Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. No trzeba by pewnie drugi reduktor, bo jazda na granicach wydajności szybciej wykańcza te podzespoły. Wtedy nie powinien się przełączać moim zdaniem na PB.
  2. Czy masz jakieś dodatkowe odcięcie zapłonu? Niech się jakiś elektronik przyjrzy czujnikowi obrotów wału korbowego, jego przewody mają iść w ekranowaniu aby nie zbierać zakłóceń.
  3. Do przejścia, tylko trzeba nowe transpondery i zrobi się wszystko jak należy.
  4. Odpowiedź jest taka. Nie ogarniesz sam. Jakbyś mógł, to byś od razu wiedział jak. A skoro nie wiesz... to zapłać komuś i ci to zrobi. I tak, wystarczy sam ECU żeby wyłączyć.
  5. Weźcie się zastanówcie. Próbujecie się połączyć z adresem sterownika Kierownicy, czyli modułem, który został wprowadzony dopiero do modeli B6. Więc odpowiedź jest prosta. VAG się nie łączy, bo nie ma takiego modułu w tym samochodzie.
  6. ??? oto Ci nowina, jakoś w moim aucie dały i to sporo w górnej partii obrotów !!! Owszem efekty może sa znikome, ale przy serii i małych sprężarkach. Miał w swojej skodzie i nie zachwalał.
  7. Nie ustawisz. Potrzebujesz jeszcze licznik podłączyć, który spełnia funkcję CAN-Gateway.
  8. B6 i B7 różnią się modułami Centralnej Elektryki, ale można wyłączyć sprawdzanie żarówek.
  9. Dopytajcie Rogala, wałki od ADR-a nic nie zmieniają.
  10. Nie doczytałeś, że ta informacja dotyczy aut na platformie golfa IV a nie audi, więc nie wymienisz sterownika na 1C0...
  11. Nie mam. Ale mogę ci ustawić.
  12. Wyślij licznik i podaj co chcesz
  13. szogun0 odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    No to trza spojrzeć w bloki z danymi, pokazuje się tam info, czy klucz odpowiedni itp.
  14. Wpadnij do mnie, to ci wyłączę.
  15. Ktoś wspomniał o mazdzie, 1.6 To HDI z grupy PSA. 2.0 to Mazda.
  16. Brak opisów to wina, że program nie załadował sobie jakiegoś pliku lub jakiejś biblioteki i nie ma opisów błędów. To że nie możesz vin-u przyuczyć, to chyba rozmawialiśmy przez telefon.
  17. Zloguj do 6500 rpm. Wygląda jakbyś miał jakiś program, chociaż pewności nie mam, jak nie zobaczę poprawnych logów.
  18. Takie i takie, były też bez xenonów.
  19. Te które wrzuciłeś do niczego kompletnie się nie nadają, chyba że zmienisz silnik na 1.9 TDI.
  20. Kup sobie następny interfejs i uśmierć całkowicie licznik. Tyle twojego, że immobilizera nie masz jeszcze w liczniku.
  21. Na błąd 65535 pomoże na krótko albo nie pomoże wcale. Szukaj nowego sterownika.
  22. Skasować klucze, zakodować na nowo i będzie OK.
  23. A reduktor platynowy z tytanową membraną.
  24. A może by tak włącznik świateł sprawdzić przy okazji?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.