Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. To w tłumaczeniu z polskiego na nasze znaczy: drugi blok cylindrów, sonda pierwsza.
  2. Święcie wierzysz w to Galletto. Jak ci się uda w tym sterowniku cokolwiek zrobić tym interfejsem, to w nagrodę stawiam ci 3L łiskacza.
  3. Skoro wiesz jaki układ masz, to jaki problem z dobraniem podstawki. http://tme.pl
  4. Pytał o "bawienie" więc odpowiadam. A to co moge zrobić jest nie gorsze od twojego "dłubania" :gwizdanie:
  5. Takim TDI to nawet ja się mogę pobawić.
  6. 1. Tak. Korekcje są wyliczane względem wzorcowego wtryskiwacza. 3. Nieprawidłowa dawka ma wpływ na rozruch. Tak.
  7. Licznik z motorolą. Tym sprzętem tego nie odczytasz. Mogę odczytać, jak będę miał licznik w łapach.
  8. Pokaż logi z ciśnieniem doładowania, aktualnym i zadanym.
  9. A z przodu na liczniku jest napisane UK NSI? To takiego licznika nic nie zrobi po złączu. Tylko wylut pamięci i na zewnątrz. A EEPROM? Sam znajdziesz.
  10. I zmiana adresowania tychże pamięci.
  11. box nie zmienial by opisu sterownika ... Tak, masz rację, nie zwróciłem na to uwagi. Ale mimo wszystko to nie kodowanie.
  12. Goodhope. Ma 4x4 i robi dobrze.
  13. Jak już sam sprawdziłeś, nic tym nie zrobisz.
  14. Odznaczasz to w takim module, który ma długie kodowanie. I podpowiem, że w twoim samochodzie nie ma tego.
  15. Kodowaniem tego nie załatwi. Ale pewnie box-owi zasilanie włącza.
  16. jak ktoś potrzebuje to podeśle linka (NoDog) na PW swoja droga tachto usb (od V2.5) robi RB4 i 8 (oba do kupienia od 100pl na aledrogo) podepnę się pod temat: mam pytanie z innej beczki: nie mogę dopisać do rb8 w golfie klucza - ktoś może wie czy jest tam jakaś inna procedura niż standard 17-11-10-21 (wszystko w ori, tylko klucze wymienione na scyzoryki, w blokach na 22-24 tez ok) 1. Blokada czasowa. 2. Zgodność transponderów 3. Czy transpondery nowe. PS: podobno czasami idę na żywioł, ale z tachoUSB to bym do RB nie podchodził. Za słabe mam serce.
  17. Bo z tymi silnikami i tak mógłby być problem z off.
  18. No dobra. I co mam z zaworem zrobić? Rozwiercić?
  19. Chodziło mi o OBD2. Czyli jednak ciebie a nie brata.
  20. Tutaj znaczy to samo i też pewnie skończy się na wymianie czujnika.
  21. Skad ty bierzesz jakieś wymiary. Każde pęknięcie szyby czołowej jest podstawą do konfiskaty dowodu rejestracyjnego.
  22. Reasumując. BRC jest instalacją IDOTOODPORNĄ. I to zarówno w zakresie idiotów użytkowników, jaki i monterów.
  23. Zgadzam się w pełni. Tym bardziej, że to dymienie pewnie jest na wolnych obrotach po jakiejś chwili od zatrzymania. A zwiększony stan oleju (rozcieńczony przez ropkę) albo doprowadzi do zatarcia silnika, ale tez taki silnik może się rozkręcić i zrobi bum urywając korby.
  24. Nie wiem dlaczego ludzie tak się boją tych przepustnic na linkę. Mnie tam nie przeszkadza i chwalę sobie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.