Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Jasne, wszystko można otworzyć, ale co z tego? Niektóre rzeczy trzeba rozciąć.
  2. A mi ku***a nie odpalił Musiałem na kable bo aku słaby chyba. Wszystkie pazdzierze pod blokiem odpałaly a ja i jeden nowy saab pod blokiem na kablach W dieslu powinno się tuż przed zimą zrobić "przegląd" akumulatora - uzupełnić stan elektrolitu wodą destylowaną i przeładować porządnie prostownikiem. Tylko jest taki problem, że obecne akumulatory bezobsługowe nawet nie dają się otworzyć.
  3. Nie ma czegoś takiego jak ty byś chciał. To co otrzymałeś to zapis w pamięci eeprom.
  4. Więc najlepiej dla ciebie będzie zaholować samochód do warsztatu i zapłacić. Najszybciej i taniej cię to wyjdzie niż gdybyś chciał sam kombinować.
  5. Prawa z lewą u ciebie różnią się tylko kondomem gumowym na prawej i numerem katalogowym.
  6. Wydajność wtryskiwaczy podają książki i materiały np. ELSA.
  7. jestes blisko dociąć nowy grot,dokupic czystą kapsułkę,jak masz PIN-vag i da rade Właśnie, że w 1996 jakąkolwiek z tego rocznika może zamontować. Byle była do audi.
  8. Mam za daleko. Nie mam pewności, że pin masz dobry.
  9. Przecież nie będzie tego PIN-u zapisanego w wartościach adaptacji. Więc poszukiwanie w innym samochodzie jest bezcelowe.
  10. Skoro pokazuje ci inny przebieg, to lepiej nie dotykaj tego urządzenia tym sprzętem, bo zrobisz sobie kuku.
  11. Od czego byś nie zaczął i tak będzie za mało. A na samej grupie VAG nie zarobisz. Programator jakiś masz, jakby ci licznik padł, żeby go postawić, czy tylko chcesz po kabelku zmieniać? Z takim tematem i tak cię zaraz wyklną i zamkną temat. :tongue4:
  12. Skoro jest domontowany, to mozna go wymontować. Samochód na lawetę, do elektryka i wytnie w diabły ten dodatek.
  13. W kanale 81 koduje się VIN w module. Jak nie musisz, to nie ruszaj.
  14. Załóż najpierw większe turbo. Bo tak, to szkoda zachodu.
  15. No przecież jest napisane RB4, dla zainteresowanych to w zupełności wystarcza. Pogrzeb sobie w nim K+Can commanderem, to możesz mieć problem jak jeden z kolegów, który niedawno pisał.
  16. Bo trzeba w sterowniku odblokować. :gwizdanie:
  17. Baw się, baw, a jak spierdolisz coś w tym T5, to ci wypłaty braknie na naprawę. Tacho nie ruszy T5.
  18. szogun0 odpowiedział(a) na szakal_romel temat w Audi A4 B5
    Sonda ani sterownik w AEB nie obsługuje AFR. Więc nigdzie sobie nie podłączysz.
  19. Jasne, że tak. Tylko przygotuj sobie nowe transpondery jak już ci wcześniej napisałem.
  20. Szkoda tak daleko ciągnąć kable, lepiej przy liczniku się wpiąć.
  21. Przypomnij sobie gdzie się rozbierałes jeszcze po wyjściu ode mnie :gwizdanie: Na przystanku? I potem do łóżka (znaczy się na ławeczkę)?
  22. Przerzuci cały wsad i samochód przestawnie odpalać :gwizdanie:
  23. Pewnikiem wleczone było.... za sweter i się oddzielił.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.