Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Licznika RB4 poprawnie nie zrobisz takim interfejsem, będzie miał wtedy 2 różne VIN zapisane. Ale na innym forum za rączkę cię poprowadzą. A dla ścisłości, wątek jest o liczniku w B7, a tam to już zupełnie inaczej.
  2. Spoko, spoko, już ci piszę. Nie denerwuj się. . . . . . . . . . . . . . . . Kup programator pamięci (jakbyś coś zepsuł, przyda się) - za kilkaset zł. Następnie kup odpowiedni interfejs, najtańszy za jakieś 700-800 zł. Potem jeszcze posiedź, bo nie ma prowadzącego za rączke How-To i zrób taki licznik. Dodatkowo, duża ilość RB4 jest Crypto, w związku z tym, jak coś spaprasz raczej żaden wsad z netu nie pomoże. . . . . Czy cena, jaką trzeba zapłacić komuś (na pewno niższa niż zakup potrzebnego sprzętu) wydaje się teraz jakaś okropna? Za tą cenę śpisz spokojnie i nie martwisz się, bo jak ktoś coś spapra, to jego problem. . . . Jak dla mnie jest to wystarczający powód aby mechanikowi zapłacić za naprawę zawieszenia w moim aucie (uwierz mi, potrafię, ale za takie ceny nie chce mi się brudzić) a elektrykowi za grzebanko w elektryce (tutaj byc może się nie znam).
  3. Do benzyny nie znajdziesz gotowych tutoriali, bo z racji rodzaju silnika, jest on "bardziej wybredny". W benzynie nie wystarczy podlać paliwa. Musisz zachować odpowiednią mieszankę, bo inaczej silnik pracuje na ubogiej albo bogatej mieszance, a dla TDI w uproszczeniu wystarczy podlać paliwa i ewentualnie dmuchnąć.
  4. Osoba, która zna się na tym, raczej będzie miała odpowiedni sprzęt i wyciągnie PIN z nowego licznika oraz dogra wszystko, aby było tak jak należy.
  5. Z jakąś literką na końcu czy bez?
  6. Jak nie będziesz miał PIN-u z nowego licznika, to raczej nie ogarniesz tematu. Aczkolwiek wymiana RB4 to i tak raczej temat dla elektronika, jeśli chce się wszystko zrobić jak należy.
  7. Za info o otwartej masce odpowiada tylko licznik. Jeśli włącznik przy zamku i okablowanie są ok, to licznik jest uwalony.
  8. Z którym wyświetlaczem masz problem. Jakiego producenta jest licznik?
  9. W złą stronę kombinujesz. Różne softy są, bo są różne numerki. Moc pozostawała ta sama. Wiec nie wyjdzie ci kopiowanie zawartości. Ponadto wrzucenie innego softu niż zakładał producent sterownika może zakończyć się nieodpaleniem samochodu (ale to przecież nie problem).
  10. Przy używanym liczniku jest inna procedura niż przy nowym. W Mazowieckiem nie znam. Znam w Małopolsce.
  11. Kur...a toż to Markuszowa, wioska przez górkę ode mnie. Filmik widziałem ale nie skojarzyłem wcześniej faktu.
  12. Za słaby sprzęt żeby zrobić tak, żeby nie mrugały awaryjne. Dochodzi kwestia VIN w liczniku.
  13. Da się zrobić. Licznik VDO podejdzie, klucze da się zakodować.
  14. I co się dowiedziałeś?
  15. Zerknij też na temp. gazu to się dowiesz dlaczego szarpie.
  16. Mogę ci dać namiary na dobrego speca, ale jest kawałek od Rzeszowa, w Wiśniowej i ma tyle pracy, że ciężko go złapać. http://Frigo-res.pl
  17. Otóż panowie. Reduktor Genius 1500 MB i pomarańczowe wtryski przy 180 KM to praca na pograniczu wydajności. Wiem bo miałem taki setup. Wtryski mi takie zostały a reduktor zamontowałem sonie inny. Ponieważ reduktor jest taki jaki jest i pomarańczowe wtryski, to muszą pracować na podniesionym ciśnieniu. Różnie, ale gdzieś tak od 1,3 do nawet 1,6 Bara.
  18. Pisałem tak, bo cię nie zrozumiałem. Link na aukcji był do FIS w b5 a parę zdjęć z b6. I dlatego było małe misunderstanding. I wszyscy się cieszymy z twojego szczęścia.
  19. Trzeba by włączyć w kanale 61 w adaptacji wyświetlanie komunikatów radiowych. Immo należy dokodować. Zadzwoń do mnie w poniedziałek po 15-tej, to pogadamy. Daleko nie masz.
  20. Potwierdzam. A robienie dziury w korku to naprawa nietechnologiczna.
  21. Daj zdjęcie przodu. Czy aby jeden z nich nie jest od passata? Napisz numery z licznika. DEF na wyświetlaczu można naprawić.
  22. Jeśli baskecior jeździ na jego programach, to musi być dobrze.
  23. W b6 są zupełnie inne wyświetlacze.
  24. Ale on ma Cabrio. Żadne kodowanie nie pomoże.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.