Treść opublikowana przez Zmija
-
Piłka nożna
Jarko Raul mial do MLS iść przecież;>? :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
napewno wplyw na to maja obcokrajowcy.. ale niemcy maja w glowie zakodowane o malego ze nikogo sie nie boja nie "pekaja" przed nikim maja ten charakter trzeba to przyznac jakby Klose i Podolski grali u nas to przed meczem z kims powazniejszym trzeslyby im sie kolana tak samo jak wiekszosci naszych panienek
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Messi to Messi wiadomo ale trzeba przyznac ze Tevez tez jest kozakiem 2 takiego walczaka ze swieca szukac ktory pracuje tyle dla druzyny a w dodaku strzela w H8J bramek i to jakich niekiedy
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
teraz juz prawidłowy szkoda bo Meksyk fajnie sobie radzil
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
a sorry zle przeczytalem moj bład
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
raczej Argentyna bezie teraz grała z niemcami
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
"niemcy" z taka gra sa faworytem do zdobycia pucharu...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
4-1
-
Strefa Śmiechu
a ja widzialem takiego kwiatka dzis na ulicy:) albo Starszy pan jest nieswiadomy albo prowadzi jakies swoje interesy
-
Strace znizki? spotkanie z psem
zrozumielismy sie tylko ze zle to napsialem:) dzieki i pozdrawiam:)[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 18:48_________________________________________________Zeby nie zakladac nowego tematu panowie prosze o rade w imieniu kolegi. ma AC i mial przygode z kraweznikiem podjechal za blisko i jak cofal to wyrwal nakladke jakos sie trzyma to ale odstaje z kazdej strony i pytal mnie o rade co powiedziec ubezpieczycielowi wymyslac jakas bajke czy walic prosto co i jak a ze ja sie na tym nie znam to obiecalem spytac MADRYCH ludzi u mnie na forum jaies rady?
-
Gdzie się wybieracie na wakacje:D
cale wakacje spedzew Mielnie:) na wypoczynek pojade moze dopiero pod koniec wrzesnia a gdzie to nie wiem pewnie jakies cieple kraje:D
-
Ms design
Krzyknal nieduzo wiecej niz mowiles wiec chyba sobie je lykne dzieki za pomoc i za link:))
-
Strace znizki? spotkanie z psem
acha to mam na 2 szkody:) dzieki bardzo Yelo
-
Ms design
achaaaa dzieki bardzooo wrclaguna za pomoc:)!! jak mozesz powiedz mi mniej wiecej jak cenowo moze to stac bo by mnie koles w h*ja nie zrobil
-
Ms design
Wrclaguna dzieki bardzo za linki:) a co z dolnym grillem? tez sie znajdzie czy trzeba cos robic? autko mam czarne. w 1 linku sa chyba od B5 a ja mam B6 czy do tego zderzaczka pasuja kratki od S4B5;>?
-
Ms design
Mam takie pytanko mam mozliwosc dostania podarunku w postaci dokladeczki tej firmy. i teraz moje pytanie skad wziac do tego kratki boczne i atrape grilla sa takie tej firmy do kupienia?(na allegro nie widze) czy trzeba bedzie cos rezac?
-
Strace znizki? spotkanie z psem
wreszcie mozna sie zabrac za to tylko mam jeszcze jedno pytanie w ubezpieczeniu AC mam zaznaczone zniesienie udzialu wlasnego dla 1 i 2 szkody... czy to oznacza ze za 2 pierwsze szkody nie zabieraja znizek? sorry jak pytanie jest oczywiste ale jestem laikiem
-
[ALL] Kupiłem co teraz?
to co kolega wyzej. Ale jesli pan naprawde byl bardzo niemily to torche bym sie z nim podraznil..
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
a wystarczy Tylko dobic....
-
Spotkania na drodze
hehe no po tajniacku( czas to zmienic) to dlatego mnie nie widza zdaje sobie sprawe:) ale chodzi o to ze ja nikogo nie widze he
-
Muzyka w naszych autkach
Nowy Gural:) Totem Lesnych ludzi- kozaczek
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Meksyk chyba pojedzie tych marnych Francuzow:) bez swojego "trenera" mysle ze francja lepiej by sobie radzila
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
:good:ciut sie zagalopowalem. ale chlopak strzela 3 bramki w meczu a tu jazdy ze dobija jakby nie Messi to by nie strzelil itp. od napastnika wymaga sie strzelania bramek( strzelil3) chocby h**em. A Messi ma dogrywac taka rola w reprezentacji:) a Argenmtyna ma wygrywac wszystkie warunki spelnione wszyscy( w Agentynie) szczesliwi
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Podniecacie sie tym Messim tak jakby nie messi to by niemial co dobijac.Daymoon jakbys nie zauwazyl to gra reprezentacja Argentyny a nie Messi. a Messi ma grac tak zeby ktos mogl dobic jak sam w reprezentacji strzelic nie potrafi Messi sam meczu nie wygra:) to nie Ronaldo( nie mylic z zelusiem)
-
Spotkania na drodze
no po WKZ nie bardzo, zadko tam juz jestem:) o to jakis odmieniec musial byc bo w tym naszym malym miasteczku jest pare audi z naszymi naklejeczkami i co chwile ktos przybywa:) niedlugo jakies spoty trzeba bedzie zorganizowac