Treść opublikowana przez Fifiński
-
Prośba o analizę logów - A4 B6
Klimatyzacja -> Jak wcześniej - flapy do czyszczenia i 1 do sprawdzenia (V113) Moduł komfortu -> Jak nie masz alarmu to zmień kodowanie, jak masz to sprawdź syrenę - pozostałe to błędy mikrostyków albo kabli między słupkiem a drzwiami Radio -> Tak jak pisalem, przerwany obwod do anteny - dlatego problemy z radiem
-
Prośba o analizę logów - A4 B6
Kasowałeś błędy ? Wszystkie wróciły ? Jeśli chodzi o radio to pokazuje ze masz przerwany obwód - więc kabel gdzieś nie domaga i jest lipa z zasięgiem. Na klimatroniku wszystkie potencjometry klap do czyszczenia.
-
[B6 AWX] Logi przed chiptuningiem
Witam wszystkich, Chciałbym pojechać na program z moim 1.9 AWX. Chciałbym sprawdzić czy jest wszystko w porządku i można jechać, czy trzeba coś naprawić. Komplet logów wykonany zgodnie z zaleceniami forum : Basic settings: Grupa 011: http://vaglog.com/log-011_662Vw4.html Grupa 003: http://vaglog.com/log-003_F805g.html Statyczny: Grupa 013: http://vaglog.com/log-013_55j41Jp.html Grupa 018: http://vaglog.com/log-018_ppG80u.html Grupa 023: http://vaglog.com/log-023_374b1TC.html Grupa 001: http://vaglog.com/log-001_SNuuz.html Grupa 004: http://vaglog.com/log-004_076nBs.html Dynamiczny: Grupa 004: http://vaglog.com/log-004_8oUY8.html Grupy 003, 008, 011: http://vaglog.com/log-008_011_003_iKgr4.html Grupa 008: http://vaglog.com/log-008_z93EF.html Grupy 010, 011: http://vaglog.com/log-010_011_7PPH5.html Grupa 010: http://vaglog.com/log-010_Y6l6UL.html Grupa 011: http://vaglog.com/log-011_Trj0kOa.html Grupy 001, 004: http://vaglog.com/log-001_004_5JHr7HZ.html Grupa 001: http://vaglog.com/log-001_mKt99lI.html Grupy 003, 011: http://vaglog.com/log-003_011_G8LrwM.html Grupa 003: http://vaglog.com/log-003_413Ci.html Dziękuję !
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie pamiętam edycji żeby była dobra pogoda ... Za to pamiętam jak jednej edycji trza było rano skrobać szyby
-
Zapaliła sie konyrolka Sensor
Albo czujnik, albo wiązka czujnika. Sprawdzić czy jest olej, jak jest to przeczyścić styki z kostki. Jak nie pomoże to czujnik ( najmniej prawdopodobne ).
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Polecam za 70zł zmieniarczkę którą już koledzy wcześniej wrzucali : https://www.aliexpress.com/item/Car-Audio-Interface-MP3-USB-Data-Cable-8P-Connect-CD-Changer-for-Audi-VW-Skoda-Built/32735057720.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.kcm0qI Zamontowane, działa wszystko bez zarzutów z concertem 1din. Paczka szła 2 tygodnie ( przez PostNL idzie duużo szybciej ) Polecam!
-
[B6 AWX] Problem ze zdjęciem przewodu z filtra paliwa
Witam wszystkich, Macie może jakiś sposób na przewód doprowadzający paliwo do filtra który za cholerę nie chce zejść ? Inne poszły ręką a tu próbowałem obracać, kleszczami i dalej siedzi ... Dzięki!
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ehh .. wszystkiemu winny nie do końca działający kabel.
-
[A4 b6 1.9TDI PD AWX] logi statyczne
Zmień kąt synchronizacji tak jak napisałeś 0 lub 1. Skoki co 0.6 sa normalne, chyba że napinacz nie daje rady. Wysokie korekcje może powodować już zawalona pompka. Wpierw ogarnij kąt i zrób logi jeszcze raz.
-
Nie mogę się połączyć z basic settings - Vag-Com
- Nie mogę się połączyć z basic settings - Vag-Com
W podwieszonym temacie masz paczkę z pełną wersją vcds-lite. Ty masz niezarejestrowaną.- błąd klockow na fis
Tu często się przecierają kabelki między klockiem a nadkolem ( wejście do środka ).- Oklejanie dekorów. Rybia łuska -> szczotkowane aluminium
Tu masz cały temat o oklejaniu dekorów- Spoty Katowice i okolice
Podpowie ktoś gdzie ogarnąć obwiśnięty materiał podsufitki w okolicy Kato ? Aktualnie sie czuje jak z podwieszanym sufitem ;/- [B7 BRB] Duże spalanie
Uszczelnienia pompek zrobone na 1 i 2 cylindrze, zamienione i wartość spadła do -1.9. Tak czy inaczej do regeneracji pompka. Dzięki wszystkim za pomoc w diagnozie!- [B7 BRB] Duże spalanie
@MariuszKK Dziś zmieniłem najpierw na -1 a później na 0, efekty : 0 : Grupa 013: http://vaglog.pl/log-013_1nH3dmE.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log-023_dl6tR83.html -1.: Grupa 013: http://vaglog.pl/log-013_u92LN.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log-023_12Uwf.html Spalanie na biegu jałowym : -1 : 1.2l/h 0 : 1.2-1.4l/h- [B7 BRB] Duże spalanie
@Jarol, @MariuszKK Jestem po zmianie kąta wtrysku, aktualnie jest -2 ( zmiana z +2.9), czuć że auto jedzie jak by świeżej - spalanie też spadło. Zrobiłem po tym zabiegu logi statyczne: Grupa 013: http://vaglog.pl/log-013_tIGYg.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log-023_2maSN.html Jakieś następne rady ?- [B7 BRB] Duże spalanie
@MariuszKK Tylko pytanie jeśli chodzi o spalanie ludzie piszą że jak ustawią na "0" to im jeszcze to spalanie wzrasta ... Zrobiłem też statyczne 13 i 23 Statyczny: Grupa 013: http://vaglog.pl/log-013_8f7IQ2N.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log-023_0n13su.html W 15 bloku pomiarowym mam chwilowe spalanie 1.4 ... z tematu wyczytałem że ludzie się martwią jak jest 0.6- [B7 BRB] Duże spalanie
Witam, Od paru tygodni jestem w posiadaniu B7 avant z silnikiem BRB. Moją zagwozdką jest spalanie. Przy cyklu mieszanym wynosi ono około 8 litrów ... Co nie jest zbyt dobrym rezultatem. Wykonałem logi dynamiczne - czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć czy wszystko ok ? Dynamiczny: Grupa 001: http://vaglog.pl/log-001_fS725U.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log-003_2Qz7wIz.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log-004_09sY1p.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log-008_jWXW4Xh.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log-010_z8UeWe.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log-011_6W6l92J.html Grupy 001, 004: http://vaglog.pl/log-001_004_fLm0cM.html Grupy 003, 011: http://vaglog.pl/log-003_011_4C157.html Grupy 010, 011: http://vaglog.pl/log-010_011_G4RRW.html Grupy 003, 008, 011: http://vaglog.pl/log-003_008_011_IB8hh1z.html- Pomylone lewe drzwi z prawymi na FISie
Panowie, spokojnie. To czy to angol czy nie raczej nie ma znaczenia. Prawo i lewo tak samo chyba jest jak i u nich Auto przyjechało z Niemiec, tak że spokojnie nic nie wskazuje na to że to Angol. Pytanie jest gdzie idzie sygnał z krańcówek drzwi (chyba wystarczy zamienić 2 piny i powinno być git) ?- Pomylone lewe drzwi z prawymi na FISie
Cześć, Kupiłem a4 b7 rok 2006 i chyba ktoś kombinował przy module komfortu - mianowicie jak w temacie jest problem. Jak otworze drzwi kierowcy to na FISie pokazuje się że otwarte są drzwi pasażera. Ktoś podpowie które piny zamienić i w jakiej kostce ? Dzięki !- Poleć swojego mechanika:)
Witam, Poleci ktoś w okolicy Chorzów/Katowice kogoś kto by obejrzał ogólnie auto i zobaczył czy wszystko gra i ewentualnie naprawił ? Próbowałem 3 razy uderzyć do Horneth'a ale za każdym razem miał oddzwonić i do tej pory cisza ... Dzięki !- Skrzypienie przodu
A jesteś pewny że to wahacze ? Oglądałeś gumy na stabilizatorze ?- Wyciek z odmy
Dzięki serdeczne, 2 tygodnie temu zaklejone taśmą teflonową i do teraz sucho- Wyciek z odmy
Cześć ! Wali mi z odmy na czapkę olej tam gdzie cybant : CO z tym zrobić ? Zawalić sylikonem czy jakaś uszczelka ( nic tam nie ma, po prostu rurka do rurki ) ? - Nie mogę się połączyć z basic settings - Vag-Com