Treść opublikowana przez szogun0
-
[B6 AWX] Błąd 1312 Air bag
Masz problem albo z jakimś bezpiecznikiem albo z kostkami licznika. Wyciągnij je, spryskaj Kontakt-sprayem i wepnij.
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
Masz już to urządzonko? Jeśli tak, to pisze się na czyszczenie wtrysków w mojej benzynce. Napisz na PW jaki koszt.
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
V8 jest tylko ciężkie. Czerwień naprawdę nie pasowała do tego auta. Lepsza była by czarna lub ciemnoszara alcantara.
-
[B6 ALT] Czy możliwa jest zmiana oprogramowania.
Nie. Bo erWin jest płatny. Chyba, że masz abonament, to znajdziesz tam wszystko.
-
[B6 ALT] Czy możliwa jest zmiana oprogramowania.
Tak, można ECU przekodować.
-
[B5 AEB] Dodatkowe wskaźniki
Sorry ale nieprawda. Bo po to ma on skalę ujemną aby pokazywał również podciśnienie. A to robi się dopiero za przepustnicą.
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
za***istym minusem jest cena części oryginalnych. Nawet mercedes ma tańsze oryginalne części, zaczynając np. od olejów do skrzyń automatycznych, kończąc np. na wentylatorach nadmuchu.
-
[B5 AHL ] jak skasować Crash Data
Tym kablem nie skasujesz, myślałeś, że kupisz jakiś KKL za 50 PLN i wszystko zrobi?
-
[ALL B7] Problem Kontrolka Epc + Check
http://wiki.ross-tech.com/index.php/16985/P0601/001537 A może zmiana oprogramowania wystarczy?
-
[ALL B7] 2.0tfsi b7 okolice 320-330hp
No to dołóż wtryski i pompę. Pompa robi między 31 a 110 Bar. Z czego tam założysz. Wtryski? Toż to FSI i nie ma jakiegoś tam wyboru dużego. Jak zmienisz wtryski to zmieni się kąt rozpylania paliwa, czyli całą teorią o uwarstwionej mieszance szlag trafi i będą się czujniki pluły.
-
[B5 AKN] 312mm czy 280mm ?
Heh, to zapędziłem się w piątek pod twój dom i zawracałem tam, nie skojarzyłbym, gdybyś nie miał w ofercie środków LM. PS, w jakiej cenie masz dodatek do oleju z MoS2? Może być na PW, znajomy całkiem dużo tego bierze i teraz dopiero dobrał się do jakiegoś przedstawiciela. Ale może masz lepsze ceny.
-
[INNE] Immobilizer golf lV 98r lokalizacja
Też na to stawiam.
-
[AUDI A4 B6] Zgubiłem kluczyk, proszę o poradę fachowca.
Piloty można wykasować z pamięci, ale musiałbyś jeszcze część mechaniczną zamienić, czyli powymieniać wkładki zamków i stacyjki.
-
[B5 AKN] 312mm czy 280mm ?
Powiem tak, wszystkie z czasem pękną przy otworach, nawet takie z AMG w mercach. PS: rtocki, czy ty masz RZ13xxx rejestrację?
-
[B5 AHL ] jak skasować Crash Data
On nie działa na USB.
-
[ALL B5] Zagubiony transponder
Wyślij klucz do mnie lub do Wihajstra, a wróci do ciebie z transponderem. Tylko jeszcze PIN potrzebujesz, aby zakodować. Jak wyślesz do mnie kluczyk i puszkę Immo to wsadzę ci tam odpowiedni transponder i wyciągnę PIN do kluczy.
-
[ALL B5] Zagubiony transponder
Tak.
-
[B5 AEB] Problem z przepustnicą... 95r. AEB
A czemu wymieniasz?
-
[ALL B5] Zagubiony transponder
Prawda jest taka, że w twoim aucie jeśli znasz kod PIN, to dodasz każdy inny transponder z audi o stałym kodzie. Nawet jeśli będzie z kluczyka kolegi.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Tak, ale czy na pewno jest to dla samochodu o roku produkcji 2007?
-
[ALL B5] Zagubiony transponder
Udaj się do punktu dorabiania kluczy. Powinni ci pomóc.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Raczej nie da rady. Pozostaje ASO.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
silnik pożyczony od Kubicy Tak, ale tylko połowę mi pożyczył. Dlatego osiągam połowę jego max rpm oraz mam tylko 4 cylindry.
-
[B5 AFN] Temat może byc śmieszny
Nie uogólniaj Rob555, bo dawniej opony były robione z zupełnie innej mieszanki gumy. A prawdą jest, że opona zimowa została wprowadzona jako rozszerzenie oferty, żeby po prostu częściej kupować produkty koncernów. Zastanowiłeś się kiedyś, dlaczego magiczną cyfrą jest 7? A nie np 8, 6 lub np. 4 stopnie w temp. otoczenia? Przecież to jest jakaś bzdura. Sorry za OT.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Łeee tam, kiepsko, moje się do 7500 kręci