Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. To co na zdjęciach to nie są żadne stabilizatory napięcia. Problem z procesorem lub silniczkami w liczniku.
  2. Poczytajcie od UDS, to jest odpowiedzialne za to, że nie ma 08 Measuring Blocks aktywnych. Za stara wersja VCDS.
  3. Potrafię. Jak kluczyk używany, to wymagana jest wymiana transpondera w kluczyku.
  4. Dla chcącego nic trudnego, tylko czas potrzeba poświęcić. Ja w takim "bananie" mam pilota z niefabrycznego alarmu. :gwizdanie: I to już z 5 lat.
  5. W liczniku z białym podświetleniem jest 2 zasilania i 3 masy. Rozpiska pinów jest na forum.
  6. Nie zrobiłem bo miałem zły obiektyw Ale fura mega :kox: Ale co C, S, SLS?
  7. Łooo cholercia, pojawiają się nawet i moje klony. Próbowałeś 01022?
  8. W niedziele na giełdzie w Poznaniu znajdzie swoje ECU.
  9. szogun0 odpowiedział(a) na Mario temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla scisłości. Możesz sobie KUPIĆ. Za niemałe pieniądze. Sprzęt niekoniecznie musi mieć dostępne wszystkie funkcje, np. nie musisz mieć dostępu do immobilizerów.
  10. Nom, ale.... W punkcie usługowym zrobią ci wszystko. Kluczyk nówka sztuka czy używany? Jak używany, to trzeba wymienić transponder.
  11. 9 Bar-ów to za mało. Podejrzewam małą ilość czynnika lub uszkodzenie w obrębie przewodów (np. zagniecenie).
  12. To doczytaj tam jeszcze, jak go obciążyć, aby ładnie trzymał napięcie. Jest takie rozwiązanie. Bo inaczej np. po podłączeniu jakichś rzeczy napięcie spada do 11,7 V albo i niżej. Jak masz możliwość to za sto parę zł można teraz laboratoryjny zasilacz jakiś najtańszy kupić, z regulacją.
  13. Tak, trzeba wymienić przekaźnik wycieraczek i nabędzie się taką funkcję.
  14. A to ciekawe. Przyjedź do mnie to ci zademonstruję, że poziomowanie jest.
  15. Z tym rb8 crypto i pin-em nie byłbym do końca taki pewien. Ale fakt jest taki, że nie podejdą z b7 do b6.
  16. Wiata została.... Na pamiątkę. :>
  17. I hamownię posiada, o czym jeszcze pewnie mało kto wie. :gwizdanie: Polecam Kobra7.
  18. A jednak jest takie cudo w B5, mam u siebie taki czujnik nasłonecznienia w liczniku a dokładnie sensor na środku licznika i działa wyśmienicie, w momencie kiedy światło zaświeci na licznik to wszystko się ładnie rozjaśnia. Potwierdzam. Fotodioda za takim półmatowym punkcikiem w pobliżu 0 na skali prędkościomierza.
  19. N75 jest sterowany PWM, żaden potencjometr nic ci nie da.
  20. A jaką masz potrzebę. Bo np. u mnie seryjna oryginalna pompa VDO Siemens bez problemu daje 4.0 Bar a po zdjęciu podciśnienia 4.5 Bar.
  21. No to wylutować odpowiednie kostki i odczytać numery.
  22. No właśnie. Naczytali się. Chyba że któryś w passacie b6 przez pomyłkę usiadł.
  23. W b5 za tryb skandynawski odpowiada hardware, czyli przekaźnik lub zworka.
  24. Pomylił modele. B7 na bixenonach można tak ustawić. I reguluje się jasność świecenia żarówek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.