Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Do AEB to akurat około 200. Do nowszych silników są tańsze.
  2. Wow. Piszesz jakbyś się wczoraj urodził i nie pochodził z Polski. Tu jest Polska, tu się pije - cytując z pewnego serialu.
  3. Transponder ze scyzoryka zakłóca sygnał z transpondera ze starego kluczyka.
  4. Nie jest ważne, czy zamkniety transponder, czy nie, cewka zakłóca oryginalny sygnał.
  5. Jeśli nie można żadnego adresu wpisać (spróbuj 01), to może być problem z np. pamięcią lub płytą, ale na tym się nie znam w takich sprzętach.
  6. Nie wyciągnąłeś starej pestki z scyzoryka i sygnały się zakłócają.
  7. Oj to będe musial wziąść quattro Jeśli była koloru granatowego, to Arek nią jechał.
  8. 1. Porównujecie samochody, które zostały tuningowane przez firmy z fabrycznym audi. 2. Subaru zostało stworzone do jazdy po zakrętach, bo w Japoni nie ma innych dróg. W Niemczech mają same autostrady.
  9. Jestem za, jeśli będziemy w jednej grupie.
  10. Prawdziwego VAG1552, czy interfejs do komputera?
  11. Hehe, ale to już nie jest za 150 zł , więc nie każdy to posiada tak jak Tacho USB. :gwizdanie:
  12. Jeżeli sterowniki mają te same numery to pewnie tak. A jeżeli nie mają tych samych numerów, to oprogramowanie może się różnić.
  13. Zacznijmy od tego, że RB4 byle co nie ruszy.
  14. Postawię ci 5L finlandii, jeśli w roczniku 1995 polączysz się z 35 - centralny zamek i 46 - moduł komfortu. Nie istnieją te sterowniki w tym samochodzie w tym roczniku. Centralny zamek jest diagnozowalny od 1996 roku. Moduł komfortu w B5 w ogóle nie istnieje.
  15. Siemens VDO.
  16. :polew: Ale dość niepokojący jest tam jeden punkt Opis stanowiska * Do Twoich obowiązków należeć będzie: * promowanie marki w trakcie spotkań z partnerami * testowanie produktów Rosetex w najróżniejszych sytuacjach * zamieszczanie gorących wpisów na forum Zapomnieli dopisać, że preferują gejów. :polew: Ze względu na znaczące przyrosty sprzedaży. :polew:
  17. Ano brak napięcia w sterowniku drzwi. Trza będzie tapicerkę zedrzeć jakimś sposobem. A potem to... miernik w łapę.
  18. Rzekłbym bzdura. Sonda idzie na bogato bo tak jest zapisane w mapie. Przy maksymalnym wciśnięciu gazu zawsze ma być bogato. Nie ma wtedy możliwości kontroli składu mieszanki, bo nie o to w ogóle chodzi w oprogramowaniu ECU.
  19. Żadne błędy się nie kasują.
  20. Jeżeli ma takie same numery to pewnie tak. Ale głowy nie dam.
  21. Strasznie kiepskie wyniki ma przepływomierz. Sprawdź filtr powietrza no i jakimś manometrem sprawdź ciśnienie doładowania. Szukaj dziur.
  22. Bo nie zadziała. A koszt jest taki, za ile ktoś ci sprzeda, lub czy w ogóle ci sprzeda, bo kluczykarze nie zawsze są chętni do tego.
  23. A niby powiedzcie mi co wy widzicie w tym logu z grupy 03? Przecież to nie diesel. Sorry, chodziło mi o 11 gr.
  24. Potrzeba ci jeszcze nowych transponderów, żeby dopisać klucze. Na starych transponderach z nowym licznikiem nie zagra.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.