Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. A jak patrzę na problemy z samochodami, które posiadają DPF, to mi się to samo nasuwa. Ale jakbyś się nie obrócił, d*pa (d.upa) z tyłu. Jak popatrzę na benzyniaki, które mają po 2 katalizatory, jeden za drugim i co się tam może popsuć, to mnie krew zalewa.
  2. A ja powiem tyle. Myślałem że moja 80-tka była skorodowana od spodu :>
  3. VAG-iem NIE można wyłączyć immobilizera.
  4. Sądząc po koszcie reduktora BRC, to lepiej kupić nowy inny. W tym reduktorze o ile mi wiadomo jest b. mało elementów gumowych, więc się ich nie wymienia.
  5. Tam nie ma czujnika. Nie wszystko jest czujnikiem, jeśli już to zaworek-nastawnik.
  6. Log na 3 biegu jest wystarczająco dobry. I nie trzeba od 1000, bo wtedy i tak nie jedzie takie auto. 1800 jest wystarczającym poziomem.
  7. Gdybyś miał skrętne xenony to miałby pewien wpływ, ale takie były jak wiem dopiero w B7.
  8. A co się dzieje ze starą przepustnicą. Nie chce się adaptować. Jeśli tak, mogę to poprawić prawdopodobnie. Natomiast ponad 200 KM w ośce to już moim zdaniem przesadzone. Kiepskawo się przyspiesza na mokrej nawierzchni, ale co tam.
  9. Ten czujnik nie ma nic do poziomowania ksenonów. A jeśli błąd był sporadyczny, to może powstał przy odłączeniu akumulatora?
  10. Nie. Skoro pasuje do A3 i TT, to jest do silników umieszczonych poprzecznie. W A4 jest silnik umieszczony wzdłużnie.
  11. Przebieg odczytasz tylko w niektórych EDC15. Nie wszystkie liczniki skorygujesz. A tym kablem jest zawsze ryzyko uszkodzenia licznika przy korekcie.
  12. I takie rozwiązanie polecam. Najprostsze i najszybsze z możliwych. A ta prostokątna pestka to T5.
  13. To się nie nadaje do diagnostyki wcale. Do cofania szaf i owszem. Do diagnostyki jak chcesz to kup sobie klona VAG-coma za coś koło 350 zł i będziesz zadowolony.
  14. Nowe nakrętki i niczym nie smarować.
  15. Do niczego. To nie jest oryginalny elementy. Ktoś sobie magnetyzer zamontował
  16. Nie ma. Udaj się do ASO i za jakieś tam pieniążki podadzą ci kod.
  17. Ile razy jeszcze będę powtarzał, że to się do diagnostyki nie nadaje. Nie sprawdzisz tym błędów i nie odczytasz wartości mierzonych. I to nawet w przypadku, gdyby działał. Wszystkich was to magiczne "CAN" w połączeniu z niską cena przyciąga.
  18. szogun0 odpowiedział(a) na AREK18T temat w Audi A4 B5
    A ja bym zaczął od sprawdzenia zasilań.
  19. Taki proceder mozna wykonywac ale tylko w nowyszych A4,przynajmniej od b6 w gore bo w starych jest inna zasada na ominiecie immo i napewno nie ma ona nic wspolnego z podpinaniem sie pod zlacze;-) campino po PIN zawsze mozesz podjechac do serwisu audi i jesli jestes wlascicielem to musza Ci go wydac. Ale bajki piszesz. Są urządzenia, które po wpięciu w złącze w A4 B5 pozwalają na uruchomienie silnika gwoździem. ASO pinu ci nie wyda. Bo może zrobić ci to na miejscu po otwarciu zlecenia usługi. Od jakiegoś czasu skończyło się kupowanie PIN-u w ASO, to nie opel.
  20. Dlaczego multum tak skaszanionych samochodów ma rejestracje ze Śląska
  21. Lub zbyt dużego cisnienia w układzie, co też może świadczyć o uszkodzeniu uszczelki lub samej głowicy.
  22. Można dokupić sobie pestkę. Ale wtedy będziesz potrzebował VAG i jednak PIN też. Ale mając stały kod udaj się do gościa, który dorabia klucze i on sklonuje ci ten transponder, który masz obecnie. Wtedy na nowym kluczyku będziesz uruchamiał samochód, a PIN-u nie będziesz potrzebował. Ani VAG-a.
  23. O 2.0TFSI zapomnij. A do wymiany na 1.8T musiałbyś mieć duuużo samozaparcia i około 10tys w gotówce, czeku czy jakichś innych środków płatniczych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.