Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Za dostęp do strony. Bo ERWIN jest płatny. No chyba że masz wykupiony dostęp to szukaj.
  2. Problem ewidentnie z fabrycznym immobilizerem i pestką w kluczyku. Nie ma raczej nic do tego dodatkowe zabezpieczenie w postaci pilota. Samemu nie zdemontujesz fabrycznego immobilizera.
  3. Może się zdziwisz, ale na tej samej trasie w bardzo podobny sposób pokonywanej 1.8T pali zaledwie 1L LPG więcej niż 1.6 ADP. Osobiście sprawdzamy to z kumplem, który ma 1.6 kilka razy w miesiącu, bo razem jeździmy do pracy na zmianę swoimi samochodami.
  4. I nie znajdziesz, dopóki nie zapłacisz.
  5. Pierwsza sonda do wymiany, uszkodzenie grzałki.
  6. Te wyliczenia nie będą odpowiednie. To nie jest liniowa zależność. Wyjaśnienie jest krótkie, będzie ci zalewało silnik na biegu jałowym i nie będzie chciał wstawać po dodaniu gazu.
  7. Jeszcze poduchy i poziomowanie reflektorów diagnozują się o CAN.
  8. MariuszD już ze sto lat na AKP nie widziałem.
  9. Pomyliłeś te Lubziny chyba Mam tel do jednego z dwóch. 17 221 22 18.
  10. szogun0 odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    jak wymienisz centralke z młodszego rocznika i kupisz odpowiednie scyzoryk to tak...ale skórka nie jest warta wyprawki Ja mam taki w A4. A dokładnie od modelu B7 USA. Wiąże się to z włożeniem zupełnie innej płytki z pilota do obudowy tego scyzoryka. Innej możliwości nie ma.
  11. Ale nawet nie wie co ma. Tam jest RNS-E a nie MMI.
  12. W mojej opinii takie stwierdzenie, że nie potrafią rozebrać tego sterownika, wylutować flasha, i wlutować nowego z innym programem, świadczy o braku... No właśnie czego. Lutownicy, profesjonalizmu, czystych pamięci.
  13. Ja tu widzę brak transpondera. Lub jak kto woli, nie widzę transpondera.
  14. Wszyscy tu pitolicie bez sensu i do tego nie na temat. Pierwszy błąd świadczy o uszkodzeniu wewnętrznym sterownika AIRBAG. Drugi świadczy o problemie z żarówką kontrolki AIRBAG. A trzeci mówi o spadku napięcia.
  15. Ma mieć lekki luz.
  16. Ja mam pojedynczą 16 na sprzedaż.
  17. Z tego co wiem, jest opisane na forum. W pompie jest jedna z części immobilizera. Należy się z tym uporać.
  18. W książce z instrukcją napraw będzie opisane. Nie ma prostszego rozrządu, chyba że w maluchu.
  19. Przecież to błąd przepalonej żarówki.
  20. Kuwa tyle razy było pisane, że ten interfejs nie służy do diagnostyki samochodów! Sam sobie nagrzebałeś, to teraz napraw, albo odprowadź do warsztatu. Wywaliłeś kodowanie sterownika w powietrze.
  21. Tak, jest możliwość. Musisz dokupić kompletną wiązkę, czujniki uderzeń bocznych oraz nowy sterownik poduszek, a dla twojego rocznika dość trudno znaleźć sterowniki, które obejmują tyle poduszek.
  22. Kiedyś były teraz pewnie brak.
  23. Ani jedne ani drugie. Kup sobie albo Coval albo Yato za połowę ceny. Mannesman jakoś mi nie podchodzi. Kupiłem kiedyś kpl bitó i są badziewne. Zero precyzji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.