Treść opublikowana przez szogun0
-
[ALL B7] Dziwne rzeczy w klimie ;] spece się zastanawiają.
On nie może działać odwrotnie, bo by się tranzystory popaliły wewnątrz. Jedyny sposób aby on działał odwrotnie to go rozebrać i odwrócić obudowę, aby szczotki były inaczej ustawione.
-
[B5 AKN] Wymiana licznika od a6 poliftingowy
Mogę ci dograć immobilizer, będzie potrzebny nowy transponder do tego licznika od A6. Wyłączenie immobilizera będzie skutkowało ciągle świecącą się kontrolką na liczniku i czasami jeszcze innymi problemami.
-
[B6 BFB] Co nalezy do przeglądu przy 120000km
Nie ma marki i samochodu, który uzależnia wymianę tarcz i klocków od przebiegu, zawsze jest to związane ze stopniem zużycia tych elementów.
-
[B5 AEB] Przepływomierz ciekawa sprawa
Nowy oryginalny Bosch dla tego samochodu 430 zł jeśli oddasz starą (ale ci nie przyjmą, bo jest mechanicznie uszkodzona) to minus 50 PLN.
-
Paliwo w Pl
Taaa, jasne. Jeśli Widełka na Podkarpaciu jest w Niemczech, to i może.
-
[ALL B7] Dziwne rzeczy w klimie ;] spece się zastanawiają.
Ale rady. Ja pierdziu. Napiszę ci co mają sprawdzić, a jak się potwierdzi, to wysyłasz mi flachę. Zamiast szukać w kręceniu się wiatraka, który rzeczywiście sterownik ma zabudowany w sobie należy rozmontować skraplacz od chłodnicy i wyczyścic zarówno skraplacz jak i chłodnicę. Po prostu nie ma przepływu powietrza i czynnik w skraplaczy nie jest odpowiednio chłodzony. To jest przyczyna podwyższonego ciśnienia i w efekcie wyższej temperatury. Oczywiście zakładam, ze ilości gazu są odpowiednio uzupełnione.
-
[ALL] Moc silnika a moc na kołach
Wykres seria.
-
Pytanie o Mercedes-Benz model W211
1. Jeśli w klimatronic jest zapisany jakiś błąd, to bez jego skasowania komputerem klima nie wróci do normalnego działania. 2. Kod możesz za opłatą w ASO po VIN dostać. Chyba że masz oryginalną instrukcję do radia, to tam może będzie nie wyrwana naklejka z nim.
-
[ALL] 1,8T 150 KM - wgrałem dziś program, mieszane odczucia
1. Dobrze jest hamować na 5 biegu, bo sa mniejsze wahania i większe obciążenie dla silnika. 2. Jeśli nie ustawiał obrotów dla hamowni tylko wybrał z listy przy niestandardowych kołach, to wynik jest przekłamany. Do wykonania jeszcze raz pomiar na hamowni.
-
[B5 AWM] Po chipsie-co jest nie tak z gazem???
Przejedź się i podaj jaki masz czas wtrysku Pb podczas kręcenia go w wysokie partie.
-
[B5 ADR] Audi a4 b5 1994r problem z immo
Policzyć. A jest to dosyć łatwe. Wystarczy zwykły kalkulator.
-
[B5 ADP] Zaginął kluczyk
Wydać kilkaset złotych i wymienić wszystkie zamki razem z kluczem.
-
[ALL] Chip w Szczecinie
Heh rob, a mnie wtedy za podobne poglądy chcieli zlinczować.
-
[B5 AEB] Wielka prośba o analizę błędów
6 od lewej to przekaźnik pompy paliwa. Wymień go lub napraw.
-
[INNE] Audi 80 2.0 ABK - silniczek krokowy
Bo to urządzenie nie ma nic wspólnego z silnikiem krokowym. 037906457D W ETKA nazywa się to "Zawór sterujący stabilizacji obrotów biegu jałowego". Znalezione w 45 sek.
-
Wymiana wtryskiwaczy na 320ccm - co z wtryskiwaczami LPG
Dwa wyjścia niczego nie zmienią w tym reduktorze, a na pewno nie do 350 KM.
-
[B7 BLB] Wymiana sterownikow
Jak kupisz osobno, to musisz znać PIN do każdego z komponentów. Ponadto ui tak trzeba zmienić transpondery w kluczykach, więc to że masz oryginalne, to żaden atut.
-
[B5 AEB] Padające cewki
Nic ci z parametrów, bo one zwykle mają przebicie między zwojami, więc miernik może oszukiwać, a po wygenerowaniu wysokiego napięcia zaczyna szarpać.
-
[B7 BLB] Wymiana sterownikow
Jak kupisz od jednego samochodu, to będziesz miał mniej problemów z dograniem tego.
-
[B5 AKN] Proszę o pomoc w ściagnieciu pinu z licznika
Jeśli nie zrobiłeś jeszcze to wyślij do mnie.
-
[ALL B7] 2.0TFSI Olej z pod pokrywy wałków rozrządu, wypływa nawet korkiem wlewu
Toż po polsku nie można napisać "zawór odpowietrzania skrzyni korbowej", "odma"?
-
[B5 AEB] Wolne obroty,przepustnica
Odczytaj błędy ze sterownika silnika. Jeśli będzie coś związane z 17913, 17914, 17967 to jest cień szansy, że da się uratować.
-
[ALL B5] Czy NAPINACZ PASKA ROZRZĄDU to to samo co ROLKA NAPINAJĄCA ? ? ?
Nie, to nie to samo. Rolka napinająca jest elementem napinacza. A napinacz to cały mechanizm razem z mocowaniem do bloku silnika i łapą.
-
[ALL B5] KOLEKTOR WYDECHOWY Z NIERDZEWKI ZA 385 PLN
Nie chce mi się czytać tego wszystkiego, ale jak dla mnie ten kolektor jest daleki od ideału. Dlaczego? Bo ma nierówne długości kanałów, a to jest pogorszenie pracy silnika i turbiny.
-
[B7 BLB] Błąd 4608
Samo vag-owcy, a nikt nie wie, że to .... .... .... .... ... .. . 17928. Resztę znajdziecie już sami.