Treść opublikowana przez szogun0
-
[B5 AEB] Chip do 1.8 T w automacie?
Mój trzymał A co do tych 190 KM po chipie, to przerosty formy, chyba, że program pisany tak, żeby wykończył turbinę i resztę co jest w silniku.
-
[B5 AEB] Pasek rozrządu, jakiej długości?
Oczywiście, tylko nastąpiło to równocześnie ze zmianą napinacza.
-
[B5 AHH] Nierównomierne zcieranie się klocków
Zapieczony zacisk lub prowadnice.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wejdzie, wejdzie tylko jest warunek. Albo dasz jakiś dystans pod felgę, albo musisz mieć już trochę zużyte klocki hamulcowe. Na nówkach jest zbyt przesunięty zacisk. Jak klocki są tak gdzieś w połowie grubości to się mieści wszystko.
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
To jeszcze napiszcie, ile płacicie za tarcze 312 mm?
-
[ALL B5] Pytanie o klocki hamulcowe firmy Gerling
Biorąc pod uwagę to , że ów Girling produkuje układy hamulcowe m.in. do RS-a to jest to wyśmienita firma. Ja bym je brał. A reszta to już subiektywna ocena, bo jeśli ktoś ma ATE, to będzie je chwalił, żeby sobie podnieć samoocenę.
-
[B5 AEB] Wykres po programie u GoodHope
No bo Goodhope zna się na rzeczy.
-
[B6 AVF] Ceny hybryd
I można jeszcze wirnik od strony zimnej paluchami przytrzymać, coby nie chciał się kręcić. Poza jeszcze przed zakręceniem dopływu oleju też kręcimy rozrusznikiem, żeby dotarł olej tam gdzie byśmy go oczekiwali na końcu przewodu zasilania olejem.
-
[ALL B7] audi DAYLINE
Co myślę? Ano myślę, że nieoryginalne, dorobione w samochodzie, w którym ich nie było to wiocha. Takie lampy to nawet w sprinterach i ducato widuję. :gwizdanie:
-
[ALL] Regenerowane turbiny
Zwykle je ładnie z wierzchu malują, aby można było później szybko wykryć przecieki/wycieki.
-
[ALL B7] 2.0tfsi b7 okolice 320-330hp
Nie zawsze. A potem wrócili do mniejszej mocy. A silnik ten był Engine Of the Year ze względu na oszczędność i ekologię.
-
[ALL B6] Padnięty licznik
PIN można z licznika lub z ECU uzyskać. Ewentualnie do ASO cały samochód odstawić, tam też mają PIN.
-
[B7 BPW] Poszukuje NR seryjny sterownika 2,0TDI
No to będziesz miał problem. Bo jak kupisz używane ECU, to i tak do ASO trzeba pewnie będzie się udać. PIN-u ci nie podadzą. Albo dobry elektronik, ale to też tanie nie będzie, bo ciężko będzie z licznika PIN wydobyć.
-
[B5 AEB] Nowa Turbina,Silnik wyremontowany a Kopci...
Zapomniałeś wspomnieć o prowadnicach, bo jak jest luz i zawory się huśtają, to mozna i 10 razy uszczelniacze zmieniać.
-
[ALL B5] Wrzucenie biegu = zjechanie lusterek w dół
W żadnym VAG-u. W B7 na pewno, być może w B6, na pewno w autach które mają elektrykę foteli z pamięcią.
-
[B5 AEB] Nowa Turbina,Silnik wyremontowany a Kopci...
A niekoniecznie. Akurat w AEB jak się wtryski wyciągnie to widać grzybek zaworu i deczko trzonka. Ale fakt faktem, najlepiej kolektory zdemontować.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Znając odpowiedni login nie musisz mieć Lemmi. Wtedy wystarczy VAG. Ale u mnie różnicy nie odczuwam. We wczesnych AEB niewiele jest dostępne, raptem 6 kanałów adaptacji.
-
[ALL B5] Sposób na mocniejsze świecenie świateł
Ale co wy piszecie. Co ma spadek napięcia na przewodach zasilających do świecenia w tym przypadku xenonów? Nic. Przy standardowych żarówkach jest to oczywiste, ale tutaj przetwornica i tak utrzymuje takie parametry jakie maja być.
-
[ALL B5] Funkcja odprowadzania do domu w B5?
Kupcie sobie alarm z taką funkcją.
-
[B7 BDG] Jaki login do BDG ?
I niby co chcesz tym loginem zrobić?
-
[ALL B7] Nie świecą żarówki do jazdy dziennej w A4 B7
A masz stary sterownik centralnej elektryki? Jeśli tak, to go wymień.
-
[B5 ARJ] Nie działa klakson i nie tylko!
Moduł w kierownicy albo taśma pod kierownicą.
-
[B5 AFN] Problem ze światłami długimi.
Przełącznik pod kierownicą prawdopodobnie.
-
[B5 AEB] Czy występuje łożysko igiełkowe
Oczywiście, ze występuje.
-
[B5 AHL] Nie mogę wykasować błędów
Bo ten błąd równie dobrze jest zapisywany, kiedy nie ma zasilania na przepływomierzu.