Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. 1. Dlaczego chcesz zmieniać sterownik? Co z nim nie tak? 2. Na próbę podmiany istnieje jeszcze inna możliwość :gwizdanie:
  2. To jeszcze musisz sobie nowe transponderki kupić. Tak się właśnie kończą zabawy. Zapala ci samochód? To masz farta.
  3. Owszem, masa uszczelniające jest, w nowszych silnikach. We wczesnych produkcjach jest uszczelka. Nota bene ja jutro zmieniam ta uszczelkę u siebie.
  4. szogun0 odpowiedział(a) na Vojtas83 temat w Audi A4 B5
    W a4 jest to jeden element ze stacyjka. Trzeba połamać
  5. Nie. Ale pewnie czytał na internecie, że da radę. BTW zapomnieli napisać, że po takiej operacji, zrobić cokolwiek drugi raz już nie nada. Poza tym, co w przypadku, kiedy mechanicznie zablokowany, zatarty tłok? Żadna elektronika tego przecież nie ruszy.
  6. Wszyscy się tym stagiem podpieracie i mnożnikiem. A kolega ma BRC, gdzie w ogóle nie istnieje pojęcie takiego mnożnika, i nie widać kreski ani żadnej mapy. W BRC zmienia się korekcję czasu otwarcia wtryskiwacza LPG względem PB na biegu jałowym i drugi parametr podczas pracy na wyższych obrotach. To tak z krótka.
  7. Wszyscy mają z "niemieckiej firmy" gotowce.
  8. Manometr, menzurki pomiarowe, stoper. I jeszcze pewnie zestaw kabelków, coby wtrysk otwierać na twoje żądanie.
  9. Usunięcie DEF? 1700 zł za nowy licznik.
  10. Pewnie grzebanko było w liczniku. Masz szczęście, że w twoim roczniku immobilizer jest jeszcze w osobnej puszce. Do wyjęcia licznik, zaprogramować odpowiednio u kumatego elektronika i będzie przywrócony do życia.
  11. Z tego co czytalem to mozna od 96roku juz diagnozowac Owszem, ale nie wiemy, jaka jest dokładna data produkcji twojego samochodu. Zmiana nie nastąpiła 1 stycznia.
  12. Prawdopodobnie masz jeszcze niediagnozowany centralny zamek, więc możesz odpuścić temat.
  13. Zacięta któraś klapka nawiewu. Było wielokrotnie. Użyj szukajki.
  14. 1. Nie ma w zestawieniu firmy Girling, mają bardzo dobre produkty. M.in. produkują układy hamulcowe do RS-ów. 2. Nie mylcie DOT5 z DOT 5.1 Bo DOT 5 jest nie mieszalny z DOT 4. Natomiast DOT 5.1 jak najbardziej miesza się z DOT 4 i nic się nie dzieje. Jest to po prostu DOT 4 z podwyższoną temp. płynu uwodnionego. Temp. wrzenia nowych płynów są identyczne. 3. Do nowoczesnych układów z ESP, gdzie jest troszkę inna precyzja wykonania, wyższe ciśnienia panujące w układzie hamulcowym, oraz wymagana jest szybsza reakcja układu zalecam płyny o zmniejszonej lepkości np. Bosch DOt 4 HP (High Performance). Nie zalecam wtedy stosowania standardowych płynów oraz zwracam uwagę na częsta wymianę takiego płynu. Zabrudzony płyn, który ma zwiększoną lepkość może doprowadzić do uszkodzenia pompy ABS/ESP, co może być drogie w skutkach.
  15. Mozesz napotkać na problem po uruchomieniu silnika. Kiedy jest nierozgrzany i pracuje jeszcze na benzynie.
  16. Jasne, że ogólnodostępna i spoty audi klub (ów) nie są jej obce. To ostatnie zdjęcie obrazuje prowiant, jaki przypadał na jednego klubowicza (nie wliczając dzieci). Andronikus, pamiętasz stare czasy?
  17. Sorry, ale naprawdę, w tym temacie BAARDZO się mylisz.
  18. Gdzie to wyczytałeś? Sorry, ale zupełnie się mylisz w tym temacie. Jeśli masz świecę 3-elektrodową, to i tak powstanie 1 iskra. A będzie ona pomiędzy tymi elektrodami, między którymi akurat będą najdogodniejsze warunki, t.j. najlepsze właściwości przewodzące mieszanki paliwowo-powietrznej. Jest to m.in. zależne od odstępu elektrod, ciśnienia sprężania, składu mieszanki. Dla zobrazowanie zamieszczę jeszcze wykresik zależności między odstępem elektrod a wymaganym napięciem do przeskoku iskry.
  19. Lubisz się kłócić dla zasady, czy po prostu próbujesz sobie coś udowodnić? Zakładam, że wiesz co to próba olejowa? I zakładam, że wiesz, jak wyglądają wyniki takiej próby w poszczególnych przypadkach.
  20. Wiesz, ale to jest mało sensowne. Równie dobrze możemy pisać, "jeśli stuka ci łącznik stabilizatora, wymień całe zawieszenia, bo w tym roczniku i tak się sypnie". Mówmy o faktach a nie o przypuszczeniach.
  21. Dlaczego sądzisz, że cały silnik? Jesteś wróżem?
  22. Po tym co tutaj napisałeś, do naprawy jest głowica. Nieszczelne zawory.
  23. No zablokowane. Trzeba odblokować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.