Treść opublikowana przez szogun0
-
Kto wie jaka cewka?
1.8 bez turbo ma jedna cewkę podwójną.
-
Wskaznik temp. silnika
Nie, trzeba ręcznie przesunąć.
-
a4 2.0T quattro 200km 2007r wganie mapy
No to trzeba Grzanka zapytać.
-
licznik s4 b6 wskazowka zawiesza sie przy 120km/h
Jak będzie za mocno wciśnięta to istnieje prawdopodobieństwo blokowania się jej.
-
Jakiego specjaliste od liczników wybrac???
Odpowiedzi są dwie. Albo zmieniaj zegar na VDO albo zapłać komuś, żeby wymienił tą motorolę. W programowanie bez wymiany procesora jakoś słabo wierzę.
-
licznik S4 ANGLIK
Jak masz zegarek z tą drobną podziałką, to tylko podpinasz i działa.
-
[B5 AEB] Świece zapłonowe do gazu
Tak.
-
zmiana komputera 8 bit na 16 bit z afn
Da radę. Trzeba wsadzić 16-bitowy ale nie od turbo z VTG.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ECU nie ma nic do temp. oleju na wskaźniku.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ty miałeś inny licznik.
-
zmiana komputera 8 bit na 16 bit z afn
Nie da rady tak prosto, AFN ma VTG a 1Z ma turbo z WG i dlatego nie będzie poprawnie sterowało turbosprężarką.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wszystkie twoje problemy wynikają z przerzucenia wsadu. Mimo, że wszyscy piszą, że to takie proste, to wcale tak nie jest. Nie będzie ci działała temp. oleju dopóki nie wrócisz do oryginalnej zawartości.
-
Rozrząd 1.8T AVJ
taaaa, chyba w silnikach na łańcuchu. Poza tym to "dawniej" odnosi się właśnie do tych silników, o których tutaj rozmowa.
-
Wymiana komputera
A co ci się dokładnie dzieje?
-
Wymiana komputera
Nie zmienisz na ten z AFN, inne sterowanie turbosprężarką i nie będzie działało poprawnie.
-
Audi A4 B6 1,8 T BFB-analiza logów przed zakupem.
Do niczego te logi.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jeden mały przekaźniczek też załatwił by temat
- Licznik RB4 B6 2,5
-
imobilajzer
A czego ty oczekujesz? Nie masz czym a chcesz zrobić. Podałem ci 2 racjonalne rozwiązania. Jeśli ci nie odpowiadają, to może Kaszpirowski telepatycznie "naładuje" twoją puszkę odpowiednią zawartością.
-
imobilajzer
Wymienić puszkę i dopisać klucze.
-
Licznik A4 B6 podłaczanie na krotko na stole?
Hmm, jeśli to co napisałem nie dociera do ciebie, to lepiej nie podłączaj tego licznika na stole.
-
Nie trzyma ciśnienia doładowania..spada na 0.4bar. brak pomysłów.Pomocy
Oczywiście że jest tam zawór. Do niego jest podpięty elastyczny przewód idący z kolektora ssącego.
-
imobilajzer
Programator EEPROM.
-
Licznik A4 B6 podłaczanie na krotko na stole?
Można sobie wygooglać. Ale żeby nie sprawiać ci problemu: zacisk 31 - masa zacisk 30 - stały plus zacisk 15 - plus po zapłonie.
-
Połączenie jest ,brak możliwości wykonania testu zegarów
Tam pada zawsze ten sam procesor. Chyba że jest inna usterka licznika.