Treść opublikowana przez szogun0
-
[ALL B6] Strona ErWina
Za dostęp do strony. Bo ERWIN jest płatny. No chyba że masz wykupiony dostęp to szukaj.
-
[ALL] Jak pozbyć się immobilizera ?
Problem ewidentnie z fabrycznym immobilizerem i pestką w kluczyku. Nie ma raczej nic do tego dodatkowe zabezpieczenie w postaci pilota. Samemu nie zdemontujesz fabrycznego immobilizera.
-
[ALL B5] 1.8 vs 1.8 T-opinie na temat silników.
Może się zdziwisz, ale na tej samej trasie w bardzo podobny sposób pokonywanej 1.8T pali zaledwie 1L LPG więcej niż 1.6 ADP. Osobiście sprawdzamy to z kumplem, który ma 1.6 kilka razy w miesiącu, bo razem jeździmy do pracy na zmianę swoimi samochodami.
-
[ALL B6] Strona ErWina
I nie znajdziesz, dopóki nie zapłacisz.
-
[B5 AZB] Co to za błędy Audi S4
Pierwsza sonda do wymiany, uszkodzenie grzałki.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Te wyliczenia nie będą odpowiednie. To nie jest liniowa zależność. Wyjaśnienie jest krótkie, będzie ci zalewało silnik na biegu jałowym i nie będzie chciał wstawać po dodaniu gazu.
-
[ALL B6] Czy to już CAN czy jeszcze nie?
Jeszcze poduchy i poziomowanie reflektorów diagnozują się o CAN.
-
[ALL B5] Czy płytka z chinskiego scyzoryka podejdzie do ori?
MariuszD już ze sto lat na AKP nie widziałem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pomyliłeś te Lubziny chyba Mam tel do jednego z dwóch. 17 221 22 18.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
jak wymienisz centralke z młodszego rocznika i kupisz odpowiednie scyzoryk to tak...ale skórka nie jest warta wyprawki Ja mam taki w A4. A dokładnie od modelu B7 USA. Wiąże się to z włożeniem zupełnie innej płytki z pilota do obudowy tego scyzoryka. Innej możliwości nie ma.
-
[B6 AVJ] Jak zrobić rególacje wolnych obrotów?
1.8T ma inny login.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale nawet nie wie co ma. Tam jest RNS-E a nie MMI.
-
Dobrzy chiptunerzy
W mojej opinii takie stwierdzenie, że nie potrafią rozebrać tego sterownika, wylutować flasha, i wlutować nowego z innym programem, świadczy o braku... No właśnie czego. Lutownicy, profesjonalizmu, czystych pamięci.
-
[B5 ADP] Problem z Kluczykiem
Ja tu widzę brak transpondera. Lub jak kto woli, nie widzę transpondera.
-
[B5 1Z] Problem z kontrolką AIR-BAG
Wszyscy tu pitolicie bez sensu i do tego nie na temat. Pierwszy błąd świadczy o uszkodzeniu wewnętrznym sterownika AIRBAG. Drugi świadczy o problemie z żarówką kontrolki AIRBAG. A trzeci mówi o spadku napięcia.
-
[B5 AEB] Odpięcie wężyka od wg
Ma mieć lekki luz.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja mam pojedynczą 16 na sprzedaż.
-
[B6 BAU] Nie odpala po wymianie pompy wtryskowej
Z tego co wiem, jest opisane na forum. W pompie jest jedna z części immobilizera. Należy się z tym uporać.
-
[B5 AHL] Pomoc przy wymianie rozrządu-help!!
W książce z instrukcją napraw będzie opisane. Nie ma prostszego rozrządu, chyba że w maluchu.
-
[B5 AJM] Dziwny błąd od klocków hamulcowych
Przecież to błąd przepalonej żarówki.
-
[B7 BLB] Po podpięciu VAGA wywaliło ABS
Kuwa tyle razy było pisane, że ten interfejs nie służy do diagnostyki samochodów! Sam sobie nagrzebałeś, to teraz napraw, albo odprowadź do warsztatu. Wywaliłeś kodowanie sterownika w powietrze.
-
[B6 AWX] Czy ten vag zadziała z tym interfejsem
Nie.
-
[B5 AEB] Instalacja bocznych AIR-BAG
Tak, jest możliwość. Musisz dokupić kompletną wiązkę, czujniki uderzeń bocznych oraz nowy sterownik poduszek, a dla twojego rocznika dość trudno znaleźć sterowniki, które obejmują tyle poduszek.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kiedyś były teraz pewnie brak.
-
Który zestaw kluczy polecacie ?
Ani jedne ani drugie. Kup sobie albo Coval albo Yato za połowę ceny. Mannesman jakoś mi nie podchodzi. Kupiłem kiedyś kpl bitó i są badziewne. Zero precyzji.