Treść opublikowana przez szogun0
-
Dobrzy chiptunerzy
Więc jakby nie było, program od Goodhope otrzymasz.
-
Śląsk, chip starego AEB'a
Obawiam się, że problem nie tkwi w przepustnicy tylko w kwestii zabawy w lutowanie.Sam jestem chętny na program w swoim AEB.Może mała grupówkę byśmy ogarnęli. Nie jest żadnym problemem lutowanie w tym sterowniku. Wręcz sterowniki w AEB te pierwsze na 5 wtyczek są bardzo fajne i nawet proste, jeśli w grę wchodzi modyfikacja samego programu bez wymiany żadnych gratów.
-
Potrzebny wsad do licznika
Taaa. To spróbuj sobie skopiować immobilizer w RB8.
-
Tylne światła LED
Do wymiany wtyczki przy lampach i odpowiednia zabawa z modułem komfortu.
-
Wymiana sterownika silnika.
Jak chcesz przerzucać zawartości, to pasowało by, żeby numery były takie same.
-
Potrzebny wsad do licznika
Kłopoty są chociażby z jego cofnięciem a co dopiero jakieś kombinacje. Jak masz go na straty, to możesz kombinować z podmianą wsadów.
-
Potrzebny wsad do licznika
Życzę powodzenia z tym licznikiem Fujitsu.
-
Podmiana licznika na kolor od s4
VAS-em online raczej nie przyuczy używanego licznika. Do tego są inne sprzęty.
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Jak nie ma immobilizera to możesz nawet licznik oR8 próbować wsadzić. Od b6 będzie chodził. Minusem jest brak klimatyzacji.
-
Jaki program do licznika b5
A jaki masz ten licznik zamontowany. Poza tym zapłacić komuś wychodzi tyle samo co kupić kabel.
-
Wymiana licznika na kolorowy w A4 B7 RB8
Żeby samemu to zrobić to musisz oprócz zakupu licznika wydać około 1000 PLN na sprzęt. Więc IMHO lepiej dać 200 elektronikowi, niech zakoduje.
-
Nie mogę przyuczyć vinu sterownik Airbag
ten się nie nadaje.
-
Tylne ledy z S4 do zwyklej A4
Na razie kierunkowskazy jeszcze czerwone, ale właściciel raczej zmieni na pomarańczowe. ---------- Post dopisany 21-04-2012 at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2012 at 19:35 ---------- Dawaj foty, niech zazdroszczą.
-
Wymiana licznika
Same zera, niepoprawny transponder, ponadto brak odpowiedzi z ECU. Zmień transponder.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
o 16:30
-
Wymiana licznika
Daj zrzut ekranu z blokami 21 do 23.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
5
-
Wymiana licznika
ja mogę pomóc. Tylko, po zapisaniu w adaptacji 0 trzeba wyłączyć zapłon. To raz. A dwa, w blokach z wartościami rzeczywistymi trzeba sprawdzić pewne dane. Podejrzewam nieodpowiedni transponder. Przyjedź do mnie to zrobię.
-
Zmiana języka wyświetlacza fis
Na angielski.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Pytanie, czy jajka malowałeś samemu, czy może robiła to jakaś kobieta.
-
[ALL B7] Wymiana bixenon na bixenon skretny
Jeśli odgrzałeś kotleta, bo byłeś na "wczasach" lub jeśli zeszło ci 2 lata przy tej modyfikacji, to winszuję.
-
Tylne ledy z S4 do zwyklej A4
Bo było małe potknięcie i musiałem poprawiać, poza tym czekaliśmy na dostawę pizzy hehe
-
[B5 AFN] Potrzebny wsad licznika
Whatever. Tak czy inaczej musi dostać się do pamięci, a nie zrobi tego przez złącze diagnostyczne.
-
Problem z licznikiem Fis
Wymiana licznika.
-
Tylne ledy z S4 do zwyklej A4
Na pewno masz błędy w KOMFORCIE , przy zmianie lamp na te 2012 są na pewno inne napiecia tylko odpowiednie rezystory cie ratują . A kodowanie to nikt nie robił jeszcze na swiecie , chyba ze słynny DavidB8 z Canady da radę Mogę ci dać namiary na niego [email protected] Masz moze kod dostępu do KOMFORTU ? Wczoraj zrobiłem mod taki jak David. Zmiana lamp USA na EUR w A4 B8 2010 r. na ledach z tyłu BEZ WYMIANY KOMFORTU. Więc już nie ma monopolu. Nie to, żebym się chwalił ;P PS: jak teraz wstawiać buźki, bo nie umiem?