Treść opublikowana przez szogun0
-
Fotki przed i poobrókowe głowicy 1,8T
Słaba jakość zdjęć, ale z tego co widzę, to się nie postarałeś.
-
Wyświetlacz fis fotorezystor
Dotarł? Działa?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Licznik VDO? To lepiej przywrócić oryginalną zawartość od A6 i przerobić wskazania paliwa.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ta klapa będzie ci się wyświetlać bo masz licznik od A6 do którego został wgrany wsad od A4. Nic z tym nie zrobisz, chyba że wrócisz do oryginału.
-
Wskaźnik PALIWA! 1.8 T
To nie wina korka ale zaworu odpowietrzania zbiornika par paliwa. Na obudowie filtra powietrza.
-
RS4 Moduł centralnego zamka
W b5 w pompce centralnego zamka sa umieszczone wszystkie funkcje związane z centralnym zamkiem i domykaniem szyb.
-
Launch Control - Kontrola staru
Dopiero w EDC15.
-
Błąd 012555 - Low Pressure Fuel regulation: Fuel Pressure Outside Specificat w A4 B7 2.0TFSI
Będzie, wysokie ciśnienie jest monitorowane czujnikiem.
-
1.8T AEB 97r, po właczeniu na gaz trzęsie silnikiem i ciężko pali
Wymień reduktor, ten który masz zaczął przepuszczać gaz przez przewód podciśnienia. Jeśli chcesz to sprawdzić organoleptycznie, po zgaszeniu samochodu odepnij wężyk podciśnienia od reduktora do kolektora ssącego. Potem jak postoi kilka godzin, podepnij ten wężyk i odpal, zapewne silnik uruchomi się w normalny sposób tak jak dawniej. Inny sposób to jeździć tylko na samej benzynie, też będzie wszystko OK. Druga możliwość to taka, że wtryski są już nieszczelne.
-
A4 B5 (AEB) 1.8T Problem z gazem masakra:(
Dużo przypuszczeń, mało konkretów. 1.8T po chipie ma jeździć również na gazie, jeśli ten jest na dobrych komponentach i dobrze wyregulowany. Gazownik nie ma za wiele do powiedzenia. Tak na logikę: jeśli reduktor nie wydala to jaki jest sens podłączać 2 wyjścia do tego reduktora, przecież to nic nie zmieni.
-
Błąd 012555 - Low Pressure Fuel regulation: Fuel Pressure Outside Specificat w A4 B7 2.0TFSI
w 2.0 TFSI trochę ciężko to zmierzyć.
-
Audi AJL pamięć ROM prawdopodobnie podmieniona
SKF to nic dobrego teraz, przynajmniej nie łożyska, bo robią je w Kolbuszowej .
-
Sondy lambda
Do tej za katalizatorem.
-
LIcznik zimne luty??a4 b5 1.8T 2001r
Nie dasz rady z licznikiem. Nic mu nie zrobisz.
-
Problem z licznikiem FIS
Żarówki lub jakiś problem ze ścieżkami w zegarze.
-
"Nowy" Kluczyk - kodowanie kluczyka
Nie zakodujesz do innego samochodu, żeby odpalał.
-
Padła NIBY szafa sterująca licznika i komputera
Żadna szafa. Naprawa zajęła mu 45 minu, bo tam była pewnie prosta rzecz.
-
[B5 ANB] Wymiana licznika a eeprom
Tak.
-
Gaśnie na benzynie
Sprawdź bezpiecznik pompy paliwa. Jeśli jest dobry, to zmierz ciśnienie paliwa, mogła się pompa skończyć.
-
Adaptacja licznika
Skoro jesteś większym znawcą (ja nim niekoniecznie jestem) to bujaj się dalej z tym bezowocnie. To co podałeś wyżej jest dla liczników z A4 B6.
-
Adaptacja licznika
Sam sobie odpowiedziałeś, twój licznik VDO nie ma możliwości włączenia tego zegara, dlatego kanał jest niedostępny.
-
Odczyt eeprom z ecu 1.8T.
Niczym się nie da bo ECU nie zapisuje przebiegu. MED 9.1 zapisuje.
-
Zmiana licznika na FIS z anglika benzyny
Ad1. Tak. Crypto 48 Ad2. j.w. Ad3. tak Ad4. Nie. Wymiana wsadu na ten od A4 powoduje, że cały czas sygnalizuje otwartą tylną klapę niezależnie od stanu faktycznego. Jest to niepoprawne. Nie kupować liczników od a6 z wymienionym wsadem Ad5. Tak. Ad6. tak Immo zagra. Czujnik temp. zewnętrznej też.
-
Błędy airbag (nie można skasować)DLACZEGO?
No mnie też się tak wydaje.
-
Zmiana wskazań prędkościomierza
Da się, ale nie VAG-iem.