Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. jak coś to ja moge browara przywieźć
  2. no jak dla mnie to ta przeróbka a raczej sam zamiar jej zrobienia to wielka sztuka ;] szacun ale jesli chodzi o podroby diodek jak widze te swiatla a'la a5 to mnie skreca i to jeszcze w passacie albo octavi taki podroby z allegro ehh to juz jest masakra sorry za lekkie OT
  3. felgi lux :> bierz i nie zastanawiaj sie nawet
  4. odświeże temat troche co powiecie o zestawie regulowanym (gwint) firmy ta technix maja zestaw p&p do B8 ? co to za firma i czy macie z nia jakies doswiadczenia? raczej dobre czy tez nie. Wiem cos tam bylo kiedys o tym, ale prosze o konkretna opinie ok? dzięki za pomoc
  5. no musze powiedziec ze ładny ten Twój ,,ride 3.0 TDI'' zapraszam do mojego tematu i do oceny
  6. no to juz lepsza opcja moim zdaniem
  7. RX-8 jest dla hardcorów heh a tak na poważnie to kiedys tez sie interesowalem tym autkiem, przepatrzylem wiele for no i powiem ze nie jest za wesolo, wankel jednak moze zaskoczyc takze in-minus spalanie to wiadomo sprawa względna, zreszta nawet napisales ze nie ma co na to patrzec no ale awaryjnosc to nie bardzo swiece drogie i zalewaja sie dosyc czesto zwlaszcza w zimie jak dobrze pamiętam. no i cięzko trafic wlasnie dobry egzemplarz, no ale jesli jednak chcesz to pozostaje szukac.... osobiscie ja bym wybral RX-8 jedynie do zabawy drifting i te sprawy
  8. trzeba było ich zwerbować, a nie heh
  9. no to powinienem juz byc tego 12.09 A.D 2009
  10. nowe fotki na 1 stronie a także taki mały drobny mod na początek
  11. dużo to was nie było, ale moze za jakis mieeeeesiaaacc dam rade zeby znow przybyc
  12. ja sie pisze na ten zabieg nawet z turbina jesli spalanie nie wzrośnie zbytnio... ale to po gwarancji bo aż tak nie będe ryzykował także za jakis czas zajrze do Ciebie Rogalotti a dużo juz zrobiliście tych silników 143 PS 350 Nm? tak z ciekawości pytam
  13. no ja wróciłem chłopaki i bylo za***iście :> fajna miejscowka, niedaleko od plazy, centrum rozrywki we Władku hehe Czarny koń i Tropikalna Wyspa rulllez heheeeee
  14. dzięki za informacje [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 11:33_________________________________________________no ja dzisiaj w nocy wylatuje już mam nadzieje, że coś znajdziemy
  15. jak juz nie będe mial wyjscia to moze skorzystam, albo jak bedzie cieplo to zostaje nocka z Żonką na plaży
  16. no to jak wróce z nad morza to możemy coś pomyślec o jakims sparingu :> a póki co od jutra :cwaniak1: pozdro chlopaki
  17. zapewne będzie element zaskoczenia
  18. Poszukaj na http://www.wladek.pl/index.php osobiście byłem tutaj i było zupełnie w porządku. także zajęte szukałem juz w tym serwisie wladek.pl i przedzwonilem mase kwater wszystko pozajmowane a może jest ktos tutaj na forum co moglby taka kwatere udostepnic we wladyslawowie lub okolicy oczywiscie zeby byl wolny pokoj 2-osobowy itd jak 1 poscie. ? mój nr to 607160827 pozdrawiam Tobi_one
  19. no niestety brak miejsc
  20. witam szukam jakiejs kwatery na nocleg w terminie 29.07.09-5.08.09 pokój 2-osobowy z jednym łózkiem i łazienka w pokoju cena do dogadania Jeśli miałby ktos cos do zaoferowania to piszcie odrazu napewno skorzystam pozdrawiam Tobi_one
  21. ja sie pisze
  22. dzieki za porady
  23. odświeże troche a co sądzicie o tym? http://allegro.pl/item689275838_nikon_coolpix_l19_lad_4_aku_futeral_2gb.html chcialbym zeby byly ladne zdjatka w dobrej cenie tzn budzet na ta cyfrówke to 300-700 zl. czy ten co podalem nadaje sie? czy moze jakies propozycje? wybieram sie nad morze teraz i jakies fajne zdjatka by sie przydaly także dziekuje za jakąkolwiek pomoc w wyborze
  24. i będzie mozna załoić w gałe ja bym zapykał w beachsoccera z miłą chęcią
  25. no mi oprocz Twojej podobaja sie jeszcze 3 inne fotki ktore na kalendarz bylyby miodzio, jesli mam glosowac po znajomosci to zaglosuje na Twoja, jesli obiektywnie to na ktoras z tych 3 pozostalych, mam 2 faworytów ale zobaczymy jesio w kazdym razie powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.