Treść opublikowana przez mech15
-
[ALL B8] Ciężko się kręci kierownicą.
jedź na spota, popróbuj jak inne się kręcą, b7 czy b8 powinno być to samo a potem reklamacja
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Polska - Anglia 2:1 :decayed: _________________________________________________ chyba rooney marzył o tej lepszej wersji z reklamy, a nie tej: NIKE FOOTBALL WRITE THE FUTURE - FULL LENGTH VERSION Nike Football: WRITE THE FUTURE Rooney Caravan :polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robertowi przydałby się kanał-F
-
[B7 BKN] B7 3.0 TDI 203KM Przebieg 270 000 Warto ??
trza było link od razu wkleić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to faktycznie mogę mieć problem z przybyciem
-
F1, Rajdy i Motorsport
wiadomo, że po Q1 apetyt był większy, ale 6 jest git
-
F1, Rajdy i Motorsport
ALE Q1 :kox: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 14:16_________________________________________________pierwsza 10 już w boxach- Robert 1 !!![br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 14:17_________________________________________________ :thumbdown:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kubicę oglądać!! Ja jutro przyjadę, jak się F1 skończy :przebiegly:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q by Orzeł
spoko fela
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
w Krakowie na rynku można podobne kupić :gwizdanie: jest tu jakiś cwaniak ?? http://www.sadistic.pl/scare-tactics-duch-dziewczynki-vt44043.htm :polew:- [B5 AFN] Zatarta sprężarka
można- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehehe, następnym razem zrobię skrinszota, przed zapytaniem :decayed:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i tak się składa, że ta niebieska jest serwisowana w tym samym ASO, gdzie pracuje twój mechanik - ty szpryciażu :decayed: :good:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 20:29_________________________________________________ PREZES na kiedy zaplanowałeś następnego spota??- [ALL] Quattro pali więcej ?
ale kotlet- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
poszło w eter :doh1: MOD poprawi- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zapomniałem ostrzec, bo nie wszystkie dzieci mogą jeszcze spać - zdjęcie nr 3 jest +18 :decayed:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sory bracus, ale zawsze gdy odpalam to forum, szukam jakichś info, czytam odpowiedzi osób których znam, albo "znam" online dzięki temu forum, piszę jakieś posty, oglądam fury innych użytkowników sprawia mi to przyjemność i czuję się wtedy wyjątkowo. Mimo, że jestem w miarę świeżym użytkownikiem jestem dumny z tego że mogę brać udział w tym wszystkim i chylę czoła wszystkim którzy przyłożyli rękę i swój czas aby stworzyć to miejsce. Być może jestem młody, mało jeszcze w życiu widziałem i być może z wiekiem mój zapał minie, choć z drugiej strony na tym forum udzielają się ludzie dużo starsi ode mnie, którzy kupują sobie ręczniki, breloczki, magnesy z logo klubowym i ciągle sprawia im to przyjemność. Niestety nie lubię kiedy ktoś mimo wszystko próbuje narzucić innym swój punkt widzenia i skrytykować ze względu na swoje upodobania :thumbdown:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jakbym zakupił czarną A4 to myślę że prosiłbym SIXUa, żeby mi pożyczył do przymiarki i chyba nie prędko bym mu oddał, bo fura wygląda w takiej konfiguracji bardzo ładnie :decayed:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie powiem, dzień w dzień to za dużo, ale na spoty super sprawa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pijoki jeszcze śpiom :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
każdemu może się nie podobać i każdemu spodobać, mi się widzi coś takiego. Na jakieś specjalne okazje- zloty, spoty, otwarcia sezonowe - chyba nie ma nic lepszego żeby pokazać z jakiego klubu się jest. Na czarnej furze przykuwa wzrok tutaj inna furka z podobnym modem, bracus może się przekonasz??- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: to prowokacja jakaś??- [B6 AVF] Telefon w RNS-E
http://www.a4-klub.pl/smf/all_rnse_od_a_do_z-t12081.0.html - Strefa Śmiechu