Treść opublikowana przez szogun0
-
[B5 AMB] Problem po chipie z gazem-pomocy
Hmm. Witam na A4-klub. Chociaż na innym forum to chyba Piotr bywał?
-
[B6 AVJ] Usunięcie EGR , SAI .Pytanie do znawców 1.8T
Przywrócić do normy. Układ ten testuje się pod względem szczelności i ilości przepływu.
-
[B5 AEB] Co to może być za wtyczka
Drugi jest dla climatronic-a.
-
[ALL B6] Komputer pokładowy, a sygnalizacja przepalonych żarówek.
U mnie tak.
-
[B5 AEB] Regeneracja turbiny 1.8T AEB po chipie
Jak ci pompowała średnio 1,2 Bara, to nic dziwnego, że się rozleciała.
-
[B5 AMB] Problem po chipie z gazem-pomocy
Heh. Oczytałeś się na necie jakichś opowieści z krypty i siejesz jakiś zamęt na forum. Jak kumaty gazownik to BRC też jest dobre. Te bajki o jeździe od 2000 rpm na benzynie to skąd wyssałeś.
-
[B5 AEB] Sonda Lamda AEB PILNE BARDZO
1. Weź tańszą. 2. Jeśli są w tej samej cenie, to weź tą z dłuższym kablem, jak go będzie za dużo, to zawiniesz. 3. Sprawdź, czy nie ma różnicy we wtyczkach.
-
[B5 AEB] 1.8T gdzie w Krakowie zrobić program ?
180 KM uzyskasz, jak masz osprzęt OK i stan silnika w porządku. Ale tych Nm nie. 270-280 może.
-
[B5 ADR] Problem z adaptacją przepustnicy. Komunikat Error.
Uszkodzona przepustnica.
-
[ALL B5] Pompa paliwa nie ma sekundowego impulsu na zapłonie
A kto ci powiedział, że pompa ma się włączyć po zapłonie? Działa dopiero z rozrusznikiem. I nie pisz, że inni mają po zapłonie, bo jest to zależne od silnika i rodzaju układu wtryskowego (sterownika).
-
[B6 AMB] Dezaktywacja systemu evap
Niestety w ameryckich wersjach silników systemy kontroli emisji spalin są bardzo wyczulone na układy pochłaniania par paliwa.
-
[B5 AFN] Pomocy po wywaleniu immo problemy z VAG
Wyrzuciłeś immobilizer po taniości to tak jest. Jest to właśnie tego wina. A komunikację z ECU odzyskasz jak naprawisz immobilizer.
-
[B5 AEB] Problem z odpaleniem silnika
Trzeba zaadoptować. I okaże się, że na nowym może być tak samo.
-
[B5 ADR] Wymiana hałasujących popychaczy zaworów (tzw. szklanki)
Nie, HP nie jest godną dla popychaczy. To najtańszy (najgorszy) sort. Hydraulika zaworowa z firmy INA.
-
[B5 AEB] Czy warto jechać na hamownię
Ale moment miał ze 250 Nm.
-
[ALL B5] Sterownik układu wtrysku
Jeśli samochód odpala i wtedy pompa paliwa działa to jest tak jak powinno. Mogłeś wyczytać za dużo, bo są silniki, gdzie pompa działa dopiero wtedy, kiedy rozrusznik kręci.
-
[B6 AVJ] Wykres po wizycie na zabiorowym w Gliwicach - chip by Compsport - 200KM, 272Nm
No bo coś za pięknie jest. A na 5 nie jechało, bo by miało grubo ponad 200 km/h przy tych obrotach.
-
[B6 AVJ] Wykres po wizycie na zabiorowym w Gliwicach - chip by Compsport - 200KM, 272Nm
Na którym biegu samochód był hamowany?
-
[B5 AJM] Programator Galletto-opłaca sie "pobawic"?
OK. Załóż kiepski akumulator, i poczekaj aż podczas wgrywania czegokolwiek spadnie ci napięcie. A potem wydzieraj sterownik i wrzucaj w programator 29F...
-
[ALL B5] Problem z immobilizerem
Bo miałeś usunięte. Nie wprowadzaj innych w błąd swoją niewiedzą. Autor tematu jeśli odłączy immobilizer, to mu w tej chwili nic nie da.
-
[B5 AJM] Programator Galletto-opłaca sie "pobawic"?
Podać przepis na uwalenie sterownika. :> Jest bardzo prosty i wystarczy właśnie Galetto + brak wiedzy.
-
[B6 BFC] Problem z adaptacją / aktywacja poduszek
Problem szukać w liczniku i okolicach.
-
[B5 AJM] Programator Galletto-opłaca sie "pobawic"?
W granicach 30 km są goście, dla których odpowiednia osoba z doświadczeniem obrabia pliki. Oni je potem wgrają. W krośnie jest hamownia.
-
[B6 AVF] Licznik przebiegu
Napisz do carlos666, na pewno się dogadacie. On jest w stanic zrobić ci ten licznik.
-
[ALL B5] Swap 280mm na 312mm - kodowanie ABS
Długo jeszcze będziecie te bzdury ciągnąć. Nie zmienia się kodowanie, a w starszych modelach nawet nie ma opcji zmiany kodowania w ABS. Za ABS odpowiadają czujniki prędkości obrotowej koła. Dopiero w samochodach, gdzie jest ESP jest opcja zmiany kodowania ze względu na rozmiar tarcz. I tam można to zrobić. Ale nawet jeśli by się tego nie zrobiło, to nie wpływa na działanie ABS, bo on działa, jak widzi, że prędkość obrotowa koła = 0.