Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Fajny box na zasadzie rezystorka za 20 funtów. :gwizdanie:
  2. Trzeba by się jeszcze choć trochę ogarniać w temacie, coby mapy wybierać.
  3. PIN jest pod zdrapką. Moduł w zasadzie nie ma znaczenia, bo czy diesel czy benz, to to samo. Do adaptacji będziesz potrzebował PIN.
  4. Zapomnieliście, że trzeba immo przyuczyć, chyba że jest usunięte. I do tego VAG się przyda.
  5. Cewka - 22 Ohm, Puszka - biała z napisem F+G Megamos, niezależnie od numeru (ale raczej będzie ten bez literki na końcu). Doucz klucze od nowa i pewnie pójdzie.
  6. Zasilania masz wyrysowane, są tam dwa bezpieczniki (10 i 5 Amper) w schematach VAG oznaczane literką "S". "D" to włącznik zapłony popularnie nazywany stacyjką, więc wiesz już, które jest po zapłonie. Pozioma linia na samym dole to zawsze masa.
  7. Czemu tak twierdzisz? Nagrać ci filmik komórką?
  8. Poszukaj Uysy-ego.
  9. No raczej w samochodzie, bo za komunikację odpowiada CAN-Gateway. Podejdź do serwisu Webasto, to ci może zrobią, bo teraz dogrzewacze mają dość rozbudowaną diagnostykę przy pomocy oryginalnego sprzętu.
  10. Ale sądząc po roczniku w profilu, autor tematu nie ma licznika Jeager. :gwizdanie:
  11. Elprom w Dębicy należy do Goodhope Team, moim zdaniem lepiej tam niż w At 2000
  12. Chyba coś mi się wydaje, że do Głogowa.
  13. Główna różnica nie do przeskoczenia to Immo 3 i Immo 4. Reszta jest do pominięcia.
  14. Taa, polecaj to komuś, kto to będzie robił pierwszy raz. I nagle się zdziwi jak się mu silnik rozkręci :gwizdanie:
  15. Tylko nie na odpalonym. Bo sobie możesz kuku zrobić.
  16. Nie wiem w czym ci to pomoże,ale masz. 55x75mm
  17. Cholera, przegapiłem ostatniego spota. W tym roku się poprawię.
  18. Rob555, podstawka to chyba nie problem? Czytanie i programowanie tej pamięci ogarnia w zasadzie każdy niedrogi programator. Kwesta, aby osoba przed komputerem ogarniała sposób modyfikacji. A w to akurat nie wątpię.
  19. Coś wam kiepsko te elsy podają regulację PD.
  20. szogun0 odpowiedział(a) na wojci temat w Audi A4 B5
    Sprawdź dokładnie te boczne poduszki, bo u mnie też były suche a jak miskę uszczelniałem, to się okazało, że jedna jest całkiem urwana.
  21. Kwestia czy jest założona tak, że wszystko jest szczelne i czy gniazdo w głowicy jest OK?
  22. Szmelc albo nieprawidłowo założona.
  23. To pokaż mi ADR Z 1995 r. który posiada IAT A o taki rocznik zapewne pyta założyciel tematu (sądząc po wpisach w profilu).
  24. ADP ani ADR nie posiada IAT (intake air temperature sensor) dlatego wartość jest stała.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.