Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. ten dyfuzor to ma być ponoć straszny :kox: ciekaw jestem strasznie :>
  2. ja kupiłem u tego gościa: http://www.allegro.pl/item929106042_termostat_audi_seat_skoda_volkswagen_orginal.html i nic nie mam do zarzucenia, kilku kolegów z forum, też zakupiło na tej aukcji i sobie chwalą. Co do czujnika to ci nie doradzę jakiejś alternatywy, bo jeszcze tego nie przerabiałem, więc zakup w ASO będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli zakupisz w ASO Skody, to na pewno będzie tańszy niż w AUDI, CZY VW, a na pewno to samo. pozdr
  3. amorki też wymieniałeś?? możesz wrzucić foto ściągacza do sprężyn?? dz
  4. siema chłopaki co tam porabiacie?? miron-niezłą miałeś fazę na tej dyskotece :decayed:
  5. eeee tam program, niech pojeździ trochę, pózniej będzie dodatkowa radość
  6. nieźle, zazdroszczę :decayed:
  7. no kolego, bardzo ładnie to wygląda!! :good:
  8. yahoo, ty chyba masz auto od niedawna, więc takie podstawowe rzeczy jak: termostat, płyn chłodzący(G12++), czujnik temp, świece żarowe(ale to na zimę) jak będziesz miał temp w okolicach 90*, to spalanie ci jeszcze spadnie :> pozdr
  9. no jednak, nie wierzyłem i czekałem żeby cię sprawdzić :kox: :polew:
  10. to kto całował się z tą dziewczyną?? a może to nie była dziewczyna?? :kox: już się wyjaśniło
  11. kolego, jak wyciągniesz wkład i kostkę to zobaczysz, wypust przekręca kostką, jeśli jest złamany to nie przekręci, albo przekręci połowicznie i będą ci migały kontrolki jeśli nie to, to pewni wkład powodzenia
  12. tu mocny tekst z katowickich: Na dyskotece chłopak całuje się z dziewczyną, tylko ona co jakiś czas spluwa. Chłopak w końcu nie wytrzymał i pyta: -Co ty tak plujesz co chwilę?! Dziewczyna, lekko zawstydzona: -Aaaaa, bo przed chwilą robiłam laskę Grześkowi....., a on walił wcześniej w d*pę Bożenę....., a ona jadła makowca..... :decayed:
  13. zatytułowany : "jak się lansować na Recaro" :gwizdanie: jak wyspać się w rekaro:)
  14. musisz rozkręcić, wyciągnąć stacyjkę i sprawdzić jak wydarłeś kostkę to ze stacyjką też sobie poradzisz chodzi mi o ten wypust z nr 1, w korpusie 2 jest dziurka, wciskasz tam jakiś szpikulec i wkład wyskakuje
  15. Mi poprzedni właściciel mówił, że była gdzieś dziurka w klimie i zacisnęli hydraulicznie przewód, niestety czynnik ciągle sp***rza. Ale nie jest to aż taki ubytek cały sezon bez problemu chulało. Daj znać po wizycie
  16. :kox: :kox: :kox: :kox:
  17. spróbuj tak jak mówi kolega randap to powinieneś eksportować do IRL, przy czyszczeniu dachów niezastąpiony :polew:
  18. sprawdź w jakim stanie jest wkład stacyjki?? na jego końcu jest wypust który przekręca kostką, w twoim roczniku może już się ukręcić
  19. ten środkowy może: http://www.sonax.pl/opony.htm
  20. a w ASO kupowałeś po tym numerku co podał onasis??
  21. to jest prawidłowy numerek: 8D0 955 276 może zainteresuje cię ta aukcja: http://www.allegro.pl/item891013833_audi_a4_99_01_zaslepka_zaslepki_spryskiwaczy_kpl.html albo podobne pozdr choć w sumie na tej aukcji kolo ma na sprzedaż twój numerek, ale etka go nie pokazuje daj znać co zakupiłeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.