Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Uszkodzenie płyty licznika lub mechanizmu.
  2. Stare ML-e to kupa, jakich mało. Strasznie drogie w naprawie, a zawieszenie psuje się masakrycznie.
  3. Zależnie od licznika można sobie ustawić opcję podświetlania po włączeniu zapłonu.
  4. Nie ma możliwości rozebrania tych wtryskiwaczy. A czyścić można.
  5. szogun0 odpowiedział(a) na kyniu temat w 1.8T
    Popieram.
  6. Mają stukać. Im ciszej stukają tym są bardziej zasyfione mazutem.
  7. W Strzyżowie jest eSa na taxi. Co prawda S4 C4 2.2T
  8. Podpowiedzcie koledzy, bo musimy dla naszego Dominika wybrać jakiś fotelik. Po lekturze tematu skłaniam się ku 4 fotelikom. - Roemer Duo Plus - Roemer King Plus (jaka różnica w porównaniu do Duo Plus?) - Maxi Cosi Tobi - Maxi Cosi Priori (XP) (jaka różnica w porównaniu do Tobi?) Jeśli macie jakąś ciekawą propozycję w przedziale 9-25 Kg, to z chęcią się zapoznam z nią. Co powiecie na Coneco Zenith Side Armor? Jak jest coś tańszego a równie dobrego, to też zapoznam się z miłą chęcią. Co wybrać, żeby dobrze i w miarę długo służyło? Ma się też zmieścić w moim B5.
  9. Najbliżej ma chyba do Goodhope-a. Naprawdę dobry fachowiec.
  10. Nie masz numeru VIN w liczniku, chyba że piszesz o innym samochodzie niż w podpisie (1999r.).
  11. Widziany wczoraj sławetny D1STURB. Pod salonem Merca.
  12. Zdziwiłbyś się, ale niekoniecznie i zależy to też od warunków. Np. w B5 poziomowanie jest statyczne. Czy mógłbym poprosić o wytłumaczenie co znaczy poziomowanie statyczne, a "niestatyczne". Z góry dzięki. Otóż w B5 nie zmienia się poziom podczas jazdy, bo odczyt z czujników jest po uruchomieniu samochodu. Więc podczas jazdy nic się już nie przestawia. W B6 i nowszych jest dynamiczne, może się zmieniać podczas jazdy.
  13. To jest najgłupsza rada z możliwych wiedząc, że wcześniej czy później taki licznik padnie. Dlaczego tak twierdzisz, w tym roczniku szły już Jeagery (wiem,że były wadliwe) a jeśli podejdzie VDO to nie ma problemu Bo Jeagery padały i jest to oczywiste, że padną. Jak wsadzi VDO to będzie miał spokój.
  14. Ogólnie z oświetleniem zewnętrznym. Jeśli na FIS zaświeci się po uruchomieniu, to należy nacisnąć stop, w celu przetestowania żarówek.
  15. Odpowiedź jest krótka. Na początku nie było takich kontrolek.
  16. To jest najgłupsza rada z możliwych wiedząc, że wcześniej czy później taki licznik padnie.
  17. Z tych, które mi na maila wysłałeś, to żaden nie będzie poprawnie wyświetlał wskazania paliwa.
  18. Działa na takiej zasadzie, że nie wiesz gdzie należy patrzyć. A ten element, którego nie widzisz, to go ma nie być.
  19. Jeśli masz naprawdę KKL to się nie przejmuj. Jeśli kupiłeś pirackiego VCDS-a lub VAG-COM-a to ADAKO chce się do ciebie dobrać.
  20. W Rzeszowie na Słocinie za jakieś 100 ci wyprostują, nie niszczą lakieru.
  21. Zdziwiłbyś się, ale niekoniecznie i zależy to też od warunków. Np. w B5 poziomowanie jest statyczne.
  22. szogun0 odpowiedział(a) na turdzi temat w Audi A4 B8
    Goodhope ma taki samochód i kiedyś na jednym z forum pisał. Dlatego ma hamownię 4x4 z mechanicznym sprzęgiem.
  23. szogun0 odpowiedział(a) na turdzi temat w Audi A4 B8
    Nie da się.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.