Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. VAG-iem nie wyłączy. Pastylkę można wydłubać, tylko trzeba chcieć i mieć jakiś nożyk lub coś podobnego.
  2. Zastanów się nad tym co piszesz. Co ci da zwiększenie mocy, jeśli momentu obrotowego miałbyś mieć tyle samo? Prawie nic. Prawie, bo pisząc w skrócie, moc silnika odpowiada tylko za prędkość maksymalną, a za przyspieszanie odpowiadają właśnie Nm z momentu obrotowego.
  3. Przepływomierz mierzy dokładnie tyle samo co w serii, więc nie może dużo lepiej ten samochód jechać.
  4. To wymień wszystkie żarówki na raz, a nie pie...sz się pojedynczo i co chwila przepala ci się następna, bo od wstrząsów włókna spadają.
  5. Ja zawsze przed przykręceniem sprawdzam i ewentualnie podpiłowuję tulejki w otworach na śruby mocujące. Bo jak tulejka trochę wystaje, to nie dociska uszczelki a my dokręcamy coraz mocniej
  6. Przypuszczalnie złe przygotowanie lub brak przygotowania podłoża. Oczyść dokładnie przylgnię i wyrównaj. Nie dokręcaj zbyt mocno. Zamiast tego nałóż trochę czarnej masy uszczelniającej na łączenie.
  7. Świece co 60 tys km. Platynowe muszą być.
  8. Wszyscy robią samochody z całej Polski Ostatnio tak znajomemu gość powiedział od montażu klimy. Że nikt poza nimi nie poradzi sobie w pewnym aucie. A znajomy w 2 popołudnia zamontował climatronic, podjechałem, zakodowałem, zmieniliśmy moduł centralnej elektryki i działa jak należy. Wypadało by zadzwonić z informacją do kolesia, że mają już konkurencję.
  9. Nie nadaje się do diagnostyki i jeszcze mniej nim zrobicie.
  10. Pianki można sobie wciskać. Potrzebna jest naprawdę dobra chemia, np. terosept z Terosonu. To jest w płynie, aplikowane przy pomocy pistoletu. Przy okazji zmyje wszystko z parownika.
  11. Nie mierzyłem nigdy dokładnie ale przygotuj 7 L, może ci trochę zostanie. 6 może być na styk.
  12. Strona pasażera, to strona pasażera. Jest to zawsze uwzględnione. Przecież jakby było inaczej, to waliłbyś w drzewo prawą stroną, a odpalałby poduszki po lewej. :gwizdanie:
  13. Nic prostszego: licznik -> login -> adaptacja kanał 21 -> wpisać ilość kluczy -> zatwierdzić -> wyłączyć zapłon i włączać po kolei każdym następnym kluczem na co najmniej 1 sekundę. Po zakończeniu odczekać chwilę i można uruchamiać samochód.
  14. Przepływka za mało mierzy. A do tego masz problemy z wysterowaniem turbiny, między 3 i 2 polem nie może być większej różnicy niż 0,5 jednostki, a ty masz znacznie więcej. Przeglądnij cały dolot dokładnie.
  15. 1. Nie powinien, jeśli jest dobrze podłączony w obieg. 2. Tak, w większości są mieszalne teraz płyny.
  16. Założyciel tematu ma auto przed liftem. Przynajmniej tak w profilu wprowadził.
  17. W serii K03 nie trzyma i nie będzie trzymało 0,5 Bara na maksymalnych obrotach. A normalna K03 wcale tak dużo więcej niż 1.0 Bar nie wytrzyma. Jakby tak było, to nikt by jej nie zmieniał.
  18. Ale kolega pisze raczej o czujniku położenia wału korbowego. Nie wspominając, że nie posiada czujnika na wałku rozrządu wcale. :gwizdanie:
  19. Jak otworzysz klapę to zdejmij obicie. Po lewej stronie będzie pudełko przymocowane.
  20. Zapłon weź z kabla pod stacyjką. Jak mniemam, poprzez PWM będziesz mógł zmieniać moc świecenia świateł dziennych.
  21. No to turbo zipie ci ostatnimi oddechami :gwizdanie:
  22. Nie. Za oświetlenie bagażnika w sedanie w A4 odpowiada wyłącznik przechyleniowy, jeśli odpowiednio uniesiesz klapę, włączy oświetlenie. W a80 była krańcówka w zamku.
  23. Wszystko do zimy, a potem większość właściciel MB wyłącza ten bajer lub skraca czas działania (wiem coś o tym).
  24. 1. Różnią się. 2. Kup nowy, może być z serwisu Boscha lub np. magneti marelli (robi całkiem całkiem zamienniki). Używany będzie złomem.
  25. Seryjne ci tak trzyma? Chyba nie, a nie chce mi się przeszukiwać forum, czy zmieniałeś turbo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.