Treść opublikowana przez szogun0
-
[B5 AEB] Prawdopodobnie padła cewka zapłonowa
Do AEB to akurat około 200. Do nowszych silników są tańsze.
-
Styl jazdy polskich kierowcow
Wow. Piszesz jakbyś się wczoraj urodził i nie pochodził z Polski. Tu jest Polska, tu się pije - cytując z pewnego serialu.
-
[B5 1Z] Czy linie k ze zlacza dignostycznego mozna pociognąc do radi ?
Tak.
-
[ALL B5] VAG nie rozpoznaje kluczyka (scyzoryka)-pomożcie
Transponder ze scyzoryka zakłóca sygnał z transpondera ze starego kluczyka.
-
[ALL B5] VAG nie rozpoznaje kluczyka (scyzoryka)-pomożcie
Nie jest ważne, czy zamkniety transponder, czy nie, cewka zakłóca oryginalny sygnał.
-
VAG 1552 wisi po wpisaniu komendy i Q
Jeśli nie można żadnego adresu wpisać (spróbuj 01), to może być problem z np. pamięcią lub płytą, ale na tym się nie znam w takich sprzętach.
-
[ALL B5] VAG nie rozpoznaje kluczyka (scyzoryka)-pomożcie
Nie wyciągnąłeś starej pestki z scyzoryka i sygnały się zakłócają.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Oj to będe musial wziąść quattro Jeśli była koloru granatowego, to Arek nią jechał.
-
Subaru Imreza WRX & S4 B5
1. Porównujecie samochody, które zostały tuningowane przez firmy z fabrycznym audi. 2. Subaru zostało stworzone do jazdy po zakrętach, bo w Japoni nie ma innych dróg. W Niemczech mają same autostrady.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jestem za, jeśli będziemy w jednej grupie.
-
VAG 1552 wisi po wpisaniu komendy i Q
Prawdziwego VAG1552, czy interfejs do komputera?
-
[B6 AWX] Pomoc w odczytaniu PIN
Hehe, ale to już nie jest za 150 zł , więc nie każdy to posiada tak jak Tacho USB. :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Czy podejdzie komputer od Vento?
Jeżeli sterowniki mają te same numery to pewnie tak. A jeżeli nie mają tych samych numerów, to oprogramowanie może się różnić.
-
[B6 AWX] Pomoc w odczytaniu PIN
Zacznijmy od tego, że RB4 byle co nie ruszy.
-
[B5 1Z] Brak połączenia z modułem centralnego zamka
Postawię ci 5L finlandii, jeśli w roczniku 1995 polączysz się z 35 - centralny zamek i 46 - moduł komfortu. Nie istnieją te sterowniki w tym samochodzie w tym roczniku. Centralny zamek jest diagnozowalny od 1996 roku. Moduł komfortu w B5 w ogóle nie istnieje.
-
[B5 ADR] Jakiej firmy pompa paliwowa
Siemens VDO.
-
Strefa Śmiechu
:polew: Ale dość niepokojący jest tam jeden punkt Opis stanowiska * Do Twoich obowiązków należeć będzie: * promowanie marki w trakcie spotkań z partnerami * testowanie produktów Rosetex w najróżniejszych sytuacjach * zamieszczanie gorących wpisów na forum Zapomnieli dopisać, że preferują gejów. :polew: Ze względu na znaczące przyrosty sprzedaży. :polew:
-
[ALL B6] Błąd 01560 i 01812 -----> nie można otworzyć drzwi
Ano brak napięcia w sterowniku drzwi. Trza będzie tapicerkę zedrzeć jakimś sposobem. A potem to... miernik w łapę.
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
Rzekłbym bzdura. Sonda idzie na bogato bo tak jest zapisane w mapie. Przy maksymalnym wciśnięciu gazu zawsze ma być bogato. Nie ma wtedy możliwości kontroli składu mieszanki, bo nie o to w ogóle chodzi w oprogramowaniu ECU.
-
[S4 B5] Pytanie do DVki
Żadne błędy się nie kasują.
-
[B5 1Z] Czy podejdzie komputer od Vento?
Jeżeli ma takie same numery to pewnie tak. Ale głowy nie dam.
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
Strasznie kiepskie wyniki ma przepływomierz. Sprawdź filtr powietrza no i jakimś manometrem sprawdź ciśnienie doładowania. Szukaj dziur.
-
[B5 AFN] Wymiana licznika z 98r na 2002r
Bo nie zadziała. A koszt jest taki, za ile ktoś ci sprzeda, lub czy w ogóle ci sprzeda, bo kluczykarze nie zawsze są chętni do tego.
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
A niby powiedzcie mi co wy widzicie w tym logu z grupy 03? Przecież to nie diesel. Sorry, chodziło mi o 11 gr.
-
[B5 AFN] Wymiana licznika z 98r na 2002r
Potrzeba ci jeszcze nowych transponderów, żeby dopisać klucze. Na starych transponderach z nowym licznikiem nie zagra.