Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Zmień interfejs na nowszy. T5 bardzo ładnie i bardzo szybko diagnozuje się po CAN.
  2. Było już kilkukrotnie napisane na forum. Ten kabel nie nadaje się do diagnostyki.
  3. tak na szybko , modyfikacje sponsoruja trzy liczby +9 % +15 % i +35% nie ma to jak doj**ac +35 % przy 1500 rpm ... szkoda auta nie mowiac juz o skrzyni ... Spanky, co tam, niech się chłopak uczy, całe szczęście, że na swoim.
  4. 8D0919861FX - normalny licznik 8D0919861GX - ze wskaźnikami ładowania i temp. oleju. 8D0919881HX - z FIS 8D0919881RX - z FIS i szarymi tarczami. Takie są przewidziane dla diesla z 2000 r. Mogą występować również inne numery, bo numeracja w katalogu zmieniała się z biegiem czasu.
  5. Trzeba by posprawdzać dokładnie kostki licznika.
  6. Na krótką metę, bo jeśli błąd wewnętrzny sterownika, to w niezbyt odległym czasie pewnie powróci. Inny sterownik.
  7. W przypadku silnika AEB nie ma diagnostyki układu wysokiego napięcia, więc uszkodzony moduł nie powoduje zapisania błędów w sterowniku.
  8. Tego licznika tym sprzętem raczej nie odczytasz. Pin raczej 4-cyfrowy.
  9. Nie ma za co. Najlepiej w pamięci zapadają własne doświadczenia, a nie rozwiązania podane na tacy.
  10. Czy twoje modelki czasami mogły by się uśmiechnąć do ciebie na fotach?
  11. Jest na forum.
  12. Oczywiście. Tylko jest to zależne od rocznika i typu immobilizera.
  13. Jakbyś dokładnie przeczytał procedurę, to byś wiedział, że nie w liczniku a w sterowniku immobilizera, adres 25.
  14. Uszkodzony licznik, podobno są goście, co to naprawiają.
  15. Bo się adaptacje w benzynowym ECU rozjeżdżają i odłączeniem klemy kasujesz to. Wyreguluj LPG tak jak należy i będzie jeździło i odpalało bez odłączania klemy.
  16. A co tu rozkminiać? VAG pokazuje parametry z tych czujników.
  17. Chcecie odpowiedź. Proszę bardzo. Auto-elektro (taki magazyn do warsztatów i innych zainteresowanych) organizuje szkolenie. Info na stronie wydawnictwa.
  18. szogun0 odpowiedział(a) na kamilmlody temat w Audi A4 B5
    Mam na to rozwiązanie, wkrótce będzie info.
  19. Na 99,9% jest tak jak napisałeś.
  20. I myślisz, że zadziała. Skoro nie ma tych wskaźników, to i oprogramowanie licznika ich nie uwzględnia.
  21. 1. Tak ma być. 2. Porównujesz 2 liczniki z różnych epok. Pierwszy z pierwszych modeli a4, a twój jest po lifcie.
  22. Usiądźcie jak Spanky kilka(dziesiąt) dni nad programem, to pojmiecie. I nie zaczynajcie od EDC15P na początek. Na początek to coś z rodziny MSA12, MSA15. :gwizdanie:
  23. Na brzozowskich blachach. To Janka.
  24. No to dopytaj sprzedającego, jeśli jest na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.