Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. witamy w klubie
  2. panowie to już było, jeśli wskaźnik pokazuje równo 90 a klimatronik około 100 a Vag 92-93 stopnie to jest wszystko OK Ja tak miałem : wisko nowe, termostat nowy, czujnik nowy i to wszystko z ASO oryginalne jeśli płyn sie nie gotuje, nie ma w nim oleju to dać sobie z tym spokój
  3. skoro masz termometr z takim zakresem temp. do mierzenia cieczy, to zmierz temp. płynu chłodniczego i dowiesz się czy czujnik temp. w twoim aucie cię nie oszukuje jak dla mnie oryginalny termostat jest dobry - mieści sie w skali błedu odczytu temp. przez rózne czujniki diagnoza - walnięty czujnik (częsta przypadłosć)
  4. witamy na forum
  5. witamy w klubie
  6. jest to mała stacja na os. Laskówiec (100 m od mojego domu) przy ul. Jana Pawła II - droga na Lichen, sprzedawali tam tylko LPG, a teraz mają dystrybutor na Pb i ON a co do butelki tego denaturatu to są różne pojemności
  7. zatankowałem ostatnio trefne paliwo (prywata z paliwami Orlenu niby), po dwóch dniach postoju auta nie mogłem uruchomić, po ciężkich bulach się udało, natychmiast dolałem Pb 98 i jak narazie chyba jest OK, mam pytanie jak pozbyć się wody w zbiorniku, np. nalac specjalnego dodatku do paliwa co niby zlikwiduje wodę, czy poczciwy denaturat i w jakiej ilości żeby czasem mi silnik z ramy nie wyskoczył
  8. chodzi ci o ten "dzyndzelek" przy wlewie
  9. kolego jak termostat to tylko ori, ja to przerabiałem i dziesiatki ludzi tutaj, jak wsadziłem ori wróciło wszystko do normy a jak miałem wachlera to szkoda gadać, nawet budowa się różnił, a co do pomiaru czujnika to kolega adadur kiedys to opisywał poszukaj, ja tez w to się bawiłem, ale mi na vagu wywalało błędy czujnika
  10. delikatnr ruchy lewarka to normalka, zwłaszcza po tylu latach, same plastyki pod mieszkiem są wyrobione, po tylu latach mają prawo. Nie ma co szukać, no chyba że lata sobie bardzo luźno
  11. termostat zablokowany , daj znać co było
  12. witamy w szeregach
  13. witamy na pokładzie
  14. witamy w szeregach
  15. witamy i miłego korzystania z forum
  16. witamy w klubie
  17. kolego zalej czym chcesz, byle to było markowe i do chłodnic alu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.