Treść opublikowana przez szogun0
-
[ALL B5] Licznik - co to za funkcja?
Ja wiem od czego to jest i nie jest to od inspekcji. [mod]co to za post w ogóle jest ????????????????? [/mod]
-
[B5 AJM] Prosba o pomoc AIR-BAG
Błąd wewnętrzny sterownika. Do wymiany.
-
[B5 ADR] Brak napięcia na przepływomierzu
W bezpiecznikach szukaj i przekaźniku pompy paliwa.
-
[ALL B5] Szaleństwo zegarów. Co jest grane?
A ja bym szukał wilgoci w instalacji. Tam jeszcze nie ma licznika z motką.
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.8 na 1.8t
Tak. Tylko ABS nie będzie gadał, bo sterowniki nie będą chciały się dogadać.
-
[B6 AWX] Kod pin do immo
Jeśli kupiłeś używany kluczyk, to i tak sobie nie poradzisz.
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
Wszystko fajnie, tylko czekać, aż powiększycie lokal i będzie normalna hamownia podwoziowa. Bo jakoś tym kółkom nie wierzę.
-
[ALL] VAG a samochód BMW
Na pewno nie połącz się. I na pewno nie z SRS.
-
[B5 1Z] Nie łączy sie z silnikiem
Pewnie emulator założony. Trzeba się podłączyć bezpośrednio pod ECU.
-
[B5 AFN] Problem z licznikem kilometrów
Da się. Podrzuć mi licznik, to popróbujemy.
-
[ALL B7] Pamięć foteli
Po prostu zostaw przełącznik lusterka w pozycji lewego lusterka. Jak tak zostawisz i zapamiętasz pozycję, to będzie szło w dół po włączeniu wstecznego.
-
[ALL B5] Extra Krzaczki
Ano dlatego, że masz immobilizer 2 a nie 3 generacji.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Żaden vag tacho ci nie pomoże. Ale przyjedź, to damy radę.
-
[B5 AEB] Uszczelka pod głowicą - koszta
Za 40 zł to miałeś oryginalnie podrabiany termostat albo dobrej jakości zamiennik.
-
[ALL B5] Problem z klimatronikiem
Niekoniecznie. Czasami ten z C4 nie będzie mógł wysterować sprzęgła klimatyzacji. Spotkałem się z takim problemem.
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
Na to są odpowiednie punkty zapisu umowy ubezpieczenia warsztatu. O czym już wcześniej pisałem.
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
Pierdzielicie za przeproszeniem bez sensu i chyba nic nie wiecie na temat ubezpieczenia warsztatu. Jeśli ktoś wybiłby szyby na ich parkingu strzeżonym to likwidują z własnego ubezpieczenia. Jeśli KIA wymusiła pierwszeństwo, to dlaczego mają się podkładać. Wina po stronie Kia i niech jego ubezpieczyciel buli. Pracują dla zysku, a nie aby komuś charytatywnie naprawiać samochód.
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
sory za OT ale naprawde te male cus jest lepsze niz dwa pojedyncze? Wymiar rdzenia w B8 z tego co pamietam to 66x15x6,5 co daje 6435cm3 w B7 masz dwa coolery o łacznej pojemności około 5000cm3 po za tym zobacz jaka jest wielkość wlotu powietrza w środkowej kratce a jaka w dwóch bocznych. Kurka a ja święcie wierzyłem, że to chodzi o powierzchnię schładzania. :gwizdanie:
-
Paliwo a nowo powstałe stacje
A ja jestem prawie pewien, że po tym przypadku właściciel stacji zaczął kombinować, jak tu zrobić, żeby czujnik nie sygnalizował takich przypadków.
-
Reklamacja a prawa kosumenta
To ile ma dni na ustosunkowanie się do reklamacji zależy od tego, czy składa się reklamację na warunkach gwarancji, czy na innych warunkach.
-
[ALL B5] Problem z klimatronikiem
Jest na tym forum wystarczająco dobrze opisane, co należy zrobić. Słabo szukałeś.
-
[B5 ADR] Jakie napięcie na wtyczce przepływomierza
Od 0 do 5 Volt.
-
[B5 1Z] Błąd kontrolki AIRBAG
Jaaasne. Jasno jest napisane, że problem dotyczy kontrolki a nie taśmy. Czytamy ze zrozumieniem.
-
[ALL] Immo off vag can commander 1,4
Nie. To za kiepski sprzęt. Ale można ten immobilizer naprawić.
-
[B5 1Z] Błąd kontrolki AIRBAG
Nie pisz proszę takich rzeczy. W opisie błędu jest wyraźnie napisane, że jest problem z samą kontrolką lub jej sterowaniem.