Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. A ciekawe jaki czujnik w benzynowym 1.8 ADR mierzy temp. paliwa? Jeśli już to powietrza
  2. Hmmm, ciekawe, bo akurat mam na półce uszkodzony i jest Jeagera. W VDO nie występuje problem padających procesorów.
  3. Bo żądasz rzeczy, która do niczego nie jest potrzebna.
  4. Bo trzeba sprawdzać napięcia, czy nie pozamieniane przewody. Tam jest bardzo łatwo te nakrętki odkręcić.
  5. Po numerze seryjnym idzie tylko w ASO. Trzeba sczytać dane z pamięci lub procesora wewnątrz. Pewnie jestem w stanie ci to zrobić ale nie w tym tygodniu.
  6. To co napisałeś jest troszkę nierealne. Albo nie umieli się sprzętem posługiwać, albo nie wiedzieli gdzie szukać. Wszystko się robi dokładnie tak samo jak w europejskich wersjach.
  7. A dlaczego sądzisz, że musisz mieć wszystkie sloty obsadzone, jeśli podstawa jest uniwersalna dla wszystkich tych aut?
  8. Przyjedź do mnie to ci wyłączę w ch... ten immobilizer. A jak nie to dokładne procedury są na wiki.ross-tech.com. A czy vagtacho wyciągnie PIN z tego licznika? Dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz.
  9. Nic dodać, nic ująć. Gdyby wszystkie kobiety były takie ... Heh, dokładnie, wtedy można by się z nimi żenić.
  10. Nie, wcale nie. Po prostu nie wypada VIP-a strofować i jechać po nim. Może to robić tylko inny VIP lub Moderator. Tak stoi w statusie.
  11. 1. Kod z tyłu to nie kod do immobilizera. 2. To wszystko zależy... od różnych czynników.
  12. Przepustnicę masz na linkę, więc kanał adaptacji 98. Jak masz niedaleko, możesz podjechać, zobaczę, czy da radę to zrobić. Jak nie da rady, jest jeszcze opcja ratowania takiej przepustnicy czasami, zależnie jakie uszkodzenie. Tylko ostatnio u mnie kiepsko z wolnym czasem.
  13. Dobry elektronik jest w stanie ci pomóc.
  14. Posłałbym ci flaszkę za dobrą robotę, ale niestety to skoda. Fajny moment, szkoda że u mnie tak to nie wygląda.
  15. I na pewno w tym silniku samym chipem nie uzyskasz wzrostu mocy o 40 KM.
  16. 1. Wiedza z zakresu elektroniki. 2. Sprzęt do lutowania 3. Dobry programator. Na commandera oryginalnego i tak braknie.
  17. Jest. Jak się uszkodzi turbina to w ekstremalnych przypadkach turbo zacznie zasysać co popadnie. Tak się stało w tym 1.9 DCI. Oczywiście silnik benzynowy raczej samozapłonu nie dostanie tak jak diesel.
  18. Hahaha. Jasne, jak z AEB wykrzesają 195 KM samym programem, to kupie sobie u nich taki chip.
  19. Co to może być. To norma.
  20. Ehhh, zapuszczony był trochę ten silnik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.