Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Hmm. Witam na A4-klub. Chociaż na innym forum to chyba Piotr bywał?
  2. Przywrócić do normy. Układ ten testuje się pod względem szczelności i ilości przepływu.
  3. Drugi jest dla climatronic-a.
  4. Jak ci pompowała średnio 1,2 Bara, to nic dziwnego, że się rozleciała.
  5. Heh. Oczytałeś się na necie jakichś opowieści z krypty i siejesz jakiś zamęt na forum. Jak kumaty gazownik to BRC też jest dobre. Te bajki o jeździe od 2000 rpm na benzynie to skąd wyssałeś.
  6. 1. Weź tańszą. 2. Jeśli są w tej samej cenie, to weź tą z dłuższym kablem, jak go będzie za dużo, to zawiniesz. 3. Sprawdź, czy nie ma różnicy we wtyczkach.
  7. 180 KM uzyskasz, jak masz osprzęt OK i stan silnika w porządku. Ale tych Nm nie. 270-280 może.
  8. A kto ci powiedział, że pompa ma się włączyć po zapłonie? Działa dopiero z rozrusznikiem. I nie pisz, że inni mają po zapłonie, bo jest to zależne od silnika i rodzaju układu wtryskowego (sterownika).
  9. Niestety w ameryckich wersjach silników systemy kontroli emisji spalin są bardzo wyczulone na układy pochłaniania par paliwa.
  10. Wyrzuciłeś immobilizer po taniości to tak jest. Jest to właśnie tego wina. A komunikację z ECU odzyskasz jak naprawisz immobilizer.
  11. Trzeba zaadoptować. I okaże się, że na nowym może być tak samo.
  12. Nie, HP nie jest godną dla popychaczy. To najtańszy (najgorszy) sort. Hydraulika zaworowa z firmy INA.
  13. Ale moment miał ze 250 Nm.
  14. Jeśli samochód odpala i wtedy pompa paliwa działa to jest tak jak powinno. Mogłeś wyczytać za dużo, bo są silniki, gdzie pompa działa dopiero wtedy, kiedy rozrusznik kręci.
  15. No bo coś za pięknie jest. A na 5 nie jechało, bo by miało grubo ponad 200 km/h przy tych obrotach.
  16. OK. Załóż kiepski akumulator, i poczekaj aż podczas wgrywania czegokolwiek spadnie ci napięcie. A potem wydzieraj sterownik i wrzucaj w programator 29F...
  17. Bo miałeś usunięte. Nie wprowadzaj innych w błąd swoją niewiedzą. Autor tematu jeśli odłączy immobilizer, to mu w tej chwili nic nie da.
  18. Podać przepis na uwalenie sterownika. :> Jest bardzo prosty i wystarczy właśnie Galetto + brak wiedzy.
  19. W granicach 30 km są goście, dla których odpowiednia osoba z doświadczeniem obrabia pliki. Oni je potem wgrają. W krośnie jest hamownia.
  20. Napisz do carlos666, na pewno się dogadacie. On jest w stanic zrobić ci ten licznik.
  21. Długo jeszcze będziecie te bzdury ciągnąć. Nie zmienia się kodowanie, a w starszych modelach nawet nie ma opcji zmiany kodowania w ABS. Za ABS odpowiadają czujniki prędkości obrotowej koła. Dopiero w samochodach, gdzie jest ESP jest opcja zmiany kodowania ze względu na rozmiar tarcz. I tam można to zrobić. Ale nawet jeśli by się tego nie zrobiło, to nie wpływa na działanie ABS, bo on działa, jak widzi, że prędkość obrotowa koła = 0.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.