Treść opublikowana przez szogun0
-
[B6 AWX] Odczytanie pinu
Rb4 Crypto.
-
[B5 AKN] Sterownik komputera
Co się dzieje ze starą, że musisz wymienić?
-
[B5 AEB] Migajaca kontrolka oleju
Sprawdź, czy nie masz wycieków oleju z silnika w okolicy filtra oleju. Czujniki ciśnienia oleju lubią się uszkadzać.
-
[B5 ADR] Zmiana dawki startowej rozruchowej
A co za dawkę chcesz zmieniać w 1.8 benz i dlaczego?
-
[B5 AGB] Brak pełnego połączenia z autem przez kabel
Co to za interfejsy? Jakie masz radio, jak nieoryginalne, to wypnij kostki i wtedy diagnozuj.
-
[ALL B6] WKŁADKA PIPERCROSS DO 1.8 T
Oczywiście. Każda puszka jest ograniczona, bo musi pełnić też rolę tłumika pulsacji.
-
[ALL] Zdalne uruchomianie silnika do Audi
A w jakim aucie chcesz zamontować? W A5? Zapomnij.
-
[ALL] Przeprogramowanie Licznika, Immobiliser ale poza autem..
A dlaczego wymieniasz licznik, jeśli silnik zmieniłeś?
-
[ALL B6] Zmiana zegarów czy same tarczki
Nie. Bo go nie zgrasz.
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Tym to się nawet do licznika nie podłączysz. Zapomnij. Kolorowy FIS w A4 B7, to RB8, a tam już i transpondery prekodowane. Nie ogarniesz tematu. Chyba że chcesz mieć dyskotekę z awaryjnymi po odpaleniu i brak możliwości zobaczenia przebiegu, tylko napis SAFE, to da rade zrobić.
-
[B5 AJM] Licznik - faktyczny stan
Bzdura, to wyskakuje numer sw licznika, i on się nigdy nie zmienia.
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
RB4
-
[B5 AEB] Przepływomierz A4 1.8 T. Proszę o pomoc
Laboga, długo jeszcze będziecie p..itolić. 0 986 280 201 - oryginalny Bosch regenerowany przez Bosch. 0 280 217 117 - oryginalny Bosch nie regenerowany. Ceny od 350 (ze zwrotem starej) do 650 zł za nówkę sztukę. Jeszcze coś więcej potrzeba. Co Bosch, to Bosch, a nie jakiś noname za 175 zł.
-
[B5 AEB] DDt2000_ Zna ktoś to oprogramowanie?
No jest taki. Do diagnozy francuzów.
-
[B5 AEB] Przepływomierz A4 1.8 T. Proszę o pomoc
Ja ci za 500 mogę znaleźć nowego oryginalnego Bosch. Jakbyś przeszukał forum, to byś nawet numer części znalazł.
-
[ALL B5] Potrzebuję PIN do immobilajzera
Więc zakładam, że Jeager, wiec kabel OBD może przydać ci się tylko do kodowania. Co innego trzeba, żeby zdobyć PIN.
-
[ALL B5] Potrzebuję PIN do immobilajzera
Jaki masz ten nowy licznik?
-
[INNE] Żarowka LED h7 a fis
Tak. Kodowanie nic nie da. Bo zmienia się to w adaptacjach.
-
[INNE] Żarowka LED h7 a fis
No raczej jest. Trzeba się kodowaniem pobawić.
-
[B6 AVF] DPF W AVF?
No to rozjaśnij mi proszę trochę, jak chcesz potem ten dokładany wypalać?
-
[ALL B5] Wskażnik paliwa sopstrzeżenia ZDJĘCIA
Licznik do wymiany lub do naprawy.
-
[ALL B5] Błąd poduszki - 65535
Nie zgodzę się. Crash data to jest 00595. 65535 - uszkodzenie wewnętrzne sterownika. Wyczyszczenie eeprom czy co byś tam chciał robić pomaga na krótko. Do wymiany sterownik.
-
[ALL] Przetwornice pod ksenon Koito vs. M-tech
Biorąc pod uwagę, że Koito to poważna firma produkująca osprzęt oświetlenia to M-tech-em nie zawracałbym sobie d..py.
-
[ALL] Pytanie odnośnie błędu 18282
Zawór w poduszce mocowania silnika.
-
[INNE] Audi 80 B4 1.8T AEB jak usunąć ori immo z A4
Nie chodzi tu o zdzieranie kasy. Ale o to, że: 1. nie rozdaje się tego za darmo, 2. jak ktoś siedział nocami nad tym, to teraz nie napisze na publicznym forum, 3. jakby ci się tak bardzo bardzo mocno chciało szukać, to byś znalazł 4. ale czekasz na gotowca. Po prostu chcesz iść na skróty i na łatwiznę, a tak nie zawsze się da.