Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Więc jakby nie było, program od Goodhope otrzymasz.
  2. Obawiam się, że problem nie tkwi w przepustnicy tylko w kwestii zabawy w lutowanie.Sam jestem chętny na program w swoim AEB.Może mała grupówkę byśmy ogarnęli. Nie jest żadnym problemem lutowanie w tym sterowniku. Wręcz sterowniki w AEB te pierwsze na 5 wtyczek są bardzo fajne i nawet proste, jeśli w grę wchodzi modyfikacja samego programu bez wymiany żadnych gratów.
  3. Taaa. To spróbuj sobie skopiować immobilizer w RB8.
  4. Do wymiany wtyczki przy lampach i odpowiednia zabawa z modułem komfortu.
  5. szogun0 odpowiedział(a) na miro_x temat w 1.9TDI
    Jak chcesz przerzucać zawartości, to pasowało by, żeby numery były takie same.
  6. Kłopoty są chociażby z jego cofnięciem a co dopiero jakieś kombinacje. Jak masz go na straty, to możesz kombinować z podmianą wsadów.
  7. Życzę powodzenia z tym licznikiem Fujitsu.
  8. VAS-em online raczej nie przyuczy używanego licznika. Do tego są inne sprzęty.
  9. Jak nie ma immobilizera to możesz nawet licznik oR8 próbować wsadzić. Od b6 będzie chodził. Minusem jest brak klimatyzacji.
  10. A jaki masz ten licznik zamontowany. Poza tym zapłacić komuś wychodzi tyle samo co kupić kabel.
  11. Żeby samemu to zrobić to musisz oprócz zakupu licznika wydać około 1000 PLN na sprzęt. Więc IMHO lepiej dać 200 elektronikowi, niech zakoduje.
  12. Na razie kierunkowskazy jeszcze czerwone, ale właściciel raczej zmieni na pomarańczowe. ---------- Post dopisany 21-04-2012 at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2012 at 19:35 ---------- Dawaj foty, niech zazdroszczą.
  13. Same zera, niepoprawny transponder, ponadto brak odpowiedzi z ECU. Zmień transponder.
  14. Daj zrzut ekranu z blokami 21 do 23.
  15. ja mogę pomóc. Tylko, po zapisaniu w adaptacji 0 trzeba wyłączyć zapłon. To raz. A dwa, w blokach z wartościami rzeczywistymi trzeba sprawdzić pewne dane. Podejrzewam nieodpowiedni transponder. Przyjedź do mnie to zrobię.
  16. Pytanie, czy jajka malowałeś samemu, czy może robiła to jakaś kobieta.
  17. Jeśli odgrzałeś kotleta, bo byłeś na "wczasach" lub jeśli zeszło ci 2 lata przy tej modyfikacji, to winszuję.
  18. Bo było małe potknięcie i musiałem poprawiać, poza tym czekaliśmy na dostawę pizzy hehe
  19. Whatever. Tak czy inaczej musi dostać się do pamięci, a nie zrobi tego przez złącze diagnostyczne.
  20. Wymiana licznika.
  21. Na pewno masz błędy w KOMFORCIE , przy zmianie lamp na te 2012 są na pewno inne napiecia tylko odpowiednie rezystory cie ratują . A kodowanie to nikt nie robił jeszcze na swiecie , chyba ze słynny DavidB8 z Canady da radę Mogę ci dać namiary na niego [email protected] Masz moze kod dostępu do KOMFORTU ? Wczoraj zrobiłem mod taki jak David. Zmiana lamp USA na EUR w A4 B8 2010 r. na ledach z tyłu BEZ WYMIANY KOMFORTU. Więc już nie ma monopolu. Nie to, żebym się chwalił ;P PS: jak teraz wstawiać buźki, bo nie umiem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.