dokladnie