Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Auto dłubnięte w okolice 180 KM, przepływomierz mierzą.
  2. Jeśli wchodzić w szczegóły, to polerka wydechowych. Ssących się nie poleruje. Można jedynie zrobić porting, czyli poszerzanie kanałów.
  3. Taaa, tylko od jakiegoś czasu skasowano mi link do ogłoszenia :tongue4: :tongue4:
  4. Łożyska skrzyni biegów.
  5. Obawiam się, że 1.8T jest wybredne i trzeba zakładać sondy takie jak należy, żadne zamienniki.
  6. W roku 1996 (a taki ma w profilu), to podświetlenie jest jeszcze na zwykłych żarówkach.
  7. No prawie jest taka mozliwość, bo jeden jest z zapłonnikiem a drugi bez.
  8. szogun0 odpowiedział(a) na Mauros88 temat w Audi A4 B5
    Jasne, że posiada.
  9. I tak jak napisałeś wystarczy kalk z windowsa, albo nawet i nie. :gwizdanie:
  10. AJM siostry zapewne z 2000 roku jest. Uszkodzony procesor w liczniku zapewne.
  11. To już wiem dlaczego pytałeś o Level 2.
  12. Da się, tylko musisz znaleźć, co robi zwarcie. Miga kontrolka? Jeśli nie miga i nie zaświeca się wcale, sprawdź stabilizator napięcia.
  13. Wyraźnie jest napisane, że zwarcie, kwestia czy w aucie czy w interfejsie?
  14. Możesz jeździć. Ktoś tego nie wsadzał, bo strasznie się trzeba pitolić, zeby ją wepchnąć między miskę a blok kiedy odkręca się miskę bez odkręcania wózka pod silnikiem. Jedyne co grozi, podczas ostrego pałowania, to że olej pójdzie na tłoki i będzie niebieska zasłona dymna.
  15. Tylko jak wyłączysz immo, to będą kierunki migały i zapomnij o klimie.
  16. Który to jest licznik, bo u ciebie już się pogubiłem? Ori czy ten drugi?
  17. Tak, istnieje. Można sprawdzić urządzeniami do odczytu zawartości sterownika przez złącze. Można też odczytać flash programatorem i odpowiedni programik podaje wersję softu.
  18. W a4 b6 były tylko jednego producenta. Zawsze siedzi Bosch.
  19. Nie. VAS ma zabezpieczenie, żeby nie wgrywać nieodpowiedniego softu.
  20. Pobór prądu zbyt duży! Za normę przyjmuje się poniżej 50 mA w trybie uśpionych sterowników.
  21. To zmienia postać rzeczy, ale nie napisał o tym wcześniej. Przy tak długim postoju to kup sobie za mniej niż 50 PLN jakąś mini ładowarkę (do podtrzymywania napięcia) do akumulatora i zapodawaj na czas postoju.
  22. Bo LT to bardziej Mercedes-Benz Sprinter. I tak go trzeba diagnozować. HHT albo oryginalny VAS.
  23. Jeśli instalacja pobiera zbyt dużo prądu, to albo jest nieprawidłowo założona (podłączona) albo jest uszkodzona.
  24. Nie odczuwacie tego, ale w sterowniku silnika program jest tak zapisany, żeby odłączał sprężarkę na chwilę w przypadku dużego zapotrzebowania na moc silnika (gwałtowne wciśnięcie pedału gazu przy przyspieszaniu).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.