Treść opublikowana przez szogun0
-
[B6 ALT] Problem z połączeniem vag z autem z winy navi
Schemat w łapę i sprawdzić kable, bo masz któreś nie przełożone i dlatego robi zwarcie.
-
[B5 AFN] Przełożenie ECU z Ibizy do A4
Bo sterowniki są inne. Tyle.
-
[ALL B6] Wymiana licznika
Odczytaj czy są jakieś błędy zanotowane w sterowniku klimy.
-
[ALL] Brak kompatybilności z OBD-II w A4 ???
Nie rozumiem ??? Jak może nie być kompatybilny ??? Bo to audi nie ma takiego protokołu komunikacji. Poczytaj dokładnie o tym na necie. Norma OBD itp. A w twoim samochodzie jest protokół komunikacji używany przez grupę VAG.
-
[B5 AJM] Problem z elektryka i wskazaniami na desce rozdzielczej
Uszkodzony procesor w liczniku.
-
[ALL] Brak kompatybilności z OBD-II w A4 ???
Bo on wcale nie ma takiego protokołu komunikacji, aby być zgodnym z OBDII.
-
Nowa hamownia V-tech w Łowiczu
Masa opinii z net się tu przewala. Większość hamowni w Polsce to inercyjne. Obciążeniowe to jakiś tam procent. A do tego obciążeniowa na tyle obciąża samochód, że czasami może z niej nie zjechać
-
[B6 AVF] Problem z Kontrolką AirBag Forumowicze bardzo prosze o pomoc....
A ja powiem tyle. Było grzebane w liczniku.
-
[A6 C5] Wtyczka do cewki - mam problem
Co to masz za cewki, bo w 99% są one przykręcane do pokrywy, a u ciebie jakieś inne? Wtyczkę kupisz nową w ASO, nie wiem jaki koszt, ale pewnie w granicach 50 PLN. Może być to też ASO vw, np. w Krośnie.
-
Gwarancja BRC
Gwarancja jest ogólnopolska. A Milli ostatnio wszystkich denerwuje. Podstawą są wpisy w książce gwarancyjnej. A lepszy gazownik od BRC jest w Rzeszowie i też z autoryzacją BRC.
-
[B5 AEB] Problem z turbem?! Co dalej?
Co ty piszesz? 2 mm luzu wzdłużnego, to tragedia. Promieniowy i owszem może być. Ale też nie taki duży.
-
czy mozna sprawdzic poziom oleju w skrzyni tiptronic vagiem
Poziom oleju można sprawdzić szabelką od spodu samochodu. VAG jest potrzebny, aby ustalić temp. oleju w skrzyni.
-
[B5 AJM] Sposób na rozruszanie sztangi "gruchy" turbiny.
W trochę lepszych aptekach. Lub tam, gdzie np. zaopatrują się weterynarze.
-
[B5 AEB] Błąd nr528
Sprawdź okablowanie lub czujnik ciśnienia atmosferycznego. Jest w tej puszce, w której jest sterownik silnika. Turbina nie ma nic do niego.
-
CHIP Audi a4 b8 2.0 tdi cr
To oznacza, że nie masz gwarancji na samochód. A jak się spierdzieli gdzieś daleko od macierzystego serwisu i dasz do innego, kiedy to odkryją, pójdzie info do centrali o przeróbkach i po zawodach. :gwizdanie:
-
[B5 AEB] KONTROLKA SRS?
Zapewne świeciła się cały czas, więc ktoś ją zdematerializował poprzez ekstrakcję.
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
To ja myślę, że taniej cię wyjdzie zapisać się na kurs nauki jazdy. Np SJS i nauka jazdy defensywnej. A potem I stopień i II stopień. I nie piszę wcale tego złośliwie.
-
[ALL B5] Reklamacja tarcz hamulcowych
Jeżeli masz rachunek na osobę prywatną, to uderzasz do sprzedawcy (warsztatu). Jeśli w ciągu 14 dni od daty złożenia reklamacji nie dostałeś odpowiedzi na nią (nieważne czy akceptacji czy odmowy reklamacji) to całe G. cię obchodzi, że fabryka się wypięła. Dlatego, że przekroczenie terminu jest uznawane za przyznanie racji składającemu reklamację. W tym momencie sprzedawca powinien usunąć wadę towaru (naprawić lub wymienić na towar wolny od wad). Tyle mówi ustawa. I Rzecznik Praw Konsumenta potwierdzi to.
-
[ALL] Odpalanie samochodu z pilota
Masz automatyczną skrzynię biegów? I pozostaje ci kwestia immobilizera. Albo go unieszkodliwić albo przykleić pestkę przy pętli.
-
[B5 AWT] Żywotność wtryskiwaczy BRC- (pomarańczowych)
Ja mam ponad 60 tys. i działają.
-
[ALL] Dwie sondy-jak to działa ?
Źle. Pierwsza to regulacyjna a druga - diagnostyczna. Ma za zadanie sprawdzać "jakość" działania katalizatora.
-
[B5 ARG] Pytanie o licznik
Takie tarcze. A podmiana wsadu niewiele da, albo wręcz uwali licznik.
-
[ALL B5] Brak połączenia z modułem 17-Instruments
Jak coś próbowałeś kombinować wcześniej z licznikiem, to odłącz akumulator i poczekaj chwilę.
-
[B5 ARG] Pytanie o licznik
Nie sprawdzałem, ale podobno na allegro są dostępne tarcze i innym wyskalowaniu prędkości. Ktoś je robi.
-
[B5 ADP] Brak mocy, VAG wykazuje błąd wtryskiwaczy
A ja myślę że to problem wiązki lub LPG.