Treść opublikowana przez szogun0
-
[B5 AMX] Blędy vag
To w tłumaczeniu z polskiego na nasze znaczy: drugi blok cylindrów, sonda pierwsza.
-
[B5 AEB] Jaka podstawka do ECU ?
Święcie wierzysz w to Galletto. Jak ci się uda w tym sterowniku cokolwiek zrobić tym interfejsem, to w nagrodę stawiam ci 3L łiskacza.
-
[B5 AEB] Jaka podstawka do ECU ?
Skoro wiesz jaki układ masz, to jaki problem z dobraniem podstawki. http://tme.pl
-
Chiptunerzy z Rzeszowa
Pytał o "bawienie" więc odpowiadam. A to co moge zrobić jest nie gorsze od twojego "dłubania" :gwizdanie:
-
Chiptunerzy z Rzeszowa
Takim TDI to nawet ja się mogę pobawić.
-
[B5 AKN] Lejące wtryskiwacze i prawidłowe korekcje - możliwe?
1. Tak. Korekcje są wyliczane względem wzorcowego wtryskiwacza. 3. Nieprawidłowa dawka ma wpływ na rozruch. Tak.
-
[ALL] Vag- Comander 1.4 full problem z odczytaniem kodu pin
Programatorem.
-
[ALL] Vag- Comander 1.4 full problem z odczytaniem kodu pin
Licznik z motorolą. Tym sprzętem tego nie odczytasz. Mogę odczytać, jak będę miał licznik w łapach.
-
[ALL] Błąd 65535B
Pokaż logi z ciśnieniem doładowania, aktualnym i zadanym.
-
[ALL B5] VAG Tacho 3.01 i licznik VDO
A z przodu na liczniku jest napisane UK NSI? To takiego licznika nic nie zrobi po złączu. Tylko wylut pamięci i na zewnątrz. A EEPROM? Sam znajdziesz.
-
[B5 AFN] Jak rozpoznać czy to box czy chiptuning
I zmiana adresowania tychże pamięci.
-
[B5 AFN] Jak rozpoznać czy to box czy chiptuning
box nie zmienial by opisu sterownika ... Tak, masz rację, nie zwróciłem na to uwagi. Ale mimo wszystko to nie kodowanie.
-
Dobrzy chiptunerzy
Goodhope. Ma 4x4 i robi dobrze.
-
[ALL B5] VAG Tacho 3.01 i licznik VDO
Jak już sam sprawdziłeś, nic tym nie zrobisz.
-
[ALL B6] Wyłączenie vagiem błędu zarówek
Odznaczasz to w takim module, który ma długie kodowanie. I podpowiem, że w twoim samochodzie nie ma tego.
-
[B5 AFN] Jak rozpoznać czy to box czy chiptuning
Kodowaniem tego nie załatwi. Ale pewnie box-owi zasilanie włącza.
-
[B6 AVF] Programowanie klucza
jak ktoś potrzebuje to podeśle linka (NoDog) na PW swoja droga tachto usb (od V2.5) robi RB4 i 8 (oba do kupienia od 100pl na aledrogo) podepnę się pod temat: mam pytanie z innej beczki: nie mogę dopisać do rb8 w golfie klucza - ktoś może wie czy jest tam jakaś inna procedura niż standard 17-11-10-21 (wszystko w ori, tylko klucze wymienione na scyzoryki, w blokach na 22-24 tez ok) 1. Blokada czasowa. 2. Zgodność transponderów 3. Czy transpondery nowe. PS: podobno czasami idę na żywioł, ale z tachoUSB to bym do RB nie podchodził. Za słabe mam serce.
-
[ALL B5] Wyłączenie immo- problem z odpaleniem, brak iskry
Bo z tymi silnikami i tak mógłby być problem z off.
-
[B5 AWM] Instalacja Stag czy warto???
No dobra. I co mam z zaworem zrobić? Rozwiercić?
-
[B5 AMB] Problem po chipie z gazem-pomocy
Chodziło mi o OBD2. Czyli jednak ciebie a nie brata.
-
[B6 ALT] Świeci się kontrolka EPC i gaśnie silnik
Tutaj znaczy to samo i też pewnie skończy się na wymianie czujnika.
-
Rozbita szyba a prawo
Skad ty bierzesz jakieś wymiary. Każde pęknięcie szyby czołowej jest podstawą do konfiskaty dowodu rejestracyjnego.
-
[B5 AWM] Instalacja Stag czy warto???
Reasumując. BRC jest instalacją IDOTOODPORNĄ. I to zarówno w zakresie idiotów użytkowników, jaki i monterów.
-
Dobrzy chiptunerzy
Zgadzam się w pełni. Tym bardziej, że to dymienie pewnie jest na wolnych obrotach po jakiejś chwili od zatrzymania. A zwiększony stan oleju (rozcieńczony przez ropkę) albo doprowadzi do zatarcia silnika, ale tez taki silnik może się rozkręcić i zrobi bum urywając korby.
-
[B5 AEB] 1.8T gdzie w Krakowie zrobić program ?
Nie wiem dlaczego ludzie tak się boją tych przepustnic na linkę. Mnie tam nie przeszkadza i chwalę sobie.