Treść opublikowana przez Fifiński
-
Montaż tempomatu A4 B5
Witam, autko jak w opisie - AFN polift . Mam użyć tego podłączenia? I pytanie - czy warto jechać do aso po te piny czy lepiej samemu pyknąc (wolałbym plug & play ^^ ) A po 2 może ktoś pomóc znaleść manetke, tylko nie wiem czy nie brać odrazu pod fis (bo w przyszłości chciałbym go też dorezać)
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Taka mała uwaga co do prawej strony. Oczywiście jestem już po rezanku - dość kłopotliwym gdyż w prawym lusterku kable były schowane w tyle (z początku myślałem że nie mam instalacji, ale się znalazła) lusterka. Żeby je wyjąć trzeba odkręcić tą dolną śrubkę z lusterka i pociągnąć do góry obudowę lusterka. Naszym oczom ukarzą sie kabelki które są na swoim miejscu, oczywiście przeciągamy je na drugą stronę (tam gdzie wkład lusterka), składamy i postępujemy dalej ze wskazówkami Górala
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry ^^ Postanowienie noworoczne: Pojawić sie na zlocie wkońcu (ta je...ana robota ) :P:P
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Ja mam to samo, tylko czekam bo na minusowej temperaturze ( - 15 ^^ ) nie chce zrzucać boczków ;P
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
dawidg2, Ja polecam tą aukcje, sam kupiłem i jest ok : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=853682727 Napisz do gościa, lub zadzwoń - ma plastiki po 2zł/szt A co zrobić ? Opis masz na 1 stronie, tylko zaczynasz od zdjęcia boczków i położenie instalacji swojej. POWODZENIA.
-
[ALL B5] Potrzebuje pomocy w montażu radia Symphony
mentryb, to może jakies faq jak zrobić coś takiego, bądź na czym sie wzorowałeś.
-
[B5 1Z] Pompka centralnego nie działa a wirnik cały.. + zdjęcia
Jak to nie zdziała, to idz do jakiegos elektronika albo serwisu z komórkami i powiedz żeby ci wygrzali hot-airem płyte.
-
Immobilizer
cyna i zakłucenia skad to wziąłeś?? To powiedz mi dlaczego kabla internetowego się nie lutuje do wtyczki tylko montuje na zacisk. Skąd to wziąłem? hmm powiedzmy że z doświadczenia Nie wiem czy to oddziałuje na imo ale tak jest w wielu rzeczach w eletronice po prostu nie wszystko się powinno lutować Hahhahahahahhaha wiesz dlaczego na zaciskarke się jedzie a nie na lutownice ? Bo po cholere mam biegać za gniazdkiem i z lutownicą żeby ludziom porobić wtyczki od neta ... A co do lutowania i "zakłuceń" : przecież wpierw zwierasz 2 przewody (skrecasz je, whatever) a dopiero potem lutujesz, wiec cyna to rodzaj kleju a nie łącznik.
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
Super fura, i dobre wypasy w środku (też chce ;( )
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
http://allegro.pl/item845754750_mata_grzewcza_podgrzewacze_do_lusterek_gb_10s.html http://allegro.pl/item833195219_mata_grzewcza_podgrzewacze_do_lusterek_gb_16s.html Bedą dobre te maty ? Bo nie wiem jakie wymiary mają nasze kochane lustra. A i mam pytanie czy warto ładować kasę w maty, bo moje lustra nie są już 1 nowości i są takie brązowawe wypryski (przy kantach). Ale znowu z 2 strony czytając to że wszędzie kradną wkłady może zostawić je tak i olać (po co komu skorodowane ..) ??
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59600.0.html
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
Na alledrogo, wole się upewnić że to to ;]
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
Czy numer tej częsci to : 8D0 853 959 ??
-
Polecane opony zimowe
A ja kupiłem nóweczki : UG7+ Zobaczymy jak sie spiszą
-
Polecane opony zimowe
http://opony.pl/opony_pl/opinionsShow.aspx?oid=124392&idb=1557 Co o tych myślicie ? Beda lepsze/gorsze od UG7+ ? Mam ok 1000zl na wydanie na kapcie.
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
Sorka, że odgrzewam kotleta ale mam pytanie : Czy listwa dolna będzie pasować z '98 do '99 bez problemu ? Bo w aso mi krzykneli 155zl , zadzwoniłem do kolesia i chce 40zl + przesylka, tyle że rocznik '98. Oba auta w sedanie.
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
1800 to duzo za duzo niestety bede musiał szukać ajkiegos pochytanego mechani0ra u mnie. thx
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Ile sobie życzą za taką usługę ?
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Koledzy, nie wiecie czy jakaś firma na śląsku zrobi cały fmic od początku do końca, badź tylko zamontuje go (sam kupie częśći) ??
-
[B5 AFN] Sedan a zapalniczka
Witam. W weekend jade w trase i mam nie mały problem. Mianowicie chce podłączyć cb i navigacje, ale nie umiem znaleźć 2 zapalniczki. Czy są jakies rozdzielacze tego typu i gdzie takowe kupic i ile kosztować mogą. A może jestem ślepy i jest gdzieś 2 zapalniczka ? Auto jak z profilu. Dzięki !!
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
Haha, nie uwierzycie ale własnie wróciłem z pucowania felg i wszystko zeszło git, ale najśmieszniejsze jest to, ze kupiłem własnie forelge ;d ALe teraz pytanie co do dekielków - jak je wypucować, papier i rączka ? ALe jakie grubości, woda czy nie, czym potem pomalować ? Dziękuje.
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
Jakaś konkretna nazwa, cena ?
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
witam. Po przeczytaniu x postów już nie wiem wkońcu od czego zacząć i co robić, więc zrobiłem zdjęcia i proszę o poradę. Mianowicie kupiłem swoje 4 kółka, ale felunek prezentuje się jak na obrazkach : Jak je doprowadzić do porządku, od czego zacząć, czy robić je na polerke czy nie. Pomocy Dziękuje
-
[B5 AFN] Cykanie przy dodawaniu gazu
Nie wiem czy to przez to że od jutra mam urlop, czy jednak coś się stało. Mianowicie niunia zbiera sie jakby wolniej. Otworzyłem maskę i okazało się że jak dodaje gazu to słychać cykanie. Przed chwilą sprawdzaliśmy to z bratem i mówi że jakby zawór od EGR'a cykał. Jaka może być tego przyczyna ? Może to jednak coś innego ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam. Przymierzam się do zmiany licznika na "lepsiejszy - FISowy", i po przestudiowaniu tematu mam nadal takie bolączki : - Mam auto po lifcie - '99 rok, jak znajde licznik tez poliftowy to czy po ingerencji magika będzie wszystko śmigać ? Tzn temp oleju i ładowanie ? Jak bedzie pokazywać spalanie itd ? Trzeba ciągnąc jakąs instalacje dodatkową, cos dokupić (prócz manetki ofkors ) dzięki i pozdraviam