Treść opublikowana przez szogun0
-
[B5 AJM] Jakie pozycje wskazówek?
Nie można.
-
[INNE] P2BAC - NOx Exceedence - Deactivation of EGR
Nie jest to przyczyną. Przy tym błędzie powinien lepiej jeździć. Uszkodzony EGR.
-
[B5 AFN] Diagnoza pompy hamulcowej-ABS
W b5 nie pójdzie test elementów.
-
[B6 AVF] Problem podczas palenia auta z kluczykiem?
Mrugają awaryjne i świeci się kontrolka immobilizera, bo nikt nie dorobił właściwego klucza. Oszukał właściciela. Wyłączył immobilizer i dorobił tylko mechanicznie kluczyk. Jestem w stanie przywrócić to do oryginału tak jak ma być. Chyba, że ktoś jeszcze licznik po drodze wymienił.
-
[B5 AJM] Błąd 462 d
A co tu wróżyć? 17965 - http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17965/P1557/005463 Sprawdzić czy się turbina nie przycina.
-
Przekładka gazu
Tak samo jak klocków, tarcz czy chociażby czujników ABS. Montowanie tych elementów używanych jest niezgodne z prawem.
-
[B5 APR] Kodowanie sterownika silnika po przekładce automatu na manual
W czym ty chcesz bramkę CAN kodować, jak coś takiego w a4 b5 nie istnieje.
-
[B5 AEB] Softy ABT
A jaki problem ze zgraniem. Rozebrać, wylutować, odczytać, wlutować. Chyba że jest jakaś podstawka kodująca.
-
[ALL B6/B7] Kalibracja wskaźnika temperatury
Nie ma możliwości takiej kalibracji, jak byś ty chciał.
-
[ALL B5] Dorobienie kluczyka
Na pewno nie UKNSI.
-
[B5 AEB] Softy ABT
Tak. Mam stary komputer, na 5 wtyczek. A co do EEPROM-u, to mam zawartość przed i po.
-
[ALL] poszukuje magika od fisu
Tylko wymiana fis-a.
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Przestali w 2000 r. w 18. tygodniu a więc wtedy, kiedy wprowadzono w A4 immo III generacji.
-
[B5 AEB] Softy ABT
I w przypadku silnika AEB to vag-a można sobie położyć na tylnej kanapie. Bo nie sprawdzi AFR, bo nie sprawdzi doładowania, a na drodze to kierowca może i spalania stukowego nie słyszeć, jak by gnał z dużą prędkością. Więc dalej loteria dla tych, którzy chcą program z allegro kupować. I trzeba by sobie wyjaśnić, że wczesne AEB i 193 KM po sofcie, to tak jakby trafić 6 w totka. Praktycznie niemożliwe. Jak komuś wyjdzie 180 to już jest dobrze.
-
[B5 AJM] Pytanie odnośnie licznika
Niekoniecznie.
-
[ALL B5] Jak wyjąć wskazówki licznika
A dlaczego chcesz je ściągać?
-
[ALL B5] Podłączenie zegarów "na krótko"
Tylko jeszcze trzeba test elementów wykonawczych zrobic vag-iem, żeby sprawdzić działanie wszystkich pikseli. Ale to żaden problem.
-
[ALL B5] Wskazówka prędkościomierza auto stoi a wskazuje 240km/h
Prawie blisko ale niezupełnie.
-
[ALL B5] Wskazówka prędkościomierza auto stoi a wskazuje 240km/h
Uszkodzenie licznika, zapewne masz 1/2 FIS produkcji Jeager-a.
-
[ALL B5] Pytanie o termistor-zamiennik czujnika tem. zew.
Nowy czujnik kosztuje pewnie w granicach 35-70 zł więc warto się na niego szarpnąć.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie spasuje. W tt silnik jest poprzecznie i jest inna turbina.
-
[ALL B6] Nie działa ESP?
Ja mam tak samo. Zastanawiam sie skad esp wie ktore kolo ma wyhamować. Jest jakiś czujnik przechyłu auta czy cos podobnego?? Piękna sprawa na zimę Prędkości obrotowe kół i czujniki przyspieszeni dookoła osi itp.
-
[ALL] Sterownik ABS z allegro do 100zł???? Regeneracja 200zl???
Ten się nie nadaje.
-
[INNE] A6 C5 Uaktywniony immobilaizer- problem z odpaleniem auta
Jaki numer licznika? Raczej da się go postawić na nogi.
-
[ALL B6] Problem z odpaleniem po podłączeniu VAG-K+CAN COMMANDER'a
A na przyszłość ci poradzę, nie odczytuj nawet poprzez inny typ licznika niż ten, który masz.