Treść opublikowana przez adrian2,6
-
[B5 ABC] Szukam informacji o A4 2,6 ABC B5
Potrzebuję wykresów momentu i mocy ,liczby zębów kół -poszczególnych przełożeń skrzyni biegów, przekładnia główna. Za udzielenie mi pomocy w tym temacie z góry dziękuję.
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
Twoja S4 wygląda jak nowa- gratuluje V8-ki.
-
a4 b5 moje aut
fajnie wyglada-jakis mały zawias by sie przydał.
-
[1.8 ADR] Moje skromne 1.8 ;)
Hej, ładna Audiczka ,te felgi mimo ,że nie największe to bardzo pasują do b5 poza tym to oryginały , Pozdrawiam
-
[B5 2.8 V6 Quattro]......to na początek.
ładna. pozdrawiam
-
[B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
Wszystko dobrze bo i '2'przed przecinkiem ,quattro no i V6...z małym "ale"-avant. :biggrin: . pozdrawiam.
-
[B5 2.5 V6 TDI] QUATTRO avant +xenon+nowy feluneczek ;) jak narazie koniec modów
Bardzo dobry silniczek, szkoda ,że avant :biggrin: - felgi ori by sie przydały. pozdrawiam
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
Mnie osobiście bardziej kręci oryginał. pozdrawiam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Na trasie Polska- Anglia ,po przejechaniu 2500km,z pełnym obciażeniem-(4 osoby+bagaż) na komputerze spalanie wyszło 7,4l/100- myślę ,że to bardzo dobry wynik.
-
[B5 A4 2.8 V6] Quattro 30V 2001 Tiptronic
- [B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
Ładny kolor felgami nadrabiaklekota pod maską. :biggrin: ...mam nadzieje ,że zobacze autko na żywo jutro na spocie w lublinie (tor kartingowy). pozdrawiam- [ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Hej, wczoraj wymieniłem olej (po raz czwarty) na Mobil 1 -5 W50. Pomomo tego ,że silnik nie jest nowej generacji nie rozszczelnił się i nie zaobserwowalem spalania jego wraz z benzyną. Silnik pracuje na tym oleju bardzo cicho i muszę przyznać ,że dość szybko wchodzi w obroty- jak by miał bardzo małe opory spowodowane warstwą olejową. Pozdrawiam.- [B5 S4] Moja Blue torpet....
Ładniutka- dodaj wiecej fotek -pozdrawiam.- [B5 1.9 TDI AFN - Avant] Wiosenna szybka sesyjka
Bardzo przyjemnie prezentuje sie Twoja Audiczka - świetnie dopieszczona....przynajmniej z zewnątrz :biggrin:- [1,9TDI B6 100KM póki co:)] Moja niuńka
Kolor bardzo ładny,troszke "mało" kucyków ale przez to pewnie b. oszczędny. A co do zmiany kół to wiedz ,że większa średnica koła łatwiej pokonuje nierówności nawierzczni a o komforcie decyduje "wysokość opony... pozdrawiam- [B6 1.9 TDi ] bzzz ;)
Ładna B6- wszystko dobrze ale jestem stanowczym przeciwnikiem parkowania auta- "nawet AUDI" na trawniku. Do tego słuzą parkingi kolego! pozdrawiam- [B5 1.8 125ps] 96r. 17"
Moim zdaniem Audiczkom B5 do "twarzy" w bardziej pełnych felunkach- pozdrawiam- (B5) AUDI A4 1.9 TDI
Fotele są naprawdę fajne a kierownica- taka jak u mnie bardzo przyjemna :biggrin: ....reszta - oprócz dodatkowych 2-uch poduszek to jak w standardzie...- [B5 1.9TDI Avant] "Mara" + fotki środka
przed pomalowaniem wyglądały pewnie tak: - a może pokusisz sie o ich polerowanie podobno fajnie wyglądają takie. pozdrawiam- [B5 110KM TDI limo] nowy grill
grill sam w sobie wygląda b. dobrze- dodaje drapieżności Twojej A4.- [B5 ADP] 17'' xenon
Hej, fajna furka- lampy tył sie nie żle prezentują zmień lakiernika, ten widocznie nie wie jak sie zabierać do audiczki - pozdrawiam.- [ALL B5]Lampy tylne sedan 95 na 97
Hej - a co jeżeli chcę dokonać takiej zamiany ale na lampy pochodzenia brytyjskiego ?- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Hej, życzę Wam Wszystkim szczęśliwego powrotu do domu pozdrowienia ze świdnika :biggrin: [ Dodano: 04-03-2007, 10:51 ] <wiadomość dla powracających>- mamy spocik pod zamkiem w Lublinie o godzinie 13:00- RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
...ale masakra- teraz Ty tu dowodzisz -daj fotki wnętrza.- [B5 2.4] A4 C&P
Hej - ja po przyjeździe z wysp czasami zastanawiałem sie czy przy właściwej krawędzi jezdni jade... :biggrin: ps.ładne angielskie pozdrawiam. - [B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)