Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Nie miałem jeszcze okazji testować, ale przebieg można w inny trochę okrężny sposób sprawdzić tym sprzętem. Tylko trochę trzeba pogłówkować.
  2. Niezupełnie tak. Na razie jest to niedopracowane, dlatego jeszcze nie udostępnia tej funkcji. A w przyszłości ma czytać również z innych modułów niż ECU i licznik.
  3. Ten sprzęt jeszcze nie za bardzo to potrafi.
  4. Raczej nie do wykonania. Bo na wolnych obrotach były by zbyt krótkie czasy otwarcia wtryskiwaczy, czego by sprzęt nie obsłużył. A jakoś nie ma możliwości wysterować na biegu jałowym 4 wtryskiwacze gazowe, a pod obciążeniem 8 wtryskiwaczy.
  5. Nic mu nie powie. Wymień kostkę stacyjki. :gwizdanie:
  6. Magistrala jest podpięta do modułu Boardnetz. Nie terminujesz jej opornikiem, bo nie trzeba.
  7. Heh, dzięki wszystkim za życzenia.
  8. Jak patrzę na blacharzy u nas, jak ostatnio ćwiarę do sprintera wstawili, to chyba by te maszyny wymiękły.
  9. No nareszcie widać, co tam u siebie grzebałeś i modziłeś.
  10. Wytłumacz mi proszę jedno, jeśli silnik zasysa tą samą ilość powietrza, to co na biegu jałowym ma TIP i FMIC do składu mieszanki?
  11. Tylko jednego brakuje w tych silnikach Fiata, wytrzymałości. Wszak to oni stworzyli pierwsze "TDI" w fiatach Croma, ale nie wytrzymywało 100 tys km.
  12. I tu się raczej mylisz.
  13. A ktoś pisał, że od Karambola rozlatują się.
  14. Nie z forum. Zapytam, czy jeszcze ma, jeśli tak, to podam ci namiary.
  15. Co ty niby chcesz w ADR czytać na stole. Nie da się. Trzeba zdjąć pokrywkę.
  16. Ale z TT gratów nie przerzucicie, bo tam silnik jest poprzecznie.
  17. Rob555, spokojnie. Przecież nie napisali, a może NITRO montują w te 4 godziny? Wtedy może i by się zgadzało
  18. Oscyloskop w dłoń i sprawdzać co się dzieje na CAN-trakcja. Lub co najmniej multimetr.
  19. Wiem kto ma (miał) do sprzedania taki silnik. :gwizdanie:
  20. Domontować trochę instalacji i być może pozmieniać 2 moduły.
  21. Sobota. Widziany wrclaguna i dsz33 w jednym miejscu. Obaj w B7. Było jeszcze jedno B7 bliżej nieokreślonego pochodzenia i jedna B5.
  22. Ja na tłoczek mam metodę, że najpierw prochownik a potem tłoczek. Ale trzeba dobrze celować.
  23. To mu dałeś. Żaden nie schodzi poniżej kilku tys zł. Ale do tych marek nie ma tanich testerów diagnostycznych. To nie VAG.
  24. Dla przepływomierzy HFM-2 a takie były w AEB średnice są 70 mm. Następny rozmiar ale już w innym autach to 80 mm. A następny to 95,6 mm.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.