Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Masz problem albo z jakimś bezpiecznikiem albo z kostkami licznika. Wyciągnij je, spryskaj Kontakt-sprayem i wepnij.
  2. Masz już to urządzonko? Jeśli tak, to pisze się na czyszczenie wtrysków w mojej benzynce. Napisz na PW jaki koszt.
  3. V8 jest tylko ciężkie. Czerwień naprawdę nie pasowała do tego auta. Lepsza była by czarna lub ciemnoszara alcantara.
  4. Nie. Bo erWin jest płatny. Chyba, że masz abonament, to znajdziesz tam wszystko.
  5. Sorry ale nieprawda. Bo po to ma on skalę ujemną aby pokazywał również podciśnienie. A to robi się dopiero za przepustnicą.
  6. za***istym minusem jest cena części oryginalnych. Nawet mercedes ma tańsze oryginalne części, zaczynając np. od olejów do skrzyń automatycznych, kończąc np. na wentylatorach nadmuchu.
  7. Tym kablem nie skasujesz, myślałeś, że kupisz jakiś KKL za 50 PLN i wszystko zrobi?
  8. http://wiki.ross-tech.com/index.php/16985/P0601/001537 A może zmiana oprogramowania wystarczy?
  9. No to dołóż wtryski i pompę. Pompa robi między 31 a 110 Bar. Z czego tam założysz. Wtryski? Toż to FSI i nie ma jakiegoś tam wyboru dużego. Jak zmienisz wtryski to zmieni się kąt rozpylania paliwa, czyli całą teorią o uwarstwionej mieszance szlag trafi i będą się czujniki pluły.
  10. szogun0 odpowiedział(a) na ekonom temat w Audi A4 B5
    Heh, to zapędziłem się w piątek pod twój dom i zawracałem tam, nie skojarzyłbym, gdybyś nie miał w ofercie środków LM. PS, w jakiej cenie masz dodatek do oleju z MoS2? Może być na PW, znajomy całkiem dużo tego bierze i teraz dopiero dobrał się do jakiegoś przedstawiciela. Ale może masz lepsze ceny.
  11. Piloty można wykasować z pamięci, ale musiałbyś jeszcze część mechaniczną zamienić, czyli powymieniać wkładki zamków i stacyjki.
  12. szogun0 odpowiedział(a) na ekonom temat w Audi A4 B5
    Powiem tak, wszystkie z czasem pękną przy otworach, nawet takie z AMG w mercach. PS: rtocki, czy ty masz RZ13xxx rejestrację?
  13. Wyślij klucz do mnie lub do Wihajstra, a wróci do ciebie z transponderem. Tylko jeszcze PIN potrzebujesz, aby zakodować. Jak wyślesz do mnie kluczyk i puszkę Immo to wsadzę ci tam odpowiedni transponder i wyciągnę PIN do kluczy.
  14. Tak.
  15. A czemu wymieniasz?
  16. Prawda jest taka, że w twoim aucie jeśli znasz kod PIN, to dodasz każdy inny transponder z audi o stałym kodzie. Nawet jeśli będzie z kluczyka kolegi.
  17. szogun0 odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Tak, ale czy na pewno jest to dla samochodu o roku produkcji 2007?
  18. Udaj się do punktu dorabiania kluczy. Powinni ci pomóc.
  19. szogun0 odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Raczej nie da rady. Pozostaje ASO.
  20. silnik pożyczony od Kubicy Tak, ale tylko połowę mi pożyczył. Dlatego osiągam połowę jego max rpm oraz mam tylko 4 cylindry.
  21. Nie uogólniaj Rob555, bo dawniej opony były robione z zupełnie innej mieszanki gumy. A prawdą jest, że opona zimowa została wprowadzona jako rozszerzenie oferty, żeby po prostu częściej kupować produkty koncernów. Zastanowiłeś się kiedyś, dlaczego magiczną cyfrą jest 7? A nie np 8, 6 lub np. 4 stopnie w temp. otoczenia? Przecież to jest jakaś bzdura. Sorry za OT.
  22. Łeee tam, kiepsko, moje się do 7500 kręci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.