Treść opublikowana przez szogun0
-
[ALL B5] Co oznacza wartość w bloku 001 Engine (rysunek)
A ciekawe jaki czujnik w benzynowym 1.8 ADR mierzy temp. paliwa? Jeśli już to powietrza
-
[ALL] Zegary VDO - czy problem z wariującymi zegarami tu też występuje ?
Hmmm, ciekawe, bo akurat mam na półce uszkodzony i jest Jeagera. W VDO nie występuje problem padających procesorów.
-
[B5 ADR] Potrzebny login silnika
Bo żądasz rzeczy, która do niczego nie jest potrzebna.
-
[ALL B6] Jakie powinny być napięcia w kostce od czujnika kąta skrętu G85
Wymień moduł.
-
[B5 AFN] Diagnostyka interfejsem vag
Bo trzeba sprawdzać napięcia, czy nie pozamieniane przewody. Tam jest bardzo łatwo te nakrętki odkręcić.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Po numerze seryjnym idzie tylko w ASO. Trzeba sczytać dane z pamięci lub procesora wewnątrz. Pewnie jestem w stanie ci to zrobić ale nie w tym tygodniu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jakie masz to radio?
-
[ALL B7] VAG do A4 B7 2007 wersja USA - POSZUKIWANY !
To co napisałeś jest troszkę nierealne. Albo nie umieli się sprzętem posługiwać, albo nie wiedzieli gdzie szukać. Wszystko się robi dokładnie tak samo jak w europejskich wersjach.
-
[ALL] Zmiana BOSE na standard w Concert I (VAG i Radio)
Nie po kablu.
-
[B5 AFN] Brakuje jakiegoś przekaźnika? (foto)
A dlaczego sądzisz, że musisz mieć wszystkie sloty obsadzone, jeśli podstawa jest uniwersalna dla wszystkich tych aut?
-
[INNE] Adaptacja nowego sterownika ECU
Przyjedź do mnie to ci wyłączę w ch... ten immobilizer. A jak nie to dokładne procedury są na wiki.ross-tech.com. A czy vagtacho wyciągnie PIN z tego licznika? Dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz.
-
[B5 AHU] Problem z kluczykiem
Nic dodać, nic ująć. Gdyby wszystkie kobiety były takie ... Heh, dokładnie, wtedy można by się z nimi żenić.
-
[INNE] Czas na moją prywatną Skodę Octavię 1.8T ARX 150PS 4x4
Nie, wcale nie. Po prostu nie wypada VIP-a strofować i jechać po nim. Może to robić tylko inny VIP lub Moderator. Tak stoi w statusie.
-
[INNE] Adaptacja nowego sterownika ECU
1. Kod z tyłu to nie kod do immobilizera. 2. To wszystko zależy... od różnych czynników.
-
[B5 ADR] Problem z adaptacją przepustnicy. Komunikat Error.
Przepustnicę masz na linkę, więc kanał adaptacji 98. Jak masz niedaleko, możesz podjechać, zobaczę, czy da radę to zrobić. Jak nie da rady, jest jeszcze opcja ratowania takiej przepustnicy czasami, zależnie jakie uszkodzenie. Tylko ostatnio u mnie kiepsko z wolnym czasem.
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
Dobry elektronik jest w stanie ci pomóc.
-
[INNE] Czas na moją prywatną Skodę Octavię 1.8T ARX 150PS 4x4
Posłałbym ci flaszkę za dobrą robotę, ale niestety to skoda. Fajny moment, szkoda że u mnie tak to nie wygląda.
-
[B5 AEB]Chiptuning.....warto ryzykować?
I na pewno w tym silniku samym chipem nie uzyskasz wzrostu mocy o 40 KM.
-
[ALL] Jakie oprogramowanie do naprawy liczników?
1. Wiedza z zakresu elektroniki. 2. Sprzęt do lutowania 3. Dobry programator. Na commandera oryginalnego i tak braknie.
-
Turbo - spływ oleju w 1.8T AEB
Jest. Jak się uszkodzi turbina to w ekstremalnych przypadkach turbo zacznie zasysać co popadnie. Tak się stało w tym 1.9 DCI. Oczywiście silnik benzynowy raczej samozapłonu nie dostanie tak jak diesel.
-
[ALL] Poszukuje niemieckiej firmy przygotowujacej mapy dla sterownikow
Hahaha. Jasne, jak z AEB wykrzesają 195 KM samym programem, to kupie sobie u nich taki chip.
-
[B5 AEB] Jaka wartość doładowania ?
Co to może być. To norma.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Też to zauważyłem.
-
[ALL B5] Audi rs4 by sportmile - naprawa + lekkie mody
Ehhh, zapuszczony był trochę ten silnik.
-
[INNE] Adaptacja nowego sterownika ECU
Tak.