Treść opublikowana przez szogun0
-
[ALL] Problem z licznikami
Uszkodzenie płyty licznika lub mechanizmu.
-
Ma ktoś z was koledzy Mercedesa ML ? seria 163 do 2005 roku
Stare ML-e to kupa, jakich mało. Strasznie drogie w naprawie, a zawieszenie psuje się masakrycznie.
-
[INNE] ciężko zapala,podwyższone obroty silnika vw golf v
Do sprawdzenia akumulator i rozrusznik.
-
[ALL B6] Podświetlane wskazówki licznika
Zależnie od licznika można sobie ustawić opcję podświetlania po włączeniu zapłonu.
-
LPG BRC SEQUENT 24 wtryski pomarańczowe - prośba o nagranie stukania
Nie ma możliwości rozebrania tych wtryskiwaczy. A czyścić można.
- [B5 AEB] Wymiana turbiny
-
LPG BRC SEQUENT 24 wtryski pomarańczowe - prośba o nagranie stukania
Mają stukać. Im ciszej stukają tym są bardziej zasyfione mazutem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W Strzyżowie jest eSa na taxi. Co prawda S4 C4 2.2T
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Podpowiedzcie koledzy, bo musimy dla naszego Dominika wybrać jakiś fotelik. Po lekturze tematu skłaniam się ku 4 fotelikom. - Roemer Duo Plus - Roemer King Plus (jaka różnica w porównaniu do Duo Plus?) - Maxi Cosi Tobi - Maxi Cosi Priori (XP) (jaka różnica w porównaniu do Tobi?) Jeśli macie jakąś ciekawą propozycję w przedziale 9-25 Kg, to z chęcią się zapoznam z nią. Co powiecie na Coneco Zenith Side Armor? Jak jest coś tańszego a równie dobrego, to też zapoznam się z miłą chęcią. Co wybrać, żeby dobrze i w miarę długo służyło? Ma się też zmieścić w moim B5.
-
Dobrzy chiptunerzy
Najbliżej ma chyba do Goodhope-a. Naprawdę dobry fachowiec.
-
[B5 AFN] Pomoc przy wymianie licznika-korekta.
Nie masz numeru VIN w liczniku, chyba że piszesz o innym samochodzie niż w podpisie (1999r.).
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany wczoraj sławetny D1STURB. Pod salonem Merca.
-
[ALL] Imitacja samopoziomowania xenon
Zdziwiłbyś się, ale niekoniecznie i zależy to też od warunków. Np. w B5 poziomowanie jest statyczne. Czy mógłbym poprosić o wytłumaczenie co znaczy poziomowanie statyczne, a "niestatyczne". Z góry dzięki. Otóż w B5 nie zmienia się poziom podczas jazdy, bo odczyt z czujników jest po uruchomieniu samochodu. Więc podczas jazdy nic się już nie przestawia. W B6 i nowszych jest dynamiczne, może się zmieniać podczas jazdy.
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie nr licznika po ViN i szpec od liczników Rzeszów Sanok
To jest najgłupsza rada z możliwych wiedząc, że wcześniej czy później taki licznik padnie. Dlaczego tak twierdzisz, w tym roczniku szły już Jeagery (wiem,że były wadliwe) a jeśli podejdzie VDO to nie ma problemu Bo Jeagery padały i jest to oczywiste, że padną. Jak wsadzi VDO to będzie miał spokój.
-
[B5 ADR] Kontrolka sygnalizująca krótkie światła
Ogólnie z oświetleniem zewnętrznym. Jeśli na FIS zaświeci się po uruchomieniu, to należy nacisnąć stop, w celu przetestowania żarówek.
-
[B5 ADR] Kontrolka sygnalizująca krótkie światła
Odpowiedź jest krótka. Na początku nie było takich kontrolek.
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie nr licznika po ViN i szpec od liczników Rzeszów Sanok
To jest najgłupsza rada z możliwych wiedząc, że wcześniej czy później taki licznik padnie.
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie nr licznika po ViN i szpec od liczników Rzeszów Sanok
Z tych, które mi na maila wysłałeś, to żaden nie będzie poprawnie wyświetlał wskazania paliwa.
-
[B6 BFB] Dziwny wkład przepływomierza, gdzie platynowy drucik
Działa na takiej zasadzie, że nie wiesz gdzie należy patrzyć. A ten element, którego nie widzisz, to go ma nie być.
-
[ALL B7] TFSI 200PS jak się jeździ po chipie??
320 mm przód to nędza?
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
Jeśli masz naprawdę KKL to się nie przejmuj. Jeśli kupiłeś pirackiego VCDS-a lub VAG-COM-a to ADAKO chce się do ciebie dobrać.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W Rzeszowie na Słocinie za jakieś 100 ci wyprostują, nie niszczą lakieru.
-
[ALL] Imitacja samopoziomowania xenon
Zdziwiłbyś się, ale niekoniecznie i zależy to też od warunków. Np. w B5 poziomowanie jest statyczne.
-
[ALL B8] ESP
Goodhope ma taki samochód i kiedyś na jednym z forum pisał. Dlatego ma hamownię 4x4 z mechanicznym sprzęgiem.
- [ALL B8] ESP