Treść opublikowana przez mech15
-
F1, Rajdy i Motorsport
ten dyfuzor to ma być ponoć straszny :kox: ciekaw jestem strasznie :>
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
ja kupiłem u tego gościa: http://www.allegro.pl/item929106042_termostat_audi_seat_skoda_volkswagen_orginal.html i nic nie mam do zarzucenia, kilku kolegów z forum, też zakupiło na tej aukcji i sobie chwalą. Co do czujnika to ci nie doradzę jakiejś alternatywy, bo jeszcze tego nie przerabiałem, więc zakup w ASO będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli zakupisz w ASO Skody, to na pewno będzie tańszy niż w AUDI, CZY VW, a na pewno to samo. pozdr
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
amorki też wymieniałeś?? możesz wrzucić foto ściągacza do sprężyn?? dz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema chłopaki co tam porabiacie?? miron-niezłą miałeś fazę na tej dyskotece :decayed:
-
[ALL B8] audi a4 b8 3.0 tdi
eeee tam program, niech pojeździ trochę, pózniej będzie dodatkowa radość
-
[ALL B8] audi a4 b8 3.0 tdi
nieźle, zazdroszczę :decayed:
-
[B7 BPW] MyOwn, MyLove ;)
no kolego, bardzo ładnie to wygląda!! :good:
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
yahoo, ty chyba masz auto od niedawna, więc takie podstawowe rzeczy jak: termostat, płyn chłodzący(G12++), czujnik temp, świece żarowe(ale to na zimę) jak będziesz miał temp w okolicach 90*, to spalanie ci jeszcze spadnie :> pozdr
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jednak, nie wierzyłem i czekałem żeby cię sprawdzić :kox: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to kto całował się z tą dziewczyną?? a może to nie była dziewczyna?? :kox: już się wyjaśniło
-
[B5 AFN] Trzecia pozycja kluczyka
kolego, jak wyciągniesz wkład i kostkę to zobaczysz, wypust przekręca kostką, jeśli jest złamany to nie przekręci, albo przekręci połowicznie i będą ci migały kontrolki jeśli nie to, to pewni wkład powodzenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tu mocny tekst z katowickich: Na dyskotece chłopak całuje się z dziewczyną, tylko ona co jakiś czas spluwa. Chłopak w końcu nie wytrzymał i pyta: -Co ty tak plujesz co chwilę?! Dziewczyna, lekko zawstydzona: -Aaaaa, bo przed chwilą robiłam laskę Grześkowi....., a on walił wcześniej w d*pę Bożenę....., a ona jadła makowca..... :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zatytułowany : "jak się lansować na Recaro" :gwizdanie: jak wyspać się w rekaro:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
daj link
-
[B5 AFN] Trzecia pozycja kluczyka
musisz rozkręcić, wyciągnąć stacyjkę i sprawdzić jak wydarłeś kostkę to ze stacyjką też sobie poradzisz chodzi mi o ten wypust z nr 1, w korpusie 2 jest dziurka, wciskasz tam jakiś szpikulec i wkład wyskakuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
[B5 AFN] Nieszczelność klimy, dziwny przypadek....
Mi poprzedni właściciel mówił, że była gdzieś dziurka w klimie i zacisnęli hydraulicznie przewód, niestety czynnik ciągle sp***rza. Ale nie jest to aż taki ubytek cały sezon bez problemu chulało. Daj znać po wizycie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- IO 2010 Vancouver
:kox: :kox: :kox: :kox:- [ALL] Zielony syf wzdłuż szyb
spróbuj tak jak mówi kolega randap to powinieneś eksportować do IRL, przy czyszczeniu dachów niezastąpiony :polew:- [B5 AFN] Trzecia pozycja kluczyka
sprawdź w jakim stanie jest wkład stacyjki?? na jego końcu jest wypust który przekręca kostką, w twoim roczniku może już się ukręcić- [ALL] Zielony syf wzdłuż szyb
ten środkowy może: http://www.sonax.pl/opony.htm- [ALL B5] Zaślepka spryskiwacza LIFT
a w ASO kupowałeś po tym numerku co podał onasis??- [ALL B5] Zaślepka spryskiwacza LIFT
to jest prawidłowy numerek: 8D0 955 276 może zainteresuje cię ta aukcja: http://www.allegro.pl/item891013833_audi_a4_99_01_zaslepka_zaslepki_spryskiwaczy_kpl.html albo podobne pozdr choć w sumie na tej aukcji kolo ma na sprzedaż twój numerek, ale etka go nie pokazuje daj znać co zakupiłeś- [B5 AFN] Nieszczelność klimy, dziwny przypadek....
- IO 2010 Vancouver