Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hauzer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hauzer

  1. Chyba wiem co masz na myśli Mam to samo, 50km/h zaczyna lekko drgać pedał gazu. Na 100% nie są to opony bo mam nowe ;p
  2. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    Jakoś szału ni ma Dobrze że się na coś zdecydowałeś, życzę Ci bezawaryjnej obsługi. Co do A8 to koleś niedaleko mnie buduje dom i ma taki sam samochodzik jak Ty. Wypowiada się o nim bez entuzjazmu ale też niepsioczy zabardzo . Twierdzi, że wrażenia niezapomniane w warsztatach. ale rekompensuje to jazda na długich trasach. Na zdjęciach wygląda fajnie (felgi się gubią)
  3. Niestety, każdy tak myśli i w Polsce duzio ciekawych rozwiazań brakuje.
  4. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Głównie o to mi chodziło Jak katalizator jest zepsuty/nie działa jak powinien/nie spełnia podstawowego zadanie, na analizie spalin wyjdzie, że coś jest nieteges.
  5. Kiedy są wolniejsze ?? Kiedy kierowca śpi Ale nie ma co porównywać 1Z+c*p z 1.6 czy 1.8 bo to całkiem inna bajka.
  6. Mógłbyś się zdziwić Trzeba się zgodzić z racją, że słabego kierowce można objechać dużo słabszym samochodem.
  7. Może poprostu kto przyjedzie to przyjedzie. Nie ma co się sugerować małym zainteresowaniem spotem tu na forum, ten wcześniejszy też nie napawał optymizmem a parę furek było. Kto może niech przyjedzie 2 fury będą na pewno Wrazie W się pościągają
  8. Fajnie to tak dobijać kolegę z forum Sam na trasie próbowałem się z 1.9 110km i wiem, co to potrafi. Dużej różnicy nie ma na dużych prędkościach, ale na starcie uderzyłem w kierownice z pięści [br]Dopisany: 25-05-2007, 18:42:02_________________________________________________ 1Z bym pewnie objechał to 30KM różnicy
  9. Aż tak bardzo odjechał?
  10. Mnie napewno niebędzie przed 18/19. Dla mnie ok termin to 2.06, 16.02, 1.07 i tak dalej co dwa tygodnie
  11. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A spaliny są ok? Jak kat padł, to chyba spaliny nie mieszczą się w normie.
  12. Sprzdaj i kup mocniejszy, albo się ciesz tym co masz. Wymiana silnika = nieopłacalne. Mniej dopłacisz jak kupisz coś innego.
  13. No to się szykuje mega zlot dwie furki Ja sie zjawie ale gdzieś koło godziny 18/19 dopiero. To pewnie będzie już po frytkach.
  14. Hauzer odpowiedział(a) na norek temat w Audi A4 B5
    3 na obrazku to przepustnica.
  15. Sprzedaj tego 1Z za 18 tyś. , jakby mi ktoś dał 17 to bym się cieszył. Zdecyduj się na coś.
  16. hmm ja mam k800 Takie coś ktoś ma może? Fajna oferta czy raczej nie. ->http://www.allegro.pl/item193044538_naviexpert_1_rok_nawigacja_w_telefonie.html
  17. A taki bajer to tylko do telefonów nokii? CHodzi mi o nawigacje.
  18. Ja wiem, że to jest prosta konstrukcja, ale z tego co czytam to efekty pracy blosa są bardzo dobre, jak przy sekwencji. Po co przepłacać? Jestem bardzo zainteresowany tym tematem dlatego tak dociekam
  19. A możesz to uzasadnić?
  20. Ten samochodzik to klasa średnia, a w tej klasie korbki są gratis
  21. No własnie MorgothDBMA chcę się dowiedzieć czy to jest takie dobre
  22. Cytat: Producent i właściciel patentu, firma BRC zakończyła produkcję jakieś 2 lata temu ze względu na brak możliwości stosowania tego rozwiązania ponieważ ustawy krajów - odbiorców (głównie UE) zaczęły w pojazdach z katalizatorem wymagać elektronicznej regulacji dawki (pomimo iż jest wielokrotnie bardziej powolna i nieproporcjonalna w porównaniu do takiej metody jak "blos" + wymaga dość żmudnego strojenia). Dziś już dość trudno kupić taki gaźnik gazowy (zwany też niekiedy mikserem przepływowym). Ogólnie żywy dowód że głupi urząd potrafi zniszczyć każdą dobrą ideę. Doczytałem jednak, że istnieje blos z elektroniką, niestaty nie jest on już tak wydajny jak ten bez. Czyli znów trzeba omijać durne prawo ALe da się kupić ten od BRC na Allegro, cena coś koło 300-400 zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.