Treść opublikowana przez szogun0
-
[ALL B6] Wymiana szyb manualnych na elektryczne
Cała rama. Musisz też instalację poprowadzić.
-
[ALL B5] Wymiana sterownika abs.
Nie podpasuje od każdej. Musi mieć identyczne numery.
-
[B5 AEB] Od czego są te dwa krótkie wężyki?
Czyli jest to od układu pochłaniania par paliwa.
-
[B5 ADR] Jak poprawnie zrobić logi w 1,8 ?
Dziękuje za uznanie.
-
[ALL] Problem z Vag Can Commanderem
Jak masz Commandera, to zapomnij o diagnozie. To nie służy do tego.
-
[All B5] Transponder -jaki??
Nie. U ciebie jest inny. Najtaniej cię wyjdzie sklonować ten co masz u gości, którzy dorabiają klucze.
-
[B5 ARG] Problem z napinaczem
A ADR już w 1998 r. były zmienne fazy rozrządu.
-
[ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
Jaaaasne, 30 KM z wydechu. Może w Gallardo.
-
[B5 ADR] Jak poprawnie zrobić logi w 1,8 ?
W roczniku 1995. nie ma grupy 35, a tym bardziej EGT.
-
[B5 ARJ] Dot 3 & Dot 4
Co za pierdoły piszesz? Dot3 i dot4 są mieszalne. Posiadają inne temp. wrzenia i wrzenia płynu uwodnionego. Link do waszych ukochanych produktów, na potwierdzenie. Nie jest mieszalny z płynem DOT5 (coś zupełnie innego niż DOT5.1). Pomyliłeś chyba z DA-1 i R3.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Po jakiego grzyba jak można klucze dokodować i wszystko będzie jak należy?
-
[ALL B5] Jak wyjąć wskazówki licznika
Manualnie.
-
[INNE] Airbag błąd 65535
Zmień sterownik, bo sprzętowo siada. Programowanie na niewiele się zda.
-
[ALL B5] Tacho Pro- problem z połączeniem
Nie połączysz się.
-
[B7 BLB] Kontrola przebiegu inny numer wsc
WSC zmieni się przy każdej adaptacji, więc kasowanie inspekcji w liczniku zmienia WSC.
-
[B5 AEB] Jaka podstawka do ECU ?
1. Reklamy umieszcza się gdzie indziej. 2. Post nie na temat, bo nie robicie benzyn.
-
B7 2.0 TFSI tuning
Jest jedna S4 z silnikiem R5. To S4 C4 2.2T
-
[B5 AJM] Licznik - faktyczny stan
Jeśli ktoś się chce postarać to tak. Bo nadal jest duża liczba osób, co tylko w liczniku cofa.
-
[B5 ADP] Problem po wymianie świec...
Szkoda, że taki stary, a jeszcze ci nikt nie pokazał jak, lub czym?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:tongue4: :tongue4: Moje zdjęcie jest na forum. :tongue4: :tongue4:
-
[B5 ADP] Problem po wymianie świec...
A w wieloelektrodowej, to co? Niby nie można regulować przerwy między elektrodami?
-
[ALL] Vag- Comander 1.4 full problem z odczytaniem kodu pin
To szukaj pod szarą naklejką. Na naklejce nie podają PIN-u. Skoro jest tajny, to musi być pod naklejką.
-
Auto na wesele - szukam na 18 września
wlasnie ja biore SUPRE i pod kościół wjade bokiem We Fyrtaku? To jebniesz w mur, albo wpadniesz do ASPRODU.
-
[ALL] Vag- Comander 1.4 full problem z odczytaniem kodu pin
Jeśli nalepka jest srebrnego koloru, to pod nią jest kod. Jeśli to nalepka biała, to jest to mechaniczny kod klucza i nie będzie pomocny.
-
[B5 AJM] Licznik - faktyczny stan
Ma EDC15. A czy EDC15, czy 16, to w grupie VAG akurat nie ma z tym żadnego problemu dla handlarzy.