Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Mój trzymał A co do tych 190 KM po chipie, to przerosty formy, chyba, że program pisany tak, żeby wykończył turbinę i resztę co jest w silniku.
  2. Oczywiście, tylko nastąpiło to równocześnie ze zmianą napinacza.
  3. Zapieczony zacisk lub prowadnice.
  4. Wejdzie, wejdzie tylko jest warunek. Albo dasz jakiś dystans pod felgę, albo musisz mieć już trochę zużyte klocki hamulcowe. Na nówkach jest zbyt przesunięty zacisk. Jak klocki są tak gdzieś w połowie grubości to się mieści wszystko.
  5. To jeszcze napiszcie, ile płacicie za tarcze 312 mm?
  6. Biorąc pod uwagę to , że ów Girling produkuje układy hamulcowe m.in. do RS-a to jest to wyśmienita firma. Ja bym je brał. A reszta to już subiektywna ocena, bo jeśli ktoś ma ATE, to będzie je chwalił, żeby sobie podnieć samoocenę.
  7. No bo Goodhope zna się na rzeczy.
  8. I można jeszcze wirnik od strony zimnej paluchami przytrzymać, coby nie chciał się kręcić. Poza jeszcze przed zakręceniem dopływu oleju też kręcimy rozrusznikiem, żeby dotarł olej tam gdzie byśmy go oczekiwali na końcu przewodu zasilania olejem.
  9. szogun0 odpowiedział(a) na ArkadiuS temat w Audi A4 B6/B7
    Co myślę? Ano myślę, że nieoryginalne, dorobione w samochodzie, w którym ich nie było to wiocha. Takie lampy to nawet w sprinterach i ducato widuję. :gwizdanie:
  10. Zwykle je ładnie z wierzchu malują, aby można było później szybko wykryć przecieki/wycieki.
  11. Nie zawsze. A potem wrócili do mniejszej mocy. A silnik ten był Engine Of the Year ze względu na oszczędność i ekologię.
  12. PIN można z licznika lub z ECU uzyskać. Ewentualnie do ASO cały samochód odstawić, tam też mają PIN.
  13. No to będziesz miał problem. Bo jak kupisz używane ECU, to i tak do ASO trzeba pewnie będzie się udać. PIN-u ci nie podadzą. Albo dobry elektronik, ale to też tanie nie będzie, bo ciężko będzie z licznika PIN wydobyć.
  14. Zapomniałeś wspomnieć o prowadnicach, bo jak jest luz i zawory się huśtają, to mozna i 10 razy uszczelniacze zmieniać.
  15. W żadnym VAG-u. W B7 na pewno, być może w B6, na pewno w autach które mają elektrykę foteli z pamięcią.
  16. A niekoniecznie. Akurat w AEB jak się wtryski wyciągnie to widać grzybek zaworu i deczko trzonka. Ale fakt faktem, najlepiej kolektory zdemontować.
  17. Znając odpowiedni login nie musisz mieć Lemmi. Wtedy wystarczy VAG. Ale u mnie różnicy nie odczuwam. We wczesnych AEB niewiele jest dostępne, raptem 6 kanałów adaptacji.
  18. Ale co wy piszecie. Co ma spadek napięcia na przewodach zasilających do świecenia w tym przypadku xenonów? Nic. Przy standardowych żarówkach jest to oczywiste, ale tutaj przetwornica i tak utrzymuje takie parametry jakie maja być.
  19. Kupcie sobie alarm z taką funkcją.
  20. I niby co chcesz tym loginem zrobić?
  21. A masz stary sterownik centralnej elektryki? Jeśli tak, to go wymień.
  22. Moduł w kierownicy albo taśma pod kierownicą.
  23. Przełącznik pod kierownicą prawdopodobnie.
  24. Oczywiście, ze występuje.
  25. Bo ten błąd równie dobrze jest zapisywany, kiedy nie ma zasilania na przepływomierzu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.