Treść opublikowana przez szogun0
-
[B5 AGB] Padające wtryski
No trzeba by pewnie drugi reduktor, bo jazda na granicach wydajności szybciej wykańcza te podzespoły. Wtedy nie powinien się przełączać moim zdaniem na PB.
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem silnika
Czy masz jakieś dodatkowe odcięcie zapłonu? Niech się jakiś elektronik przyjrzy czujnikowi obrotów wału korbowego, jego przewody mają iść w ekranowaniu aby nie zbierać zakłóceń.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Do przejścia, tylko trzeba nowe transpondery i zrobi się wszystko jak należy.
-
[INNE] Audi 80 B4 1.8T AEB jak usunąć ori immo z A4
Odpowiedź jest taka. Nie ogarniesz sam. Jakbyś mógł, to byś od razu wiedział jak. A skoro nie wiesz... to zapłać komuś i ci to zrobi. I tak, wystarczy sam ECU żeby wyłączyć.
-
[B5 ADR] Problem z połączeniem się z modułem
Weźcie się zastanówcie. Próbujecie się połączyć z adresem sterownika Kierownicy, czyli modułem, który został wprowadzony dopiero do modeli B6. Więc odpowiedź jest prosta. VAG się nie łączy, bo nie ma takiego modułu w tym samochodzie.
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
??? oto Ci nowina, jakoś w moim aucie dały i to sporo w górnej partii obrotów !!! Owszem efekty może sa znikome, ale przy serii i małych sprężarkach. Miał w swojej skodzie i nie zachwalał.
-
[ALL B7] MCE nie podłączając do auta
Nie ustawisz. Potrzebujesz jeszcze licznik podłączyć, który spełnia funkcję CAN-Gateway.
-
[ALL B7] Przeciwmgielne ksenony
B6 i B7 różnią się modułami Centralnej Elektryki, ale można wyłączyć sprawdzanie żarówek.
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
Dopytajcie Rogala, wałki od ADR-a nic nie zmieniają.
-
[ALL B5] Błąd poduszki - 65535
Nie doczytałeś, że ta informacja dotyczy aut na platformie golfa IV a nie audi, więc nie wymienisz sterownika na 1C0...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie mam. Ale mogę ci ustawić.
-
[ALL] Nowy licznik
Wyślij licznik i podaj co chcesz
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
No to trza spojrzeć w bloki z danymi, pokazuje się tam info, czy klucz odpowiedni itp.
-
[ALL B7] Jak wyłączyć kierunkowskazy (ver. USA)
Wpadnij do mnie, to ci wyłączę.
-
Od kogo biora silniki inne marki?
Ktoś wspomniał o mazdzie, 1.6 To HDI z grupy PSA. 2.0 to Mazda.
-
[B6 AVB] Brak możliwości przyuczenia sterowników numeru VIN
Brak opisów to wina, że program nie załadował sobie jakiegoś pliku lub jakiejś biblioteki i nie ma opisów błędów. To że nie możesz vin-u przyuczyć, to chyba rozmawialiśmy przez telefon.
-
[B5 AEB] Bardzo Proszę o analizę logów 1.8t AEB
Zloguj do 6500 rpm. Wygląda jakbyś miał jakiś program, chociaż pewności nie mam, jak nie zobaczę poprawnych logów.
-
[ALL B7] Problem z bixenonami w B7
Takie i takie, były też bez xenonów.
-
[B5 AEB] Bardzo Proszę o analizę logów 1.8t AEB
Te które wrzuciłeś do niczego kompletnie się nie nadają, chyba że zmienisz silnik na 1.9 TDI.
-
[B5 ACK] Vag-tacho skasowal kilometry do 0
Kup sobie następny interfejs i uśmierć całkowicie licznik. Tyle twojego, że immobilizera nie masz jeszcze w liczniku.
-
[ALL B5] Poszukuje oprogramowania do sterownika poduszek 8A0959655C
Na błąd 65535 pomoże na krótko albo nie pomoże wcale. Szukaj nowego sterownika.
-
[ALL B5] Zgubiony kluczyk i pytanie o jego usuniecie z pamieci centralki
Skasować klucze, zakodować na nowo i będzie OK.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
A reduktor platynowy z tytanową membraną.
-
[ALL] Schematy elektryczne
ELSA
-
[B6 AKE] Podświetlenie licznika-problem
A może by tak włącznik świateł sprawdzić przy okazji?