Treść opublikowana przez szogun0
-
Vag błąd cylindra 4
A może korba, a może panewka na wale. Skąd my to mamy wywnioskować. Może też być np. głowica, jeden z zaworów itp. itd.
-
Fotelik dla malucha 0-18 czy warto?
Mój mały szkrab do 1 roku jeździł w nosidełku (nie pamiętam dokładnie), a potem przesadziliśmy go do Maxi Cosi Tobi. Kupiłem w stanie idealnym na allegro, żadnych śladów po wypadku itp. zupełnie nie zniszczony. Zaleta to "odstające szelki", które pomagają przy zapinaniu dziecka w pasy.
-
Odłączony silniczek krokowy 1,6 ADP
Hmmm, ciekawi mnie co ty odpiąłeś, jak tam jest normalna przepustnica. Chyba wtyczkę z przepustnicy odpiąłeś, a to skutkuje pracą przepustnicy w trybie czysto mechanicznym, a to skutkuje tym szarpaniem. Obroty falowały ci, bo zapewne masz nieszczelną odmę (standard w tych silnikach).
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
Jaja sobie robisz? Przecież on z Mławy, tak jak i ty.
-
Gdzie są umiejscowione przekaźniki odpowiadające za brak kierunków i wycieraczek?
Sądzę, że to jest problem ze stacyjką? Kiedy nie działają ci wycieraczki i kierunkowskazy, posprawdzaj działanie innych podzespołów w samochodzie.
-
Remont silnika a4 b5 1.8T przybliżony koszt ?
Włożenie 6-biegówki do auta z 1996 r. to mocna rzeźba, inne są obudowy skrzyń. Łapy nie pasują. W poliftach jest trochę inaczej.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Łeeee tam nowe. Toć ja tu od zawsze jestem.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Oczywiście, że ADR-owe wałki zakłada się, żeby było większe współotwarcie a więc i większe przepłukiwanie cylindrów. Musisz podlać paliwem.
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Nie da rady w liczniku od B7. Wgranie innego wsadu spowoduje tylko, że licznik przestanie działać. Zawartość jest zakodowana przez procesor w liczniku.
-
Ciężko pali na ciepłym (logi statyczne)
Skoro tak mówisz, musiałbym sobie konkretny soft otworzyć i spojrzeć. W tych na pompowtryskach jest już jednak zróżnicowane.
-
1.8T Logi dynamiczne - czy wszystko ok?
No właśnie coś kiepski przepływ powietrza zmierzony.
-
Ciężko pali na ciepłym (logi statyczne)
Silnik wzdłużny nie ma takiej mapki nawet, którą się zmienia. Poprzeczny i owszem.
-
Problemy z Vag 3.11
Pewnie emulator immobilizera założony.
-
pomoc w doborze kotła CO z podajnikiem
1. Nie mam gazu na działce i jest zbyt daleko. 2. Kondensat jest tylko do 50 stopni a potem to już na całego....
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A jednak dobrze trafiłem.
-
Poszukiwana pomoc w edycji oraz wgraniu wsadu do licznika
Nie wiem czy są zamienne, ale mając licznik mogę je tak przeedytować, aby było wg twoich potrzeb. PIN-u nie ma po co zmieniać, trzeba go tylko odczytać, a potem użyć przy kodowaniu kluczy.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobrze, że byłem gdzie indziej.
-
pomoc w doborze kotła CO z podajnikiem
Pojawiły się opinie na temat rdzy i przeciekania w piecach Ogniwo. Czy jest jakieś potwierdzenie tego w rzeczywistości? ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- Skąd jesteś? Może gdzies niedaleko mnie. Napisz na PW, w jakiej cenie można zakupić taki piec.
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
Jeśli przewody nie są uszkodzone (ponieważ błąd pojawia się po jakimś czasie) to jest prawdopodobne, że uszkodzeniu uległo ECU.
-
pomoc w doborze kotła CO z podajnikiem
Zamierzam tej jesieni wyposażyć moją nowo budowaną chałupkę w kocioł centralnego ogrzewania. Proszę o pomoc tych, którzy są w temacie lub mają jakieś własne doświadczenia. Ja na razie nie mam żadnych doświadczeń. A chciałbym zaoszczędzić sobie tych niemiłych doświadczeń. Moje założenia: - możliwie jak najmniej awaryjny na przestrzeni lat (jakość wykonania) - kocioł z zasobnikiem na eko-groszek (nie mam gazu na mojej posesji), w miarę możliwości bezobsługowy . - dom o powierzchni użytkowej 150 m2 zbudowany z Ytong Energo 36,5 cm. - parter cały oprócz garażu wyposażony w ogrzewanie podłogowe (8 obwodów) plus powieszone grzejniki aluminiowe (gdyby nam było zimno). - zasobnik CWU chciałbym wstawić na jakieś 140 L. Rozmyślam nad Ogniwo Eko Plus 16KW. Ale słyszałem też niepochlebne opinie. W tym piecu zafascynował mnie palnik. Podpowiedzcie swoje propozycje. Jakieś rady, na co zwracać uwagę, co będzie mi zbędne, niepotrzebne?
-
Dobrzy chiptunerzy
Wszystko zależy, czego oczekuje klient. Jeśli ma ochotę walczyć o kilka KM, to śmiało. Jeśli zależy mu na poprawie osiągów, to co za różnica, czy będzie miał 135, czy 139 KM? Różnicę odczuje tak czy inaczej przy zmianie z 110.
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
Wg. schematu na szaro-białym ma być masa (pin 7). Do pin-u 3 przepustnicy (fioletowo-żółty) podłącz miernik. Sprawdź czy przy zamkniętej przepustnicy jest tam masa. I sprawdź też czy przy adaptacji przepustnicy też jest tam cały czas masa. Jeśli nie, to przepustnica jest wadliwa. Pin 1 i 2 to przewody do silnika przepustnicy. Na 4 pinie ma być zasilanie (nie pamiętam, 5V lub 12V). Pin 5 i 8 to sygnały z potencjometrów przepustnicy do ECU. Błąd 16505 mówi o nieprawidłowym sygnale z potencjometru przepustnicy. Jak będzie problem z zasilaniem to się pojawi. Jeśli będą uszkodzone przewody to również się pojawi. Ale może tez być uszkodzone ECU, które niepoprawnie interpretuje sygnały. Ja mam w swoim ECU na 5 wtyczek, więc jeśli mi wyślesz swoje, to podłożę do mojego auta i sprawdzę, czy błąd się pojawia. Tak dojdziemy najszybciej.
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
Napisz na ile wtyczek jest komputer. 2 czy 5. Na którym przewodzie jest ta masa? Tak, uszkodzone ECU może rejestrować błąd, którego w rzeczywistości nie ma i np. tak jak w tym przypadku nie sterować przepustnicą.
-
Muli na ssaniu, wyciecie katalizatora ??
Odłącz akumulator na 5 minut. I spróbuj ponownie.
-
Jak rozpoznac po numerach zegarow kolorowy FIS ????
Po trzech ostatnich cyfrach oznaczenia licznika. xxx xxx 930 x