Treść opublikowana przez szogun0
-
[B5 AJM] Stabilizator napięcia do wskaźników temp. i paliwa
To co na zdjęciach to nie są żadne stabilizatory napięcia. Problem z procesorem lub silniczkami w liczniku.
-
[ALL B8] VCDS - niedostępne opcje
Poczytajcie od UDS, to jest odpowiedzialne za to, że nie ma 08 Measuring Blocks aktywnych. Za stara wersja VCDS.
-
[B6 AWX] Pin Immo, nowy kluczyk
Potrafię. Jak kluczyk używany, to wymagana jest wymiana transpondera w kluczyku.
-
[ALL B5] Czy da radę zmontować klucz od A4 b5 do pilota od Q7
Dla chcącego nic trudnego, tylko czas potrzeba poświęcić. Ja w takim "bananie" mam pilota z niefabrycznego alarmu. :gwizdanie: I to już z 5 lat.
-
[ALL B5] LICZNIK FIS 2000
W liczniku z białym podświetleniem jest 2 zasilania i 3 masy. Rozpiska pinów jest na forum.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie zrobiłem bo miałem zły obiektyw Ale fura mega :kox: Ale co C, S, SLS?
-
[ALL B7] DRL a tylne światła
Łooo cholercia, pojawiają się nawet i moje klony. Próbowałeś 01022?
-
POMOCY !! Potrzebny magik od komputerów samochodowych w Belgii ( brukseli )
W niedziele na giełdzie w Poznaniu znajdzie swoje ECU.
-
ELSA
Dla scisłości. Możesz sobie KUPIĆ. Za niemałe pieniądze. Sprzęt niekoniecznie musi mieć dostępne wszystkie funkcje, np. nie musisz mieć dostępu do immobilizerów.
-
[B6 AWX] Pin Immo, nowy kluczyk
Nom, ale.... W punkcie usługowym zrobią ci wszystko. Kluczyk nówka sztuka czy używany? Jak używany, to trzeba wymienić transponder.
-
[B6 BFB] Klima się załącza -z nawiewów dmucha letnie powietrze
9 Bar-ów to za mało. Podejrzewam małą ilość czynnika lub uszkodzenie w obrębie przewodów (np. zagniecenie).
-
[INNE] Jak wzbudzic do dzialania zasilacz ATX
To doczytaj tam jeszcze, jak go obciążyć, aby ładnie trzymał napięcie. Jest takie rozwiązanie. Bo inaczej np. po podłączeniu jakichś rzeczy napięcie spada do 11,7 V albo i niżej. Jak masz możliwość to za sto parę zł można teraz laboratoryjny zasilacz jakiś najtańszy kupić, z regulacją.
-
[ALL B5] Wycieraczki - programowanie cyklu przerywanego.
Tak, trzeba wymienić przekaźnik wycieraczek i nabędzie się taką funkcję.
-
[INNE] Lampy ksenonowe w aucie z USA
A to ciekawe. Przyjedź do mnie to ci zademonstruję, że poziomowanie jest.
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Z tym rb8 crypto i pin-em nie byłbym do końca taki pewien. Ale fakt jest taki, że nie podejdą z b7 do b6.
-
Dobrzy chiptunerzy
Wiata została.... Na pamiątkę. :>
-
Dobrzy chiptunerzy
I hamownię posiada, o czym jeszcze pewnie mało kto wie. :gwizdanie: Polecam Kobra7.
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
A jednak jest takie cudo w B5, mam u siebie taki czujnik nasłonecznienia w liczniku a dokładnie sensor na środku licznika i działa wyśmienicie, w momencie kiedy światło zaświeci na licznik to wszystko się ładnie rozjaśnia. Potwierdzam. Fotodioda za takim półmatowym punkcikiem w pobliżu 0 na skali prędkościomierza.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
N75 jest sterowany PWM, żaden potencjometr nic ci nie da.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A jaką masz potrzebę. Bo np. u mnie seryjna oryginalna pompa VDO Siemens bez problemu daje 4.0 Bar a po zdjęciu podciśnienia 4.5 Bar.
-
[B5 AFN] Quattro jaki komputer ? oznaczenie
No to wylutować odpowiednie kostki i odczytać numery.
-
[ALL B6] Jak sprawdzić czy mam magistralę CAN-BUS
No właśnie. Naczytali się. Chyba że któryś w passacie b6 przez pomyłkę usiadł.
-
[B5 AFN] Światła skandynawskie JAK WYŁĄCZYĆ?
W b5 za tryb skandynawski odpowiada hardware, czyli przekaźnik lub zworka.
-
[ALL B6] Jak sprawdzić czy mam magistralę CAN-BUS
Pomylił modele. B7 na bixenonach można tak ustawić. I reguluje się jasność świecenia żarówek.
-
Ma ktoś z was koledzy Mercedesa ML ? seria 163 do 2005 roku
No całkiem całkiem się jeździ.