Treść opublikowana przez szogun0
-
"Hybrydy są dla idiotów"
A jak patrzę na problemy z samochodami, które posiadają DPF, to mi się to samo nasuwa. Ale jakbyś się nie obrócił, d*pa (d.upa) z tyłu. Jak popatrzę na benzyniaki, które mają po 2 katalizatory, jeden za drugim i co się tam może popsuć, to mnie krew zalewa.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Anoooo dzięki.
-
AUDI S4 SID
A ja powiem tyle. Myślałem że moja 80-tka była skorodowana od spodu :>
-
[B5 AJM] Włączenie immo
VAG-iem NIE można wyłączyć immobilizera.
-
[B5 ADR - BRC 24] Awaria reduktora
Sądząc po koszcie reduktora BRC, to lepiej kupić nowy inny. W tym reduktorze o ile mi wiadomo jest b. mało elementów gumowych, więc się ich nie wymienia.
-
[B5 AWT] Pytanie dotyczące napinacza łańcuszka - czujnika
Tam nie ma czujnika. Nie wszystko jest czujnikiem, jeśli już to zaworek-nastawnik.
-
[B5 AGB] Jak zrobić logi w turbo benzynie ?
Log na 3 biegu jest wystarczająco dobry. I nie trzeba od 1000, bo wtedy i tak nie jedzie takie auto. 1800 jest wystarczającym poziomem.
-
[B6 AWX] Błąd 01826
Gdybyś miał skrętne xenony to miałby pewien wpływ, ale takie były jak wiem dopiero w B7.
-
[B5 AEB] Czy ta turbina bedzie pasowac do mojego AEB?
A co się dzieje ze starą przepustnicą. Nie chce się adaptować. Jeśli tak, mogę to poprawić prawdopodobnie. Natomiast ponad 200 KM w ośce to już moim zdaniem przesadzone. Kiepskawo się przyspiesza na mokrej nawierzchni, ale co tam.
-
[B6 AWX] Błąd 01826
Ten czujnik nie ma nic do poziomowania ksenonów. A jeśli błąd był sporadyczny, to może powstał przy odłączeniu akumulatora?
-
[ALL] Tarcze Zimmermann + klocki Bosch / Textar
Zimmermann.
-
[B5 AEB] Czy ta turbina bedzie pasowac do mojego AEB?
Nie. Skoro pasuje do A3 i TT, to jest do silników umieszczonych poprzecznie. W A4 jest silnik umieszczony wzdłużnie.
-
[ALL] VAG K+CAN COMMANDER 1.4
Przebieg odczytasz tylko w niektórych EDC15. Nie wszystkie liczniki skorygujesz. A tym kablem jest zawsze ryzyko uszkodzenia licznika przy korekcie.
-
[B5 1Z] Odłączenie Immo ?
I takie rozwiązanie polecam. Najprostsze i najszybsze z możliwych. A ta prostokątna pestka to T5.
-
[ALL] VAG K+CAN COMMANDER 1.4
To się nie nadaje do diagnostyki wcale. Do cofania szaf i owszem. Do diagnostyki jak chcesz to kup sobie klona VAG-coma za coś koło 350 zł i będziesz zadowolony.
-
[B6 AMB] Odkręcone śruby turbo
Nowe nakrętki i niczym nie smarować.
-
[B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
Do niczego. To nie jest oryginalny elementy. Ktoś sobie magnetyzer zamontował
-
[B5 AVV] Odkodowanie radia
Nie ma. Udaj się do ASO i za jakieś tam pieniążki podadzą ci kod.
-
[ALL B7] Nie moge połączyć się VAG'iem
Ile razy jeszcze będę powtarzał, że to się do diagnostyki nie nadaje. Nie sprawdzisz tym błędów i nie odczytasz wartości mierzonych. I to nawet w przypadku, gdyby działał. Wszystkich was to magiczne "CAN" w połączeniu z niską cena przyciąga.
-
[B5 AEB] Kilka błędów
A ja bym zaczął od sprawdzenia zasilań.
-
[B5 1Z] Odłączenie Immo ?
Taki proceder mozna wykonywac ale tylko w nowyszych A4,przynajmniej od b6 w gore bo w starych jest inna zasada na ominiecie immo i napewno nie ma ona nic wspolnego z podpinaniem sie pod zlacze;-) campino po PIN zawsze mozesz podjechac do serwisu audi i jesli jestes wlascicielem to musza Ci go wydac. Ale bajki piszesz. Są urządzenia, które po wpięciu w złącze w A4 B5 pozwalają na uruchomienie silnika gwoździem. ASO pinu ci nie wyda. Bo może zrobić ci to na miejscu po otwarciu zlecenia usługi. Od jakiegoś czasu skończyło się kupowanie PIN-u w ASO, to nie opel.
-
Strefa Śmiechu
Dlaczego multum tak skaszanionych samochodów ma rejestracje ze Śląska
-
Dlaczego kupujący sprawdzają płyn chłodzący ?
Lub zbyt dużego cisnienia w układzie, co też może świadczyć o uszkodzeniu uszczelki lub samej głowicy.
-
[B5 1Z] Odłączenie Immo ?
Można dokupić sobie pestkę. Ale wtedy będziesz potrzebował VAG i jednak PIN też. Ale mając stały kod udaj się do gościa, który dorabia klucze i on sklonuje ci ten transponder, który masz obecnie. Wtedy na nowym kluczyku będziesz uruchamiał samochód, a PIN-u nie będziesz potrzebował. Ani VAG-a.
-
[B6 ALT] Wymiana silnika na Turbinowy :D
O 2.0TFSI zapomnij. A do wymiany na 1.8T musiałbyś mieć duuużo samozaparcia i około 10tys w gotówce, czeku czy jakichś innych środków płatniczych.